Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
U svemu, ali JEBNO svemu vidite nešto loše. Samo se traži nešto da se oko toga polemiše i pljuje po upravi.

Kitu lastinu ćemo se izvući iz trenunte situacije, ako konstantno pljujete.


Tačno, nema ništa loše u tome što smo igrali prijateljsku sa FMP-om. Kad se ekipa predstavlja sa ciganskim grbom potpuno logičan put je prijateljska sa FMP-om. Verovatno ćemo Divi uskoro krenuti da razigravamo igrače koji nemaju mesta kod njih, ali samo domaće jer je to u interesu Srbije i razvoja budućih reprezentativaca.

A šta kažeš, teško ćemo se izvući iz trenutne situacije? Tačno, za sve su krivi zli forumaši koji konstantno pljuju svaki degenski potez Uprave. Zbog njih/nas je KK u problemu! Sjajno...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.320
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jel' vi kapirate da mi moramo odrzavati formu i trenigne do pocetka KLS?

Sa kime da igramo? Sve su lige skoro pocele, jedino nam ovaj nas jad ostao? Meni je bitno da se niko nije povrijedio, da vrijedno momci treniraju, a pobjeda u toj prijateljskoj je dodatni plus.

Dize se panika oko svega i svacega, pri tome su zrele odrasle osobe u pitanju. Da klincadija neka pise, pa i da razumijem. 'ajde molim te...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bitno ti je da se niko nije povredio, a šta da se povredio ili da ga je neko namerno povredio? Jel bi ti onda ova prijateljska bila normalna?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
To sto mi u ovom delu sezone moramo igrati prijateljske utakmice, je zasluga gazde te ekipe s kojom smo igrali, i njegovih kompanjona!

Mozda mu je zato proradila savest, pa nam je izasao u susret, i dozvolio da odrzavamo formu, jer eto, ostali klubovi imaju popunjen raspored.

Ma jos i da mu zahvalimo sto nam je omogucio trening utakmicu :banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
pa kad bi doveli jednu od te dve ekipe,javili bi se izraziti favorit,jasminaT, i Dr Mo sa pricom sto nisu doveli Golden Stejt ili Klivlend nego ove ekipe koje peru skoro svi. Jos za Minesotu igra Bjelica on nam je procitao akcije i zvace Covica da mu ih prenese.

Onda sledeci put da odes kad budu igrali sa bratom Savijom da se izljubis...

Ista vas kasa finansira, samo vas boje dele:puke
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Важно је правилно се изражавати, не мешати појмове и значења речи. Играли смо непријатељску утакмицу против ФМПа и победили. Н - е - п - р - и - ј - а - т - е - љ - с - к - у. И нема проблема.
Још је Милош Црњански у Роману о Лондону писао Челзи, сада незналице новинарске пишу и изговарају Челси.
Кад ће више да почне то првентство у пичку материну.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Kad to pomenu, bila do butika danas, ljudi moji, kako je tužna prazna hala... Osetila sam prazninu kakvu skoro nisam... Msm, bilo je pauza i pre, ali ne ovoliko dugo, baš mi je pokvarilo dan...
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Podržavao sam upravu kad su postavili Bozica. Kada su kola isla nizbrdo. Kada su smenili Bozica. Kada je dosao Dzikic.

Prijateljsku sa Covicem klubom ne mogu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zaista ste neverovatni. Ponašate se kao da ima stotine i stotine "kvalitetnih" klubova s kojim možemo da igramo, a ovi naši izabrali baš FMP.

U pravu su ovi što kažu, i da smo doveli nekoga iz NBA opet bi drugi našli zamerku.

Da je ova uprava napravile grešaka ove sezone, jeste, to stoji. Poneke su bile zaista neverovatne, pa i katastrofalne, i s pravom se pitamo "šta su oni mislili kad su to radili"!

Sad ih krivite što su odigrali sa FMP! Sa kojim klubom treba da igraju????

U ovom trenutku mi jednostavno nemamo mnogo izbora s kim da odigramo. Ili su klubovi zauzeti ili su preslabi da bi uopšte s njima trenirali i igrali. Naš izbor je manje-više "daj šta daš"!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Stockholmski sindrom
je sindrom emocionalne veze i indentifikacije s agresorom. Nazvan je po pljački banke u Stockholmu 1973. kada su se žrtve emocionalno vezale za pljačkaše.

Ta solidarnost se može ponekad ispoljiti i u samom činu, kada taoci pomažu svojim otmičarima da ostvare svoje ciljeve ili da pobjegnu od policije. Ovaj sindrom su istraživali znanstvenici u okvirima viktimologije i došli do zaključka da se cijeli proces temelji na strahu da ne dođe do još veće patnje za taoca ali i zbog unutrašnje dobrote taoca da pomogne otmičarima. Što više energije se utroši u taj odnos, to će biti teže raskinuti ovu vezu.

Izvor: https://hr.wikipedia.org/wiki/Stockholmski_sindrom
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sad ih krivite što su odigrali sa FMP! Sa kojim klubom treba da igraju????

U ovom trenutku mi jednostavno nemamo mnogo izbora s kim da odigramo. Ili su klubovi zauzeti ili su preslabi da bi uopšte s njima trenirali i igrali. Naš izbor je manje-više "daj šta daš"!
Prijateljske utakmice se igraju sa onim klubovima, sa kojima se neguju prijateljski odnosi, oduvek je tako bilo, tako će i ostati u budućnosti, samo da nas insajderi obaveste ko su nam prijatelji...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
1. Igramo dogovorenu "prijateljsku" utakmicu protiv tima ciji gazda zeli da strpa u zatvor nasu najvecu legendu Duleta Vujosevica.
2. Igramo dogovorenu "prijateljsku" utakmicu protiv tima ciji gazda javno izjavljuje da ce staviti tacku na crno-beli svet.
3. Igramo dogovorenu "prijateljsku" utakmicu protiv tima ciji gazda vec 2 sezone radi protiv Partizana saljuci dokaze Bartomeu-u da smo pokojni, daje garancije EL da Partizan nece imati sponzore i da je idiotski primati takav klub u bilo kakvo takmicenje.

Da li je "odrzavanje forme" vaznije od obraza, postovanja prema Dulu, na kraju krajeva vaznije od zdravog razuma? Kako se to bolje pripremamo sa FMP-om 2 nego sa Metalcem recimo?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.508
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zaista ste neverovatni. Ponašate se kao da ima stotine i stotine "kvalitetnih" klubova s kojim možemo da igramo, a ovi naši izabrali baš FMP.

U pravu su ovi što kažu, i da smo doveli nekoga iz NBA opet bi drugi našli zamerku.

Da je ova uprava napravile grešaka ove sezone, jeste, to stoji. Poneke su bile zaista neverovatne, pa i katastrofalne, i s pravom se pitamo "šta su oni mislili kad su to radili"!

Sad ih krivite što su odigrali sa FMP! Sa kojim klubom treba da igraju????

U ovom trenutku mi jednostavno nemamo mnogo izbora s kim da odigramo. Ili su klubovi zauzeti ili su preslabi da bi uopšte s njima trenirali i igrali. Naš izbor je manje-više "daj šta daš"!
Ili ti vi sto ih branite se ponasate kao da je fmp jedini klub s ovih prostora s kojim moze da se igra, pa bolje s kotezom da su igrali...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nije jedini, nego je jedan od tri moguća protivnika. Druga dva su Mega i Metalac, igramo i sa njima... Ostali - Tamiš, Borac, Konstantin su preslabi. Mogu da te obavestim da Kotež koji pominješ takođe nema potreban kvalitet da bi utakmica imala smisao. Klubovi iz Crne Gore, Hrvatske, Slovenije igraju domaća prvenstva, pa nisu dostupni...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ček, jel to znači da ćemo još jednom igrati sa njima s´ obzirom na pauzu? :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Verovatno neki trokružni ili četvorokružni sistem... da im još nekog rovca bacimo..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top