Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi bi trebali da igramo... obezbedimo ABA, a onda pred plejof poslati i KLS i KSS i SNS u tri pizde materine i ne igrati plejof!

Što se tiče FIBA ili ULEB, sačekati da vidimo šta će otrovni patuljak izabrati pa mi da uzmemo suprotno. Tako nećemo pogrešiti.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta kažeš... nije valjda. Ma ne bi Acika trošio državne pare tek tako.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Nemoj da budete sigurni ni šta će Cigani da igraju. Ako izduvaju od Milogoraca, nemoj da vas čudi ako im Đilas čuva mesto pri Fibi. Polako, još treba kalkulisati i biti strpljiv...

Наравно.
Ако узму АБА српски савез стаје уз УЛЕБ.
Ако испуше АБА јуриће се што бољи положај у ФИБИ.

Бартомеу покушава да нас искористи као "топовско месо" за Еврокуп.
Ми смо за њега само звучно име у тотално небитном такмичењу чији једини циљ је држање леђа и давање "дубине" Евролиги.

Тешка нам је позиција.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Budite ozbiljni, ciganima je jedini prioritet EL, ne budu li se plasirali tamo sledece godine, igrace EK kako bi preko ABA lige opet tamo stigli. Fibina liga sampiona nikad nece imati znacaj ko EL.

Ove godina je za nas bila prezivljavanje, sledeca nek ide ka tome da pocnemo da gradimo tim i napadamo EL kroz Aba ligu. Igranjem EK dobijamo utakmicu vise i pokusaj za razvoj mladih igraca. Iskren da budem Partizan vidim samo u EL, bas medju tih 16 timova.
 

Boban-61

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
8
Bartomeu će pokušati da odvuče Partizan od FIBE, dajući mu pozivnicu ili će steći pravo odustajanjem Mega Leksa.

Sve je neizvesno i rano je za izbor. Uostalom, učešće klubova iz ABA lige u Evroligi je oročeno na tri godine.

Dobro je što je Španac prvo razgovarao sa Berićem, jer smo proteklih dana iz predgrađa slušali da on dolazi isključivo kod njih i na njihov poziv. FMP-ovci su u čudu, ali oni ne shvataju da kada neko ode u Pariz ne razgleda butike, već prvo ode do Ajfelovog tornja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Hvala vođi i bolesnom ćoravku na ukazanoj prilici da drugu Evroligu osvojimo pred domaćom publikom.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Daj bre @milance032 na čemu temeljiš takav optimizam?
Pa neće ti dozvoliti da prdneš a kamo li minimalan budžet za učešće u EL!

Jedino ako Bog da da odu sa vlasti!
 

Crna Ovca Društva

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Crno-Beli Svet
Poštovanje i pozdrav, svim članovima!
Ovo mi je prvi put da sam se registrovao na ovaj forum. Pratim Vas dugo već godinama..
Što se košarke tiče činjenica je da Ulebova EL po ovim propozicijama donosi neviđeno veliki novac, ali kako kaže gazda treba sačekati do samog kraja, pa šta ćoravi gmaz odluči.. Mi u suprotni tabor. Činjenica je da ova država ne zaslužuje KK Partizan! :pfc:
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Sada je svima jasno da ce ciganmala igrati EL sta god se desilo u narednom periodu,nama cak i EC visi zbog sponzora koji ce otici posle izbora.
Biti toliko podredjen u ovakvom sistemu treba da izazove bunt,mi takvu energiju nemamo,ili je kontraproduktivna okupatorskom rezimu.
Sve je jasno ,ili cemo biti vreca za udaranje, ili cemo se primiriti dok ova neman prodje.

Biti na pravoj strani ,je biti za PARIZAN.

SMRT VUCICU!!!

S
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
http://kosmagazin.com/cemu-sluze-akta/
Tegi objasnio.Tiče nas se itekako,zato ovde,a i da vide svi ljudi.A moderacija neka prebaci na srpsku košarku ako misli da treba ipak.

Ne treba još da se izjašnjavamo.Treba d ačekamo do poslednjeg sekunda bukvalno,da budemo sigurni šta govna domaća hoće i onda 180 stepeni suprotno!

Jedini normalan potez na ovu muljacinu coravog bandita bi bila tužba od strane kluba.
Ej bre oni ne jebu pravila uopšte, čak i izmišljajui stvarajuci sopstvena.
Moralnije je ne igrati ovo takmičenje nego učestvovati u kuhinji ubice premijera,Cokija od Zeleznika.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ako stvarno liga počinje 9. maja, to zaista nože biti problem. To je kao potpuno nova sezona. Plaćamo igrače dva meseca, a oni ne igraju. Biće zajebano tempirati formu ...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa realno.. Verovatno je bolje raspustiti ekipu bataliti kls i spremati ekipu za sledecu godinu.
Ali za takav potez su potrebna jaja,na stranu to sto znam koliko bi titula bez nas u takmicenju znacila ciganima..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Ne znam da li postoji mogucnost da se organizuju neke prijateljske utakmice sa klubovima odavde cisto da odrzavamo formu ?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Igramo sa Megom, tj. tako negde pročitah, prijateljsku, da l' Kraljevo, Kruševac, doduše, ne videh kad...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Играмо са Мегом у Краљеву, на годишњицу титуле, 16. априла.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top