Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Gazda, i pored ta nabrojana tri razloga, mi dobijamo mec da nije bilo cetvrtog razloga kojeg ne spominjes ovde, a zove se tendencija kradja, posto tesko da je,citaj nemoguce, slucajna greska sudije u datim okolnostima.
Gazda da ne igra tvoj sin u fmp2 i da li slucajno nosis naocare?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hhahaha , novajlije udaraju po Gazdi :)

Ode ZliGli sa foruma , pre nego je i došao .


Evo i ja se slažem sa Gazdom .
Možda zato što smo navikli da nas mnogo kradu ,a juče su radili samo po malo .

Loš kvalitet ekipe i nevera u sebe su juče odlučili ,naravno i kurata sreća .

Kad pogledate ,sve bitne utakmice koje smo gubili u poslednjim sekundama su plod protivničke sreće,a ne nekog znanja . Mislim nijedan koš nije naprimer bio bez koske .
I Smit i Teodosić i Gudurić ,sve neke frljoke .


Da ne kenjamo mnogo ,idemo dalje Grobari , da vidimo te brojke od gospodina Todorića ,a možda nam i Crni može reći , kakvo je stanje finansija ,jer samo to ovu sezonu čini uspešnom , a ako i ima nekih zasluga ,to je samo zbog Džileta ,a nikako zbog uprave.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Dzouns je dobro odradio tajming drugog faula,i to nas je nosilo do samog kraja:D

Jebiga,dan posle.
Osecanja i dalje pomesana.Ponos je tu,zbog jakog otpora fasistima,tuga takodje,zato sto otpor nije pretocen u pobedu.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Vidite ovako ova sezona nije izgubljena ali ni malo. Kako je to delovalo na pocetku ,lepo smo se konsolidovali. Ni svi igraci nisu dosli odmah itd sve je uslo traljavo.

Po meni je jako bitno da li cemo moci ocuvati okosnicu tima ili ne? Ako bi sacuvali, dovesti pojacanja i jos par talentovanih igraca i eto starog Partizana. Ako odu opet kao i svake godine vecina mi opet krecemo od nule sto nije dobro za konsolidovanje.

Pogledajte vaterpolo uzeli 2 titule i posle smradova opet nigde nema. E tako ce biti i ovde u kosarci ali jako je bitno da se opet kazem sacuva okosnica tima.
Prosto oni nemaju to sto Partizan ima, njihovi igraci igraju za pare i cim nema hvata ih kurcobolja.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Malo je reci da mi je tesko pao poraz, ali sad je glava hladnija.

Trazio sam borbu i dobio je. Pogotovo kad se poredi sa prvom utakmicom, stvarno se na tom segmentu nema sta zamjeriti. Dobro, mozda malo. Npr. u prvoj sam htio napisati da se treba oduzeti traka Vanji, ali je sad pokazao da ima muda kad je potrebno (iako ako zeli biti veliki igrac, mora ih ponijeti i u goste). I sad je bilo par situacija kad sam ludio sto imamo otvoren prostor za sut i mi pravimo neke finte i zalijecemo se u reket koji je vec popunjen ili dodamo nekom ko je pokriven i napad prodje...

I kad se uzme u obzir da Cvetkovic nije igrao, stvarno smo bili iznad svojih mogucnosti. Slabo se razumijem u finese kosarke, ali mene je slomio onaj nepostojeci faul. Mislim da je i nase u hali i otud i ona trojka Gudurica.

Gledao sam bez tona, ali sad citam da su OPET prekidali kad se pjevalo Vucicu. Kakva gamad.

Pa kad znaju da ni mi navijaci ne smijemo zagalamiti kad nas se krade u nasoj kuci, sto bi nas se i plasili i ne svirali onakve faulove?!

Tesko biti pametan i znati sta reci za trecu. Odigrajte kao veceras, pa sta bude.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ovo je bio onaj naš Partizan. Tukli smo ih. I pretukli. Moramo tako pa nek šutiraju ta bacanja. Nek se pomuče malo.

Nije još gotovo. MOMCI NEMOJTE DA PADATE!!! DIGNITE SE! ZA NAS! ZA PARTIZAN!!!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kao što malo pre reče Tegi, nije iznanđenje što su oni stigli -20, nego to što smo uspeli da napravimo tu razliku. Cele sezone olako gubimo veliku razliku i to je samo pokazatelj nekonstantnosti usled nedostatka potrebnog kvaliteta, na koji smo navikli kada je KKP u pitanju.
Sve to opet nema veze sa očiglednom krađom, kada smo već uši u egal utakmicu. Jasno nam je poručeno gde smo i šta nam pripada, pa ni cvilenje ne može da se čuje, kao što nije bilo glasa iz našeg kluba kada je ćoravi kriminalac poslao one morone, da se iživljavaju na ženama, l ljudima sa malom decom.
Kako nam klub fukcioniše ove sezone, ništa nije slučajno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cvele sutra? Izaci sutra kao da je 1-1 kako smo realno zasluzili i jebati im mater na nas nacin. :pop aleluja
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
E ovaj zadnji sto se javi kod Tegija , covek objasnio ... Alal mu sve ...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim "mi smo krivi sto su nas stigli"...
Pa stigli su nas zato sto su bolji, visestruko iskusniji i bogatiji za el iskustvo. To je bilo ocekivano, ko je ocekivao da posle 20 razlike odemo na 30 ili odrzavamo opusteno 20 sa Vilsonom, Aranitovicem, Vrapcem i Muricem, prakticno bez i jednog igraca sa driblingom koji zna da spusti loptu, nek se zapita koji sport gleda.
Ali mi bi ih opet dobili da smo imali iole normalno sudjenje, ili da je uprava na bilo koji nacin zastitila ove igrace.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.174
Локација
ante portas
Ovaj bolesni monstrum i hibrid iz Zeleznika nastao iz bolesne fasizoidne mržnje prema Partizanu je cista kopija Duletovog Partizana u kosarkaskom smislu.
Partizan nikada nije imao fizički inferiornu ekipu od njih izuzev poslednje dve sezone.
Oni su iskopirali taj koncept i imamo to što imamo.
Govorim čisto o kosarci i terenu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.085
Локација
vaginamandibularia
Fizicki inferiorni? Pa oni su promenili 4 stranca ove sezone i to jednog skorcianitisa, pa tomsona, vilijamsa, onog cifuta mekela... Sve ozbiljni evroligaski igraci, za koje su doveli zamene na nivou. Mi imamo njihovog nekadasnjeg treceg pleja za prvog, crnog finca, goluzdravog vrapca, kapitena od 35 kila i 100 grama... Dodaj tu par staraca i orah, drvo cudnovato djumica... Cime da im pariras? S kojim parama da im pariras? Ono sto dva crnca pod kosem odrade, odradili su, ali igraj ti s njima 40 minuta protiv tima kome su najgori igraci na klupi reprezentativci... I tavi kakvi smo, odigrali smo zapanjujuce dobar mec #2. Da u vidu zalaganja i borbe i danas odigramo bar tako, a ne kao sline poput meca #1.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ajde da vidimo sta ce u toku ljeta uraditi Pekovic... Ako zaista nije u stanju da oformi jaku ekipu, postenije bi mu bilo da napusti sve ovo i da se snalazimo na neki drugi nacin, inace ulazimo u 3 sezonu njihove dominacije. Jaka ekipa podrazumijeva tim koji ce izboriti Evroligu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Finalna serija da se sto pre zavrsi i odma na poso za sledecu sezonu. I moje je misljenje ako nas predsednik ne planira napad na evroligu za sledecu sezonu, osvajanje aba lige i napad na domace trofeje bolje da se povuce sa tog mesta. Dominacija mutiranog rivala treba je spreciti, valjda nece nasi iz kluba cekati da nam coki srusi dominaciju od 13 godina.Oslobodite se skoro kompletnog sastava i graditi respektabilan tim. Dosta je bilo cekanja, klub mora pronaci macionicara da se finansiska situacija stabilizuje ako mogu oni sa druge strane brda mora da mozemo i mi.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Finalna serija da se sto pre zavrsi
Ja baš imam želju da što duže potraje.

napad na evroligu za sledecu sezonu, osvajanje aba lige
Smatram da‚ bar u našem slučaju‚ osvajanje ABA lige samim tim znači da smo izborili Evroligu.

valjda nece nasi iz kluba cekati da nam coki srusi dominaciju od 13 godina.
Rekao bih da je dominacija već prekinuta.

Oslobodite se skoro kompletnog sastava
Mislim da većini igrača svakako ističu ugovori na kraju ove sezone.

klub mora pronaci macionicara da se finansiska situacija stabilizuje
Ovi izrazi su mojoj malenkosti nepoznati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top