Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
HS garantovano ne prima 5000... konkretnije, nema toliko stolica. E sada, to što mi tu nabijemo 5000 navijača je posebna priča.

Gazda, u Hali nema stolica nego daske kao na klupicama u parku.. :D
tako da, ako nisi k'o Džile, može da se nagura i više od predviđenog :wink:

@Iberzokna: ni ja, kao ni prošlu ( proklete smene na poslu)
mada možda ulovim malo vremena pa preko nekog stream-a pogledam bar deo ... ako neka dobra duša okači ovde link, da ne tražimo.. :roll:
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ova naša grupa nije ništa slabija od evrokupa, značiće nam ove jače utakmice za kasnije, sve ove ekipe su u 4 po kvalitetu u aba, osim solnoka, neke bi se lagano borile za titulu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
ja mrzim ekipe kao što je ova... potpuno neatraktivne, a za nas jake, jer su to dosta dobro uređeni klubovi, sa dobrim budžetima, a nisu neko "ime"... idealne da se ispljuje ekipa ako se izgubi.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Da nikad mi nismo imali ekipu koja je dobijala nekog rutinski u gostima...
Sećam se ostendea i tako nekih
Mada to je bilo u gostima
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
I dalje pamtim onaj poraz od jebenog Slaska, 100 gazdinih godina mi je uzeo.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Jako prosto. Ako Hacera bude isao sut I pride jos neko odigra mozemo da dobijemo. Ako zatvore njega sanse padaju drasticno... Znam da cemo se nervirati bez obzira na sve ali kad samo pogledamo kako smo sklepani, svaka pobeda je ogroman uspeh...

Neki neiskusan trener tipa Pera Bozic bi imao sa ovom ekipom 0 8 lagano...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.603
Локација
Kej Republika
Jebena utakmica za nas. Nebitno takmicenje, protivnik koji nije atraktivan i veliko praznjenje protiv milogoraca.
Mrka kapa da se dobije danas. Oduvek sam mrzeo ovakve utakmice.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
U HS bi trebali da igramo samo utakmice u kojima se zna da Pionir sigurno nece biti pun. Pogotovo jer nam je glavni cilj ono sto mnogi zaboravljaju- vracanje dugova. Evo ova utakmica veceras je klasican primer utakmice koja je trebala da ide u HS. U te manje spadaju i timovi sa dna ABA, pogotovo na pocetku sezone. Sa ciganima bi najbolje bilo da igramo u Pioniru i to bez gostiju, ali posto je to tesko izvesti sa malo prodatih sezonskih karata, onda i sa njima u HS bez gostujuce publike. Ako bi vec nekome trebali da navodimo zasto bez gostiju, onda bi osim razloga koje je FMP II naveo, mogli da kazemo i da HS ima samo jedan ulaz (sa spoljne str.)
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Navijaci posetom rekli sta misle o ucescu u fiba ls....:roll:
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Frenk se probudio. Mnogo mi je drago jer je i ovde bio otpisan prerano. Biće on zver do kraja sezone.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Sta sam ja gledao sad ???
Pise se pobeda ,ako ista znaci :D
:napred Partizan
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Rutinsko spustanje protivnika na 56 poena :D


Jbg, u ovoj seriji utakmica u ABA ligi u kojima smo autsajderi, vece sanse imamo ako napravimo ovakav hrkljus nego ako pokusavamo da se nadigravamo :)
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Auuuu, kakav ocaj od kosarke... Koliko debilnih resenja u nekim trenucima, reklo bi se kao da gledam kadetsku kosarku. Hvala bogu pa peglamo kakvu takvu odbranu i hvala Novici na ovoj pobedi. Sve u svemu ocaj od basketa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top