Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Kao i protiv Nemaca u fudbalu, Bozja kazna, jer gde SNS udje, tu trava vise ne nice.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Nije imao sve ali je imao puno toga.
Imao je iza sebe slavni klub svima znan i apsolutnu podrsku uprave i navijaca. Bez obzira na izuzetno los start, podrska nije izostala vec je postala sve jaca. Dobio je igracki kadar koji je apsolutno kadar da se u ovakvoj ABA ligi krlja sa skoro svima. Hram kosarke je iz kola u kolo bio sve puniji a raspored takmicenja je nagovestavao da bi u slucaju pobede nad Megom to cetvrto mesto postalo realnost a ne samo masta. Imao bi pakleni Pionir do kraja ABA lige da je samo priveo utakmicu kraju i dobio bar sa pola kosa razlike. Sve je usrao.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.961
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ovo večeras je najgori način da se izgubi utakmica.

Ne znam kako, ne znam ko, ali igračima mora da se u glave utuče pobednički mentalitet i profesionalnost. Amaterski poraz.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
@Gazda

Uopste nije poenta da li je Bozic trener do kraja sezone ili ne, ako uprava o tome odlucuje. Poenta je da, ako je covek i ako ima morala, posle svega ovoga jednostavno on ne sme da ne da otkaz.

Isto sam to rekao za Stanojevica posle Samroka, bez obzira sto mislim da je za Bozica u svom poslu doktor nauka. Postoje odredjeni momenti kada vise ne mozes i ne smes da se pravis lud i ignorises stvarnost.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.231
Локација
GG 1978
Objektivno samim postavljanjem u vrlo delikatnom trenutku uprava KKP je Bozicu napravila medvedju uslugu i dovela mu trenersku karijeru od starta u veliki rizik..
Vreme je da se neko iz kluba obrati i predstavi koncept KKP u 2016 godini i predstavi koncept sta su nam planovi i finansijske mogucnosti,jel mozemo te planove iskladiti prema zeljama navijaca i renomea kluba..
Ako ne mozemo onda reci sta nam je strategija..forsiranje mladjih igraca,usteda,vracanje dugova..
Ali neko mora izneti plan i reci ga jasno i glasno..
Ovako cemo brzo potrositi mnoge Partizanovce..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
@Gazda

Uopste nije poenta da li je Bozic trener do kraja sezone ili ne, ako uprava o tome odlucuje. Poenta je da, ako je covek i ako ima morala, posle svega ovoga jednostavno on ne sme da ne da otkaz.

Isto sam to rekao za Stanojevica posle Samroka, bez obzira sto mislim da je za Bozica u svom poslu doktor nauka. Postoje odredjeni momenti kada vise ne mozes i ne smes da se pravis lud i ignorises stvarnost.


nema teorije da on podnese ostavku,ovo je njemu kruna karijere i nikada nece voditi veci klub od KK Partizana.

ocekujem njegov standardni govor,imali smo zelju ali koncentracija je popustila pri kraju. mega je odlican tim i cestitam im na pobedi. nama ostaje da se borimo za to 4tvrto mesto do kraja sezone,ipak je sezona dugacka.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da se razumemo_Ovo jeste Perin poraz 1/1
ali ovi vaši ciganski postovi gde pljujete do iznemoglosti su neverovatni.Nepojmljivo mi je da se ne kažnjavaju reči -debilčina-morončina-sns kadar-nož u ledja......
Ja znam da ste jedva čekali da izbacite frustraciju i da krenete da balavite od besa,ali neće vam to ništa pomoći u životu,ni vama ,ni KKP,a niti će vratiti bivšeg trenera koji je ostavio ove momke na cedilu tako da....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Joj ja gledam na tv-u mi prasimo,skacemo,poneka trica,publika,pazi bato ja toliko finog sveta nisam video ni na koncertu Hulija,sve lepota do lepote.Onda se setim posta od prije sa koeficijentima i kazem zeninom ocu(jebem mu cerku),deda uzeo ti Partizan 300 jevropejaca,jesam ti rekao da ne igras protiv Partizana.

Sledece cega se secam je pepeljara u sred Hitachija na 2 minute pre kraja(sreca pa je tv preziveo).

Idemo dalje za iste pare,Petre care kupi nam cigare.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
@fkloznica

I ja se plasim da ce biti tako. Ali, to onda mnogo govori o njemu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Koji tim mi imamo, Vrabac, Murić, Đumić... ... daj ne zajebavajte se! Pera svakako nije trener tipa Obradović, ali svaliti svu krivicu na njega je glupost. Da i on snosi deo krivice, tu nema šta da se diskutuje, ali pobogu, nije on pucao 31 trojku i promašio većinu toga. Nije Pera promašio brdo zicera, dozvolio toliko ofanzivnih skokova u poslednjoj četvrtini... ...



Pa jeste, "ozbiljni treneri" vise na svakoj grani, samo odeš i ubereš!

Pera Božić je trener do kraja sezone, bili mi prvi ili poslednji.

Nazivati tim koji u sebi ima igraca sa NBA iskustvom i tri,cetiri reprezentativaca(makar bili oni i iz Andore)neznalicama i dostojni 10. mesta u ABA kvalitet ligi gde te bodri prosecno 5000 ljudi je za BAN
A ozbiljni treneri bi mozda i rasli na granama kada se ne bi sekla stabla pre pocetka sezone.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ako neko može da dozvoli sebi da naziva jednog Petra Božića takvim imenima i ostane nekažnjen, onda nemam reči. Stoko jedna, sram vas sve bilo!!!! Jebo nam svima pas mater degenerisanu. Kad ne poštujemo svoje i treba da nas siluju.
Petre, majstore, ljudino, grobarcino, kapitenčino... Samo napred!!!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Očigledno je da je ovde dozvoljeno iskljucivo vredjanje KKP uprave,igrača.....
Neverovatno,jebeno neverovatno
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.662
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se razumemo odmah, igramo najgoru odbranu u jadranskoj, to nema veze sa kvalitetom ekipe i parama, to je prva stvar koju trener mora da slozi.
Pera je za razliku od VJ poceo da fura kao neki svoj fazon fast pace, ali to kurcu ne valja.
Zato sto nemamo igrace koji fizicki mogu da odgovore tome.
Ovako bednu odbranu s izuzetkom Zeravicinih sezona nismo igrali 20 i kusur godina.
To da nam neko strpa 50ak poena za 15 minuta, i pri tome taj neko nije CSKA, Makabi, nego jebena mega, je bruka ovog kluba.
"strucni stab" koji dana iskustva s izuzetkom Tajsona nema, na tajm autu stoji kao popisan, vodili, gubili.
Da ti ne vidis da ti mztov otpadak userava apsolutno svaku akciju svojim davljenjem je prosto neverovatno za nekog ko se bavi kosarkom.
Da ne vidis da u otvorenom terenu je Aranitovic igrac manje u odbrani jer se vraca sporije od Djumare.
Da ubacis Andjusica na 2 min pred kraj.
Da dozvolis ekipi da za 30 min igre sutne skoro 30 trojki.
To je stvarno za kritiku.
Plus, da stvar bude gora, sem Marinkovica ko tu ima manje od 20 godina da se moze od njega ocekivati nesto?
Imamo li nesto za narednu sezonu?
Da li je Marinkovic i milimetar napredovao u napadu ili odbrani?
Koja je poenta davanje kapitenske trake njemu, kada je svima jasno da je to Ceda, inace za Cedu :respect
Ne treba biti ostrascen i po defaultu pljuvati na sve vezano za KKP jer su oterali DV, sto se mene tice ta odluka je opravdana, ako se pokaze na neki nacin kao dobra, ako se ispravi ono sto se njemu zameralo. Ali ovo je bez kompasa, pravca, icega...
Sta ima da pisem o tome da numemo da branimo prost flex kada ovo ne lici na kosarku uopste?
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Veliki minus za Bozica ali pisati ovakve stvari...nismo isti hahahahaha...dobro nam i dodje jedna ovakva sezona da nas probudi iz raznih zabluda. Do Groba sa Kkp..
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Prosle sezone smo ispustili razliku u Podgorici pa ne vidim da je neko pljuvao Vujosevica, veceras za Megu svi Bozica... Protiv Cedevite nije niko spomenuo Vujosevica a protiv Krke je Bozic bio kriv... Jos ce ispasti da je bruka sto Bozic ne pobedjuje sve redom sa Djumicem, Cvetkovicem, ovim geto crncem i Aranitovicem... Realnosti malo nije na odmet...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.515
Reaction score
23.461
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kako sam postao alergican na ovo 'samo napred' :banghead

Jedan kafetin za utakmicu, drugi za citanje foruma, ode zeludac...

Ostajem pri svom da ne pljujem ljude iz kluba, samo cu reci da ovo nista ne valja i da nemamo kompas, ni na terenu, ni u upravi, mozda u marketingu, eto, bice kalendar...
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Kakav crni NBA i 3-4 reprezentativca ? Pa to ima svaki tim u ABA ligi osim možda Sutjeske...danas ima NBA iskustvo svaki igrač koji ima dobrog menadžera...a reprezentativac BiH, Finske, ili bivši reprezentativac Srbije (ako na Anđušića misliš) i slično ne garantuje visok plasman u ABA ligi...
Tim je loš, bez centra (iako se Jones trudi svojski da bude, ali sam ne može), ispucavaju se trojke i to ne vodi nikud...
Pera je loš šlag na lošoj torti, iako ja momcima ne mogu zamjeriti ništa...trude se koliko mogu, ali jednostavno su loši...i to je to...
:napred Partizan:napred Partizan:partizan_fan:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Kad ne poštujemo svoje i treba da nas siluju.
/QUOTE]

Vidis kako si to lepo primetio. Isto sam ja to pisao ali pocetkom septembra.

Sad je kasno. Ucinjena steta je nepopravljiva.

Pera da se povuce i ostane legenda kao sto i jeste.

A ko ga je postavio da se oglasi i kaze da je pogresio. Pa nek zovu Dzilet. Ili on nije ,, sportska prica":puke
Ume da kaze ponesto i sto mozda ne treba.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Treba realnosti i sa jedne i sa druge strane. Nema Pera neki tim, ali imati -30 razliku za 13 minuta protiv Mege je totalni amaterizam. To ne sme da se dozvoli. Naravno da ne treba da budemo cigani i da pljujemo Peru ali stvari su takve.. Seo je u vrucu stolicu, vrlo los potez nove/stare uprave, los i po njega i po Partizan. Taman se povezemo nekako, probudi se neka nada da napredujemo i onda nas nesto ovako ugasi. I gasice nas tako sve dok ne prestanemo da se nadamo.. Odvratno je biti prosek...

PS
Ako nista drugo ova sezona ce uticati na mene da manje listam novine, jednostavno nemam zivce da citam cigansku histeriju, milione koji se stvaraju sami od sebe dok sa nase strane vidim samo bratoubice, porodicne probleme, laznu fasadu i jadnu perspektivu.. I dalje uz Partizan, do boljih vremena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top