Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Cestitke na pobjedi. Izgleda da su nasi oguglali na ove glupave trojke koje primamo i da ne padaju nakon njih posto ocigledno da taj "paket usluga" moramo dobiti.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Коначно једна победа нешто већом разликом.
После свега што смо претурили преко главе од септембра месеца, храбри овакво издање.
Назире се основа игре, коначно смо све уклопили и скоцкали, улоге су подељене.
Вилсон и Цвеле на плеју, Пера и Вања двојке, Врабац и Милутинац тројке, Чеда и Едо на четири и Џонс и Ђумара као петице.
Од, свих играча, најдраже ми је што је Пера Аранитовић искористио шансу и уз Вилсона постао лидер тима.
Храбар је потез Пере Божића да сезону игра са два клинца на позицији два, Пером и Вањом. И раније је Партизан форсирао младе играче, али ретко када два клинца на истој позицији. Ђорђевић је имао Обрадовића, Паспаљ Грбовића, Дивац Савовића. Или у скорије време Богдан је стасао уз Гагија Милосављевића. Млади јесу форсирани али ретко када на овај начин. Најчешће је постојала искуснија опција ако клинци закажу.
Браво Петре Божићу на храбрости коју ни много искуснији тренери немају!
Заиста леп децембар у Пиониру, за сада.
Тренутно смо на седмом месту и на само једној победи заостатка за петим.
А тек планирамо да напредујемо и растемо!
Браво Петре Божићу, браво Душане Кецмане, браво играчи!
Пролеће је 13. у децембру! Или било ког другог! К К Партизан , сваки дан!
Ако момци наставе да овако играју и раде, и играчи и стручни штаб, заслужили су новогодишњи поклон од Деда Мраза! У виду још једног појачања, нпр. Нека баш расна, потентна петица...
 
Последња измена:

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Svaka cast igracima na pobjedi! Nadam se da cemo nastaviti u ovakvom ritmu I u sledecim mecevima. Ocigledno je, medjutim, da ovoj ekipi fali jedna dobra petica, sa nekim poenima u rukama I mozda jos vaznije, sa dobrim fizikalijama da zakrpi nedostatke nase undersized unutrasnje linije.

Je li zna neko da li se radi ili barem razmislja na dovodjenju jos jednog unutrasnjeg igraca?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pobeda bitna zato što je ostvarena sigurnom igrom, bez neizvesne završnice. Realno smo sada kvalitetniji od Valjevaca, pogotovo što oni faktički nemaju pleja, što se primetilo u njihovoj haotičnoj igri.
Odličan procenat za 3, kada smo popravili defanzivni skok napravili smo dvocifrenu razliku i sigurno priveli utakmicu kraju. Ne treba nikoga posebno isticati, samo se nadam da će ubuduće Murić više igrati na svojoj prirodnoj poziciji 3.

Predstoji nam utakmica sa Megom, ekipom koja nas je ubedlijvo pobedila na početku sezone. Doduše u atmosferi najveće srpske slave, ali zna se ko mora da ima prednost, ko redovnije plaća Pionir.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Čitam ljudi zadovoljni. Mi smo I dalje smehoteka. Voleo bih da vidim šta mi radimo na treningu. Da je Metalac samo imao plejmejkera makar jednog prosečnog, bilo bi povuci potegni.

I dalje igramo ja mislim najgoru odbranu od pika u ligi, a o napadu je izlišno trošiti reči. Tu se ne zna ko pije ko plaća. Kažu Vanja odigrao dobro... Ok jeste ali zato što je pogodio sve što je bacio. I dalje su sve to šutevi preko ruke I to u poslednjim sekundama napada. Osim one jedne iz ćoška kod naše klupe sve su bile iznudjene...

Ali Pera I dalje fura demagogiju o nekom napretku I zadovoljstvu...

Luda sezona burazeru, LUDA :D.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pre svega čestitke na pobedi momcima, kako je lepo kad se samo dve pobede vežu. Da ne beše smrdljive Krke i onog ćelavca mi bi sad imali sasvim sasvim pristojan skor.

Raduje povratak Murića, ako ništa barem neka nova energija i igrač koji može da se bije. Brine Cvetković, užasna partija. Imao je par solidnih izdanja ali sve više mi nekako deluje da su te pare mogle biti bolje utrošene. Tipa da je dodato za malo boljeg crnju na 1, a da je forsiran Magdevski, ja stvarno ne vidim neke ogromne prednosti Cvetkovića u ovom trenutku. Ili bar da je guran neki drugi klinac, samo da su nam te pare ostale u budžetu.

Malo me brine i što Džouns prilično loše stoji sa onim iskakanjima, dosta mu treba da se vrati na svog igrača i tu obično ide lak poen ili skok u napadu za protivnika. Protiv ovakvih igrača i ekipa kao što je Metalac, to i može da prodje, bolji igrači će nas silovati. Da ne pričam o Đumarinom branjenju reketa i poenima koje valjda samo on zna kako daje.

Kosta i Anđuša očigledno ili da su bivši ili da će imati neku minimalnu ulogu.

Idemo sad na Megu, max ozbiljnost i mnogo bolja igra pa šta bude. A mogao bi Miloje i da pusti :D
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
APDEJT :)

Mislim da mi ako dobijemo Megu‚ uz naš ukupan skor u ovom periodu
od 6-1 ili 7-0‚ imamo pravo da se nadamo da ćemo igrati polufinale.
Mega od 13-og do 19-og kola:
@ Metalac L
vs CZT L
@ KKP
vs Budućnost
@ MZT
vs Zadar
@ Igokea

Partizan od 13-og do 19-og kola:
vs Olimpija W
vs Metalac W
vs Mega
@ MZT
vs Igokea
@ Sutjeska
vs Cibona

Nakon 12 kola:
Mega 9-3
KKP 4-8

Sada:
Mega 9-5
KKP 6-8


19.12. u 19:00h
Partizan - Mega

:napred Partizan Neka atmosfera bude evroligaška! :šal
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Veoma sam skeptican da cemo biti iznad 6-7 mesta ove sezone. Nazalost ne vidim bitnog poboljsanja u igri kako vreme prolazi. Od Mege sa ovom igrom cemo lagano izgubiti...jbg...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Posle ovog rasporeda, cak i da se izjednacimo sa njima, mi do kraja imamo mnogo teze utakmice, a plus sto cemo 99% imati losiji medjusobni duel, tako da je plej of samo lepa zelja, sto ne znaci da ne treba teziti ka tome.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.883
Локација
Beograd
Bolje i ovako nego da nas "casti" prisustvom, postenije je... Kao i Miloje, uostalom... Zao mi je, Kosta je dobar momak...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top