Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.945
Reaction score
26.938
Podenuli su me postovi nakon tvog upisa. Ali da ne otvaram sada polemiku sa nekim drugim forumasima. U sustini nebitno, idemo dalje za iste pare.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Човек је дошао на место тренера у најтежем тренутку у историји клуба и свака му част на томе. Ради, труди се, склапа мозаик игре у претешким условима, док се селекција врши у ходу.

У Пиониру је све ок, људи разумеју ситуацију и подржавају Перу. То су људи који прате кошарку и сваки дан живе уз клуб. По форумима, инстаграмима, фејсбуковима Пера је критикован и кад треба и кад не треба. Гомила клинаца или слабо упућених и незаинтересованих и кошаркашки необразованих квазинавијача пише небулозе на званичним профилима клуба. Покушавам да мало бар направим неку равнотежу у свему томе.

Došao je na mesto čoveka koga su pred njegovim očima bacili u blato i zabili mu nož u leđa, a taj čovek je od njega kao prosečnog igrača napravio rekordera i profesionalnom dizača trofeja. Taj čovek ga je i uveo u posao kojim se danas bavi. Zaista, "svaka mu čast" na tome.

Ja sam redovan u Pioniru, živim za Partizan, razumem i situaciju i košarku i ne podržavam Peru. I mnogi ljudi koji košarko poznaju bolje od mene ne podržavaju Peru. Ne znam koliko si čest gost u Pioniru pa da možeš da donosiš takve zaključke, ali oni su svakako pogrešni.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Paki, dal mu aplaudirate pre pocetka utakmice?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Veruj mi da nisam siguran. Svakako mu ne zviždim, ne prozivam ga, jer ne želim da se ekipa dodatno poremeti. Mislim da je u ovoj raspravi sporan pojam "podržavanje". Kad je utakmica svi smo na istoj strani, i svi treba da uradimo ono što je do nas kako bi se postigao rezultat. I neću ga prozivati jer on zaista daje sve od sebe. Ali ne mogu da kažem da je ono što radi dobro. Ne mogu, jer vidim da nije. U tom smislu ga ne podržavam. Niti ga više smatram legendom, ali pre zbog načina na koji je došao na mesto trenera nego zbog (ne)stručnosti.

I ko god na ovom forumu napiše da svi u Pioniru prepoznaju situaciju i smatraju da Božić treba da bude trener, ili isti nisu videli sem na tv-u ili lažu.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Готивим Перу, добар је лик, искрени Партизановац, био ми је јако драг и као играч и то ништа не може променити. Ипак, јасно је да понајвише због свог тренерског неискуства није био у стању да за ова два месеца на прави начин пробуди овај тим и препозна и афирмише неке млађе играче који би несумњиво могли да пруже више, нпр. Магдевски, а опет, са друге стране, да неким другима пружи предност у завршници у односу на оне којима је, нажалост погрешно, давао ту одлучујућу улогу.

И још нешто се да приметити код Пере, он јесте емотивац (кад се само сетим како је био на ивици суза када смо остварили прву победу ове сезоне против МЗТ-а у Пиониру), јако му је стало да се усправимо на ноге, како због њега самог, тако и због клуба и ових момака које води... Али, поред недостатка искуства, делује као да му фали и неопходна харизма и тај неки ратнички дух, некако је и на клупи и на конференцијама за штампу сувише млак. Иако он можда нема урођену ту харизму, кроз рад све може да се стекне, мора да научи да постане бољи мотиватор, да и својим наступом играчима улије додатну енергију, снагу, самопоуздање и борбеност.

Тужна је чињеница је да смо од 2. октобра пет утакмица прокоцкали у самом финишу и у свакој смо пар минута или секунди пре краја били на прагу победе. Металац 64:67, Цибона 57:63, Крка 69:70, Задар 61:65, Цедевита 72:75..., чак смо се и против Игокее и Меге на страни добро држали већи део меча. Па да су барем три егал завршнице отишле на нашу страну сада бисмо имали скор 7:5 и борили би се за горњи део табале, а овако са односом 4:8 са још 3 екипе делимо претпоследње место. Није увек лако, ал' је увек лепо!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.152
Opet neki imaginarni pojmovi...

Zasto bih nekom davao vremena do kraja godine da nesto uradi? Mogu da dam upravi vremena da popravi finansijsku situaciju, mogu da im dadnem vremena da se plasiraju na f4 aba lige, mogu da im dadnem vremena da se plasiraju u evroligu (onu nekadasnju koja vise ne postoji)...

Ali zasto se trazi vrijeme da bi se uradilo bilo sta? nisu smijenili silobada - sacekajmo ljeto?!!? Doveli su poluigrace koji guse ovo talenata sto imamo - sacekajmo ljeto?!?!? Doveli su tri pocetnika na klupu i trenutno smo zadnji - sacekajmo ljeto?!?! Slikali se na ciganskom grbu - sacekajmo ljeto?!?
Sta, dosli su i sad nista ne moraju da urade do kraja godine, sudicemo im na osnovu toga kako pocnu sledecu?

Ne trazim titulu, ne trazim evroligu, ne trazim nikakav sportski rezultat, al zajebite me sa tom pricom o cekanju! Postoji brdo stvari koje se moglo i MORALO uraditi OVE godine i za te kritike nema sta da se ceka.

To sto nek svaku kritiku dozivljavaju kao mrznju prema ljudima u klubu...To je vec neka druga stvar.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dokle mora da se crta ljudima da je ova uprava i strucni stab dosla u klub na par dana pre pocetka sezone, gde je svaki ozbiljan tim uveliko imao rostere zatvorene i prosli su pripreme kao ljudi. Svi igraci koji vrede su uveliko imali potpisane ugovore. Celo leto sa Partizanom su trenirali poluamateri a odbijali su nas poluigraci poput Ivanovica koji je radije otisao u Megu. Znaci ostali su kusuri od prosle godine i ono sto se moglo naFatati pred sami pocetak sezone (a cak ni Cvetkovic nije hteo da dodje kada se prvi put spominjao) Znaci da je ostala situacija kakva je bila na kraju prethodne sezone mi ne bi 12 igraca mogli da sastavimo, pa ni ovakvih kakve sad imamo... Zbog Bogdana su se pokacili sa Raskovicem, a zalizani je digao Megu na veci nivo, mi ne igramo ni Eurokup pa i njemu siste jajca da nam da makar i nekog polovnjaka... Jebigica...

Ovde pojedinci ocekuju od uprave i trenera da iz takve situacije izvedu klub na pravi put za dva meseca :pop Da ocekujemo od Boze Djumica da zaigra kao Hakim, a da Aranitovic bude Redzi Miler preko noci, e pa nece da ide...
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Trebali smo u ova dva mjeseca napraviti trenaznu halu, pojacati rad omladinske skole i vec ove godine izbaciti 4-5 igraca koji ce biti nosioci u narednih 10 godina koji ce se prodati i rijesiti sve nase probleme..sve to prethodna uprava nije uspjela za 10ak godina i ne zamjeram im ni na cemu vec sam zahvalan do groba na svemu sto su uradili...Silobad? Mislim da mnogo vecih problema trenutno imamo od ovog parazita
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Došao je na mesto čoveka koga su pred njegovim očima bacili u blato i zabili mu nož u leđa, a taj čovek je od njega kao prosečnog igrača napravio rekordera i profesionalnom dizača trofeja. Taj čovek ga je i uveo u posao kojim se danas bavi. Zaista, "svaka mu čast" na tome.

Ja sam redovan u Pioniru, živim za Partizan, razumem i situaciju i košarku i ne podržavam Peru. I mnogi ljudi koji košarko poznaju bolje od mene ne podržavaju Peru. Ne znam koliko si čest gost u Pioniru pa da možeš da donosiš takve zaključke, ali oni su svakako pogrešni.
Твој пост довољно говори. Ти бар отворено признаш шта се замера Пери. То је за похвалу. Мени је твој став разумљив. Не могу да се сложим с њим, ал ми је разумљив. Дакле, Пера се напада због Дулета, управо то и ја говорим. Кад је већ тако, боље то отворено признати, као што си ти урадио.Проблем је у другима, који дају другачије замерке, а мисле исто што и ти. Нападају Перу јер мисле да није требао да наследи свог претходника, а тобож измишљају "стручне" разлоге. Када би Дуле јавно рекао да подржава Перу и да је он његов наследник, Пери нико ништа више не би замерао.
Није Пера дошао на Дулетово место. Место тренера Партизана није ничија тапија нити је оно временски неограничено. Људи се мењају, клуб траје. То је као кад би ја рекао да је Дуле дошао на Лалетово место. Људима не припадају функције, није то лично њихово.
Не знам зашто мислиш да је Дуле бачен у блато? Да му је забијен нож у леђа?
Дуле је својим одласком спасио себе сигурног бламирања на нашој клупи ове сезоне, које га је чекало. Замисли да смо ушли у сезону са Петровом, Копривицом, Рељићем, Мартином Матовићем и да сада имамо скор 0-12.
Шта би навијачи радили тада, како би се односили према Дулету после серије пораза од 30 разлике?
Дуле је отишао из клуба као наш најбољи тренер свих времена, то није бацање у блато.

Што се тиче подршке у хали, немам погрешне закључке. Закључци су ми тачни. На престављању екипе пре утакмице Пера увек добије аплауз. На свих пет утакмица до сада. Против Сутјеске му је чак скандирано и током меча. Ни једном нисам чуо ни Перо одлази, ни било шта слично, негативно.
Ако то није подршка, ја онда не знам шта јесте подршка.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.152
Ovo postaje bolesno....

Dokle vama mora da se crta da mi nismo nezadovoljni sa tim sto uprava nije dovela Dzejmsa? Mi citavo vrijeme pricamo da su trebali pustiti Magdevskog, Vanju, Peru i ostale da igraju umjesto Andjusica i Vilsona, al izgleda ne vrijedi...Imate neko opravdanje za to?
Dakle:
Magdevski, Vanja, Pera IN - Vilson, Andjusic, Perovic...OUT
Dzile IN, Pera IN, al na mjesto pomocnika
Drobnjak IN, Silobad OUT


Sta od ovog ima veze sa tim kad su dosli i sta su zatekli?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
Kaiserovski, samo da pitam: da li si ikad aplaudirao Stojkoviću? Jer, ako jesi, a ne pozdraviš trenera KKP aplauzom, MA KO TO BIO, onda nemamo šta dalje da pričamo, niti mogu tvoje postove, mišljenje, kakogod, da uzmem za ozbiljno... A naročito ako je taj trener KKP osvedočeni grobar a ne preletač...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Nije mi bitno kako se zove, aplaudiraću svakome za koga smatram da se časno i pošteno ophodi prema svom poslu i Partizanu pre svega. Sama zaključi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
Po tome zaključujem da smatraš da Pera to ne radi, da se ne ophodi časno i pošteno prema svom poslu, prema Partizanu?! Ako je to upitno, a ne njegovo (ne)znanje, rad, trud, u krajnjoj, liniji, onda jbg... Nemam više šta da kažem, pozdrav...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Apsolutno je upitno. Mada, ja sam zviždao i Vujoševiću kada je opšteprihvaćen stav bio da je to jeres, a kecman još držao njegove slike uramljene. Šta znam, možda nisam najbolji sagovornik na datu temu...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovo postaje bolesno....

Dokle vama mora da se crta da mi nismo nezadovoljni sa tim sto uprava nije dovela Dzejmsa? Mi citavo vrijeme pricamo da su trebali pustiti Magdevskog, Vanju, Peru i ostale da igraju umjesto Andjusica i Vilsona, al izgleda ne vrijedi...Imate neko opravdanje za to?
Dakle:
Magdevski, Vanja, Pera IN - Vilson, Andjusic, Perovic...OUT
Dzile IN, Pera IN, al na mjesto pomocnika
Drobnjak IN, Silobad OUT


Sta od ovog ima veze sa tim kad su dosli i sta su zatekli?

NEVEROVATNO!!!!:banghead

Kad ti kuća gori, šta ćeš prvo da uradiš....

1. Pokušaš da ugasiš požar
2. Počistiš dvorište, da ti se komšije ne bi smejale

Jasni ste vi meni i te kako, a za pitanja se obratite tamo gde i treba da se obratite, KKP!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Gazda,tačan odgovor je pod 3.
Da ostaneš u kući i da se ritualno samospališ jer više nema smisla živeti u garsonjeri u prizemlju koja nije zahvacena požarom umesto u izgoreloj kući na sprat.

I idemo posle cirka 3.meseca
UZMI PERO ŠAKU LEKOVA......
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.152
Ovi su ugasili pozar i otisli u kafanu, kucu ce popravljati dogodine. Jbg, jedan majstor nam nije bas vjest, a bezveze da trazimo novog jer ovom fali 3 mjeseca do penzije. E sad, koga briga kako cemo mi provesti zimu, bitno je da majstor ne ostane bez penzije, bez obzira sto nam je on i radio struju zbog koje je kuca izgorila. Ali je pozitivna stvar sto smo nasli glavnog majstora. Jest da nikad nije pravio kucu, al sta fali, nek se uci...

Sto se ciscenja smeca tice - Silobad je smece!
Perovic, Andjusic, Vilson i ostali su trule grede od koje se ne moze praviti kuca. E sad, najgore je sto to i mi znamo i ne planiramo da ih koristimo vec smo ih samo navukli u dvoriste da nam se komsije ne smiju, a sledece godine cemo nabaviti nove. Nesto malo smo vec nabavili, ali nam kisnu jer smo ono malo najlona sto smo imali iskoristili da pokrijemo one trule...

Nisam bas siguran da domacin ovako postupa kad mu izgori kuca.
Jasni ste vi meni i te kako, a za pitanja se obratite tamo gde i treba da se obratite, KKP!

Standardno.

@ANDREI

Ok je zivjeti u garsonjeri. Ali je pitanje da li zelis tu zivjeti do kraja zivota ili planiras popravljati kucu. Ako je planiras popravljati, onda sve resurse ulazes u nju, a ne mjenjas plocice u garsonjeri da bi se komsijama vise svidjele.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top