Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Šta je ovo, niko nije gledao meč sa Tamišom? :D Koprivica NBA :D Baš sam se skenjao kad sam video da Novice neće biti na terenu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Ni Edo nije igrao... Prvo pol. i nekako, drugo skoro da nije moglo da se gleda, msm, od prvog momenta razlika se uvećavala a i Tamiš nije nešto jaka ekipa pa možda i zato. Doduše, lako smo primali trojke iz ćoška, tj. slabije branili tu stranu, bar bih ja to tako okarakterisala, segment koji moramo da popravimo... I cigani se oslanjaju na te šuteve iz tih pozicija, tako da...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Ja sam se, prijatelju, uzdržala od bilo kakvog komentara po tom pitanju, savršeno svesna trenutka i situacije u kojima živimo, i kao klub i kao "država", ne odobravam ali ne mogu ni da bogoradim zbog igranja te utakmice, o kojoj, uzgred, nigde nikakav, makar naš, interni, izveštaj, nisam našla... :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Potrebno je igrati sa svima. Sa Tamišom isprobavaš neke stvari... sa FMP to uvežbavaš (i ovo je novi termin :D )... da bi sve to odigrao kako treba protiv Mege i cigana.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ne slazem sa tobom Gazda.

Ali da pretpostavimo da si u pravu,opet se namece pitanje zasto nije ispracen mec sa limenkarima kao ovaj sa Tamisom?
Za Tamis je bila najava,pa se moglo pogledati i na strimu uzivo,pa je objavljen ucinak igraca,tacnije postoji izvestaj sa utakmice.

Sto se tice meca sa izvornim limenkama,nema ovakvih podataka.

Jel se to probalo sakriti,ili sta je u pitanju?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ima li neko informaciju sto Muric vec nekoliko utakmica nije igrao? Naravno, ako je za javnost.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sad nešto kontam, pa mi ćemo ladno prvu utakmicu pred publikom igrati kod mene u Mitrovici ako se ne varam? :partizan_fan: :pfc:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
I kod mene. Samo se javite, sedma sila časti u košarkaškom Craven Cottageu. :ziveli
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Poslali su svim buntovnicima, a po pravilu najebaće samo Srbija.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kako mislis "najebace samo Srbija"? Cenis da je tacno sto ciganjski ruznal pise da je Partizan jedini problem i da cemo se odupreti pritisku vaskolikog srpstva da odustanemo od ucesca u Evrokupu?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
http://www.mozzartsport.com/vesti/s...tva-sudbina-srbije-zavisi-od-partizana/132959

Počelo je, Mocartsport piše da "sudbina Srbije zavisi od Partizanove odluke"...
Mislim da su maske konačno pale, cilj je da nas prisile da igramo FIBA LŠ, pa da dogovor Uleba i ABA lige propadne. Onda Cigani dobijaju licencu umesto ABA lige, a mi duvamo...
Sada uprava treba da se pokaže, je li dostojna da bude uprava Partizana ili nije. Ovo je veliki ispit.
Evrokup, po svaku cenu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top