Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
@Nemke

Треба наћи пропозиције КЛС-а пре УППР-а и који је број тада имала режимска курва.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Па да, то је то што Тегелтија годинама прича око евиденционих бројева. На примеру Цветковића се то види:

04/278 0455603014 Cvetković Aleksandar 04010 Crvena Zvezda 04009 Crvena Zvezda
-Beograd

Биће занимљиво када буду објавили пропозиције од ове сезоне јер је очигледно да је евиденциони број оригиналне курве 04010.
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Ali zar nije jos prosle godine vracena stara kurva, a FMPCZTIdeaDiva promenila naziv u ILR i nestala sa mape?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa jeste, ljudi su uspeli da vrate 16 mil eur duga za 4 godine i da uspesno okoncaju uppr. Paralelno sa tim su uspeli da od fmpa naprave evroligasa sa najozbiljnijim budzetom u regionu. I to sve bez pomoci drzave. Stvarno su madjionicari i majstori svog zanata. Sad je fmp postao ilr, a zvezdana ponovo igra isve je kako treba. Stvarno su madjionacari, a ovi nasi mucenici ni milionce za plate ne mogu da skrpe uz obilatu pomoc drzave :pop ma sta madjionicari, Alhemicari...
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Mnogo je jadno to da se mnogi mire sa tim da nam uprava ne moze nista povodom eventualnog ulaska cigana kad mi budemo domacini. Mogu da zatvore B ulaz (spoljni ulaz u halu) i time je svaka prica zavrsena. Ali treba sacekati i videti da li ce biti nekih 50-100 ciganskih grobara na tekmi, u tom slucaju cemo mi verovatno pustiti 1500 cigana zbog reciprociteta.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Vratili "regulisali" sve jedno, svakako su alhemicari...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Šta je alhemija u tome da odeš u stečaj i vratiš samo 2.5% dugova? Nisu oni ništa vratili, zato su i išli u reorganizaciju
To su radila i mnoga preduzeća i tako zajebala poverioce dok je moglo
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa nije bas tako, koliko znam samo nekoliko pravnih lica se vratilo iz uppra, ostali su ugaseni ili i dalje tavore kroz uppr. Ima tu alhemije, treba naterati poverioce da pristanu na 2.5 %. Npr, duguju ti sto soma evra, a ti uzmes dveipo hiljade i ne oteras firmu u likvidaciju.... Inace, ovo sto pricam je sarkasticno naravno. Uppr se odobrava firmama koje imaju potencijal da uz redovno poslovanje i reprogram dugova izmire poverioce... Ima jedna logicka greska u celoj prici, kako je moguce da klub koji ne zaradjuje i ne takmici se vrati dugove i ko je naterao poverioce da potpisu saglasnost na sve to... I kako je moguce da su bas svi pristali na toliki otpis :wink: e tuje alhemija balkana
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa kriminal naravno, kao i u privredi u sprezi sa politikom
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.434
Reaction score
11.909
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Oni su jedino pravno lice, čak i u ovoj banana državi, čija je kontrola poslovanja rezultovala, parafraziram: "Zbog ne posedovanja adekvatne poslovne dokumentacije, inspektori Poreske uprave nisu bili u mogućnosti da utvrde poreski dug KK Crvena Zvezda...".
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
bolje da racunate koliko je malih partizanovaca otislo da trenira u megu,ovaj novi dynamic osnovan 2015 koji ne masta o hali za trening nego je IMA,pa i u fmp dok mi tapkamo u mestu.
od SD Partizan sam digao ruke,to postoji samo na papiru,kako se koja sekcija snadje,KKP nema nista,nema temelj .Od nemila do nedraga...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja sam zaboravio na sve pratece probleme i samo razmisljam kako da sjebemo cigane u ponedeljak. Oni su se bas nalozili i razvikali po medijima i to me raduje. Vrijeme je da Hecer odigra jos jednu brutalnu partiju i da citav tim odigra jednu tekmu bez velikih padova u igri. Najvece probleme ce nam praviti Kuzmic i njihov ofanzivni skok. Ako to limitiramo na 5-6 lopti mozda i budemo imali neizvjesnu tekmu. Zamolio bih ovom prilikom Vrabca da ne pokusava raditi stvari koje ne zna i isto tako bi zamolio Majstorovica da odigra jednu tekmu onako kako zna. Borba od prve sekunde do kraja pa kako bude. Pobjeda bi imali nevidjen znacaj o porazu necu da razmisljam... :pfc:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sudije za sutra: Ilija Belošević, Milija Vojinović, Marko Juras
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Protiv razvojnog tima iz sistema moze da promakne neki slovenac ili hrvat, ali izgleda da protiv mezimice narodnih masa i njihovog psihopate na celu, ne sme da se desi kiks, samo domace sudije, za svaki slucaj.

Znaci, da znamo sta da ocekujemo i u aba ligi, cak i da nabavimo te igrace koji su nam neophodni. Kakav je ovo aparthejd, sunce im jebem, koliko ih je boleo grobarski kurac svih ovih godina tek sad vidim.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne ovo je Fašizam, jer, jebali smo ih P.E.T.N.A.E.S.T dugih godina, pa nam sad kao oni vracaju, ali nikad neci biti kao i mi.
Ovo što radi ciganska mašinerija nije ništa manje razlicito nego sto se radilo u Nacističkoj Nemačkoj
Duvaj ga crvena zgadio
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Doktore, ovo je doktorska disertacija, lepo si sve rekao, amin! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top