Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
pricao sam na leto a sad sam ubedjen - radije bih da se casno borimo i izginemo sa Duletom nego sto se kurvamo ovako za male pare
Fk nije vise moj tj nas - ne osecam taj klub a i kk sve manje
okupacija traje...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovako se stvara gubitnički mentalitet. Imaš debelu dvocifrenu razliku i na kraju izgubiš. Nije srtamota izgubiti protiv Mege, pošto je to ozbiljan tim, ali ovako se posrati po pobedi, je zaista neverovatno.

Više je nego jasno da mi u timu imamo dva košarkaša, sve ostalo je šakrt. Kad su crnci izašli nekoliko minuta naša igra se sasvim raspala.

F4, nije to za ovaj tim. Over and out!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Mislim da nema potrebe prozivati upravu, sto bi rekao moj omiljeni pisac, vremenu treba dati vremena, ali strucni stab mora da trpi neke promene...

Ne treba prozivati upravu:eek::eek:
A koga treba prozivati ako ne upravu. Pera je tu najmanje kriv. Nije on kriv sto ne zna.

Ali kome je palo na pamet da velikog trenera zameni pocetnikom. TAJ JE NAJODGOVORNIJI!!!

Pera je samo kriv sto je ispao mali covek i zabio DV noz u ledja. Ali sve se vraca sve se placa.

Cigani umiru od straha sto smo ovako JAKI:buhaha
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Izvini, a po cemu sam ja to cigan?

Da li si ti normalan? Vrati se na svoj predjasnji post i razmisli malo. Nazivati Peru Bozica debilcinom degenerisanom, nemam komentar zaista.

Zemunac sto nisi na utakmici, nego tipkas od kuce??

Iz istog razloga zbog kojeg nisi i ti verovatno. Sveti Nikola.

Nije li vreme da jajare kao ti prestanu da udisu vazduh?

Jajara, jer reagujem na degutantno vredjanje Petra Bozica? Boli me kurac da je najveci laik od trenera, potencirati da je takav covek sns bot koji nas namerno urusuva je u najmanju ruku maloumno i maliciozno.

Imate li makar malo obraza, samozvani Partizanovci?
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ovako se stvara gubitnički mentalitet. Imaš debelu dvocifrenu razliku i na kraju izgubiš. Nije srtamota izgubiti protiv Mege, pošto je to ozbiljan tim, ali ovako se posrati po pobedi, je zaista neverovatno.

Više je nego jasno da mi u timu imamo dva košarkaša, sve ostalo je šakrt. Kad su crnci izašli nekoliko minuta naša igra se sasvim raspala.

F4, nije to za ovaj tim. Over and out!

Apsolutno se ne slazem. Ovaj tim poseduje odredjeni kvalitet, koji na nasu veliku zalost ostaje potpuno neiskoriscen zbog potpune nesposobnosti i nestrucnosti Petra Bozica.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Prvo, naša nepostojeća igra je napokon demaskirana. Vodili smo 17 razlike ne zato što smo igrali dobru odbranu ili ne daj bože napad već zato što su se oni raspadali. Naš slijepac nije vidio momenat kada smo imali poklonjenu pobjedu nego je krenuo da mrsi m**a i kad su oni napokon počeli da igraju nije bilo povratka.

Drugo, povraća mi se više od naše sportske priče. Sportska priča je bila dok smo imali fanatike, a sada kada vidim ovaj flegman gudački trio kako nas vodi sa klupe dođe mi da se roknem. Ne može se ovakva ekipa voditi bez ludila i adrenalina. Nego fino da opalimo sada za praznike još jedan reset. Ove čamuge nam sada više ništa ne trebaju. Bolje da dovedemo ozbiljnog trenera, a za ovo bunarenje ćemo se snaći i sa ovim šta imamo i vrijeme je da Šilobad odsvira svoj poslednji valcer i odleprša, eto čisto radi pravde ka Debelom i PSD-u.

Profesionalni dizaču tegova i veliki kapitenu Pero, molim te prepoznaj pravi trenutak i idi prije nego što svi dođemo u situaciju da zaboravimo sve dobro što si uradio za naš klub.
 
Последња измена од уредника:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dule bi se sa ovim timom prosetao do treceg mesta aba lige.. Samo sportska prica ,idemo dalje.
 
Последња измена:

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Zatvaraj forum:D
Dok pickousto govedo obitava na vlasti,mozemo da piskaramo i da mlatimo praznu slamu,a rezultat ce nam biti isti.
Sramno izdanje nasih momaka i strucnog staba,vanserijska inteligencija.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ne bi se prosetao zato sto se nije ni prosle godine prosetao sa jacim timom...
Ali bi sledece sezone sa stabilnim finansijama bio u najmanju ruku ravnopravan sa konkurentima za titulu...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Imati 18 razlike u 27min utakmice plus protivnika koji ne moze da pogodi okean sa pucine plus 6500 svojih navijaca i dozvoliti to sto se na kraju desilo...? Najmanje sto zasluzuje strucni stab su zvizduci kojima su pocasceni pri odlasku u tunel. Katastrofa!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Jednostavno ne mogu da dodjem sebi.Pizda li vam materina ,otkidate mi od srca ono sto poslje porodice najvise volim.Unistili ste klub,unistili najboljeg trenera ,unistit cete navijace jer cisto sumnjam da ce ovoliki prosjek gledanosti biti i dalje,unistit cete sve sto je valjalo ili valja.Serem vam se u clansku kartu ili knjizicu kako god hocete.Jebo vas zvaljavi premijer
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Itekako bi se prosetao zato sto je kvalitet lige neuporedivo slabiji ove godine...imas 4 dobre ekipe i sve ostalo nista
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda priznaj imamo mi kakav takav tim ali trenera NEMAMO.

Koji tim mi imamo, Vrabac, Murić, Đumić... ... daj ne zajebavajte se! Pera svakako nije trener tipa Obradović, ali svaliti svu krivicu na njega je glupost. Da i on snosi deo krivice, tu nema šta da se diskutuje, ali pobogu, nije on pucao 31 trojku i promašio većinu toga. Nije Pera promašio brdo zicera, dozvolio toliko ofanzivnih skokova u poslednjoj četvrtini... ...

.... Nego fino da opalimo sada za praznike još jedan reset. Ove čamuge nam sada više ništa ne trebaju. Bolje da dovedemo ozbiljnog trenera, a za ovo bunarenje ćemo se snaći i sa ovim šta imamo i vrijeme je da Šilobad odsvira svoj poslednji valcer i odleprša, eto čisto radi pravde ka Debelom i PSD-u.

Pa jeste, "ozbiljni treneri" vise na svakoj grani, samo odeš i ubereš!

Pera Božić je trener do kraja sezone, bili mi prvi ili poslednji.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Колико ситних душа и размажених навијача. 3ар због једне неуспешне сезоне да се заборави ко је и шта је Петар Божић. Брзо се заборавило да није Пекмена ми ове сезоне не би имали за кога да навијамо. Јебо вас све Пичкоусти у Железник па тамо навијајте !!! Подршка за Перу, играче и управу !!!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Zasto momci?Zasto toliki strah od iznenadne sanse da se stigne +17 i da se udje u plejof?Pero, zar te jedan od najboljih evropskih trenera bas nista nije naucio o psiholoskoj pripremi igraca?Cemu Pero uvodjenje Andjusica prvi put posle dve utakmice u situacijama kada ocajnicki jurimo rezultat?Ok, znam zasto, ti si bio takav igrac koji udje na dva minuta i da dve trojke, ali zar nisi od velikog maga naucio da moras pojedinacno da upoznas svakog igraca i oblikujes ga prema NJEGOVIM a ne prema TVOJIM kvalitetima?

Nikola Pekovicu, znam da iz daleke Amerike pratis evropsku kosarku.Jesi li video navijanje danas?Jesi li procitao da je i ovakav Partizan i dalje najgledaniji i da ce tako ostati do kraja sezone?Jesi li video kakve jedinstvene pojave si predsednik?Jesi li obavesten o jucerasnjem svrsavanju novinara na osrednji uspeh mafijaskog projekta?Da li ces zaista dozvoliti da u tvojoj (uslovno) neposrednoj blizini Srbija prica o jednom nemackom centru koji ni na plejstejsnu ne moze da igra kosarku koju ti igras?Ako si covek kakvim te smatramo sve ove godine, zar neces imati zelju da prvom prilikom, ako propisi ne dozvoljavaju ove onda sledece sezone, obuces sveti dres i objasnis ovoj usranoj drzavi, pickoustom, coravom ko smo mi a ko su oni?Zar nemas zelju da licno pokazes preplacenom, od unesrecenih finansiranom, nemackom indijancu da mozes i njega i celu drzavu jednom rukom da strpas u kos?Zar nemas zelju da Colovic napravi video gde pokazujes biceps sa Partizanovim grbom ispred Coviceve face?Izdvoj godinu-dve svog zivota da stvoris nesto sto ce se pamtiti vecno.Ucini to za nas, za pravdu, za mladje narastaje koji tek treba da se uce pravim vrednostima a u ovoj bljuvotini od drzave su vec na pogresnom putu.....a i za coveka koji je od tebe napravio to sto jesi, koji je Partizanu, a samim tim i tebi dao i svoje zdravlje.Razmisli predsednice......Zar su pare zaista ono najbolje sto ti kao najdominantniji centar na svetu mozes da nam das....?
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Nije li vreme da golub_cigan i djenka dobiju ban?
U skoli su uvijek postojali ljudi koji su imali potrebu za dokazivanjem a u nedostatku kreacije, inteligencije, drukali su uciteljici sve koji prepisuju, ne nose knjigu, nisu uradili domaci I sl. Takve sretnes i u vojsci pa na poslu a bogami ima ih I na forumu , oni se ponasaju isto samo se osoba kojoj su "odani" mjenja. Ako bi mogao dati primjer iz javnog zivota, Nebojsa Stefanovic Slina ili Vulin bi bio idealan primjer.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Sve je ok gube se utakmice ali je veci problem sto Pera nema dobro vodjenje utakmice. Pred kraj ne mozemo da zatvorimo obruc, a Djumic koji je inace odigrao sasvim pristojno (sto je slucaj cele ove sezone) mu umire na klupi. Kad vise nije znao sta ce onda ubacuje Andjusica koga je zakucao za klupu poslednje dve utakmice. Sta je to bilo?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Осјећам се попишано, али баш попишано. Вјеровао сам у побједу и борбу за П/О, сад сумњам и у опстанак јер очекујем сад серију пораза. Ако и изборимо опстанак само од добре воље Зализаног зависи да ли ћемо и играти у Београду, пошто је Мега за класу боља.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top