Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Meni tek za 2 nedelje, ali moze poklon i pre rodjendana :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Licno se nadam jednocifrenom porazu... a pobedi ne savetujem nikome da se nada, tanki smo mnogo

Znaci treba da se radujemo ako izgubimo jednocifrenom razlikom? :) simpaticno.

To bi mozda vazilo da veceras protiv jednog Partizana igraju, recimo, moji drugari iz ulice.. pa da pre utakmice kazu da se samo nadaju da ovi nece da ih nakantaju previse..


To sramota bre da se kaze..

Mi smo objektivno slabiji, na papiru bi oni trebali da nas dobiju lagano i ubedljivo.
ali ja se nadam pobedi, makar i 1 razlike, samo da na semaforu pise da smo mi pobedili a oni izgubili. eto tako. Nadam se da cemo pobediti ekipu koja je (to i sam priznajem uvek) jaca od nas.

A taj gubitnicki mentalitet - nadati se da cemo da izgubimo (pa onda ide objasnjenje i kako) je meni besmislen za jednog Partizanovca.

Izvini, ne kazem ja da ti to nisi, samo komentarisem tvoju izjavu.


Bolje da je ti slozeno ovako: Nadam se pobedi, a ako se desi da izgubimo ne bi bilo dobro da to bude sa dvocifrenom razlikom.

Slicno, a opet toliko razlicito znacenje..

Pobeda i samo pobeda sme da bude razlog za radovanje, a nikakav poraz pa makar bio i protiv golden stejta 1 razlike i to tako sto mi promasimo dva slobodna bacanja (za pobedu) na 0.1 sekundi do kraja ne sme da bude nikakva satisfakcija niti ispunjenje nekih nada.. pobeda i samo pobeda, a posle ako pobeda izostane, slobodno moze da se u zlu trazi manje zlo (manje je lose sto je sa 5 nego sa 15 razlike npr.. ili da se pohvali da smo igrali borbeno i muski, ili da se popljuje sudija koji nas je sprecio da mozda i pobedino itd.. ).. :ziveli


p. s. ARENAFUCKINGSPORT 2??? pa kakvo je bre ovo jebanje u mozak? ne moze niko nas u halu, pa ajde da im otezamo da i kod kuce gledaju, jer hvala bogu arenu 2 ima 5% stanovnistva u Srbiji.. Najbolje da se igra bez nasih navijaca, iza zakljucanih vrata, zatvoreno za bilo kakav oblik medija, i naracno zabranjeno za bilo kakav oblik snimanja i sa tribina.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Puno smo slabiji, ali nismo bez sansi ako udjemo dovoljno cvrsto. Odmorniji smo i imali smo mnogo vise vremena za pripremu.

Napasti Kuzmica popom, bar za to imamo igrace, Vrabac da pojede Jovica, Hecer da jebe kevu u napadu, a ostali da se potuku i prave sto manje glupisti. Pa sta bude...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Za svoj 20. rodjendan koji je danas, iz sveg srca jedinu stvar koju zelim pored sutrasnje pobede Trampa, je da danas napunimo prigradsku kurvu iz zeleznika! Ne ocekujem pobedu, ali joj se potajnom nadam, u oba slucaja :D

Kao sto je vecina vas i rekla, samo jako, borbeno i u meso, pa sta nam Bog da! Napred Partizan! :pfc:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Uzdam se u Dzileta da ce momci da iskrvare na terenu..
Samo toliko trazim u ovom nepravednom takmicenju koje kroji iskompleksirani patuljak sa svom svojom ergelom od sudija i saveza..
Sude Belosevic,Milija i Juras , za svaki slucaj ekipa je tu..
Borba Grobari !!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kao sto vec rekoste, sudije su dokaz da im se i dalje steze knedla u grlu na pomen imena Partizan, a neki se sjecaju i strahovi su im opravdani. Oni, ako ih stisnemo pa pocne da gube, ili bude gusto, uz pomoc njihovih navijaca, mogu samo biti gori. Na nama je da te momente iskoristimo, a nadam se ih je Dzile spremio. Nek sad bude ta utakmica od koje cemo poceti da prelamamo, a ako ne sad, onda drugi put.

Samo hrabro i bez gluposti! Ajmo crno-beli!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Samo da nemamo 15 izgubljenih lopti vec do poluvremena. Bas pravimo neke mnogo glupe greske u zadnjih par utakmica... Vec vidim kako Lazic retard ''igra'' odbranu na Heceru i vec krecem da se nerviram.

Mnogo su jaci pre svega fizicki od nas,mislim da ce da idu najvise na Kuzmica posto znaju da mi imamo samo jednog centra,i ubedjen sam da ce ova govna sudijska tako lako da mu sviraju svaki kontakt.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Znaci treba da se radujemo ako izgubimo jednocifrenom razlikom? :) simpaticno.

To bi mozda vazilo da veceras protiv jednog Partizana igraju, recimo, moji drugari iz ulice.. pa da pre utakmice kazu da se samo nadaju da ovi nece da ih nakantaju previse..


To sramota bre da se kaze..

Mi smo objektivno slabiji, na papiru bi oni trebali da nas dobiju lagano i ubedljivo.
ali ja se nadam pobedi, makar i 1 razlike, samo da na semaforu pise da smo mi pobedili a oni izgubili. eto tako. Nadam se da cemo pobediti ekipu koja je (to i sam priznajem uvek) jaca od nas.

A taj gubitnicki mentalitet - nadati se da cemo da izgubimo (pa onda ide objasnjenje i kako) je meni besmislen za jednog Partizanovca.

Izvini, ne kazem ja da ti to nisi, samo komentarisem tvoju izjavu.


Bolje da je ti slozeno ovako: Nadam se pobedi, a ako se desi da izgubimo ne bi bilo dobro da to bude sa dvocifrenom razlikom.

Slicno, a opet toliko razlicito znacenje..

Pobeda i samo pobeda sme da bude razlog za radovanje, a nikakav poraz pa makar bio i protiv golden stejta 1 razlike i to tako sto mi promasimo dva slobodna bacanja (za pobedu) na 0.1 sekundi do kraja ne sme da bude nikakva satisfakcija niti ispunjenje nekih nada.. pobeda i samo pobeda, a posle ako pobeda izostane, slobodno moze da se u zlu trazi manje zlo (manje je lose sto je sa 5 nego sa 15 razlike npr.. ili da se pohvali da smo igrali borbeno i muski, ili da se popljuje sudija koji nas je sprecio da mozda i pobedino itd.. ).. :ziveli


p. s. ARENAFUCKINGSPORT 2??? pa kakvo je bre ovo jebanje u mozak? ne moze niko nas u halu, pa ajde da im otezamo da i kod kuce gledaju, jer hvala bogu arenu 2 ima 5% stanovnistva u Srbiji.. Najbolje da se igra bez nasih navijaca, iza zakljucanih vrata, zatvoreno za bilo kakav oblik medija, i naracno zabranjeno za bilo kakav oblik snimanja i sa tribina.

Ma jok, bolje je biti siguran da cemo razbiti pa kada izgubimo sladosno pljuckati po upravi i igracima... ajde malo realnosti, nemamo mi tim da ih dobijemo, jedino ako bi prangijali preko 50% za tri a njima ne bude dan...
Hvala ti sto si mi objasnio sta je sramota i kako treba da se ponasa partizanovac... ziv bio
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A jebote, ovako je isto bilo i za derbi u Fudbalu, te oni bolji od nas te kurac palac, a oni nemaju pojma. Zgazili ih kao poslednje govno, jer smo izasli sa mudima. Pa mi smo bili vece rivale, od kojih je bila veca razlika u kvalitetu, nego sto je sada izmedju Institucije i kurve 2.0.
Niko ne ocekuje da se ti nadas da cemo ih razbiti, ali se nadati porazu nije Partizanski.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Ako odigramo hrabro i muski, necu imati sta da zamerim momcima ma koji god da bude rezultat. Pobedi se ne nadam ali je veoma zelim. I to je bila sustina...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Zasto Bircevicu dolazis iz kreveta na utakmicu, covece prosla je olimpijada probudi seee
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Majstorovic im seriju pokrenuo,Birca nastavio,jebes kvalitet oni nemaju srca ni muda da igraju za Partizan...Koliko me Majstorovic izludjuje da prvi put pisem za vreme utakmice moram negde da ne eksplodiram
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Dzaba nama Milose 3 Dzikica i 3 Duleta i 3 Popovica, za borbu vecine svaka cast i to mi je dosta, a za Bircevica...vredjanje nosi ban pa necu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Cirkus.Klovnovi.Dosli smo u situaciju da se pitamo da li ce da nas jebu sa 20 ili 30 razlike."Hvala" onom NBA igracu sto izigrava "pretsednika" dok mu daju instrukcije vucicevci i oni sa kojima ide na rucak.Bruka i sramota.
Predali smo i KK i FK ciganima i Vucicu PEDERU na tacni.Sram da nas bude.Mars iz Partizana svi koji nam ne misle dobro.PS Nasi igraci igraju kao pederi,a ne kao igraci Partizana.PPS A fmp ima 36 slobodna bacanja posle 3/4????(a dali 70 poena)?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jbg kada bi se pickousti smilovao i dao zeleno svetlo nasoj upravi za dovodjenje 2 solidna igraca mi bi ovaj fmp pregazili kao plitki potok.. ovako ceka nas jos x slicnih utakmica i ponizenja.
ne smem dalje da pisem da mi bia ne bi pokucala na vrata..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top