Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Sta je s Gordonom covek odigra 3 utakmice ukupno.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
..................... Drži u igri većinu vremena Hečera i Marinkovića na kojima se vidi da nemaju snage, a Pota, Vrapca i Andrića koji su iznijeli prethodne utakmice na sebi, drži na klupi. Osim ako nije bio projektovan poraz..................

pa da je bio projektovan sa namerom, ne verujem..
ali, da ovim rekonvalescentima trebaju minuti sad, trebaju..
da ovima što su igrali stalno dok ih nije bilo tu treba odmor, treba..
tako da, ovo je bilo zarad većeg dobra ( nadam se :roll: )

:napred Partizan ( i MiloGorci u ponedeljak :wink: )
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ne bih rekao da smo svesno nišanili cigane u polufinalu, ali se slažem da su nam oni protivnik koji nam najviše odgovara. Videli smo ove sezone da nas se plaše, pogotovo nakon trovanja naših igrača u Nišu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Razočaravajuća partija celog tima osim Novice.
Delovali smo kao razbijena vojska.
Hecheru će trebati ivremena i kila da se vrati u formu.
Jel se znaju termini polufinalnih utakmica u Aba ligi..?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Uradili smo sve što je bilo do nas da budemo četvri... sad da nas ispoštuje još i Budućnost i to je to...

Ponoviću, ako nismo prvaci, nama je tako sve jedno da li smo ispali u 1/2 ili finalu.Na dve dobijene protiv FMPa i imamo neke šanse (jeste da se mere u jednocifrenim procentima :D), ali na tri dobijene se mer promilima.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Tacno tako,plus je pitanje, da li bi uopste dobili priliku ,da iskoristimo te sanse koje su izrazene u promilima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Apsolutno nebitna utakmica a još manje bitan poraz. Ova ekipa nema ni kvalitet ni mentalitet da osvoji ovu ligu.

Nego, šta se dešava sa slučajem "trovanje košarkaša i trenera"????

1. Pojela maca
2. Nesposobni da istraže očigledno
3. Ne talasaj pred predsedničkim izborima
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Respect. :D

Ajd' sad napisi da osvajamo ABA ligu sa 4-te pozicije, pobedom nad ciganima u polufinalu i superiornim nastupom protiv Cedevite u finalu. Nakon svega igramo FIBA takmicenje jer nam se tako moze, a i Danilovic je head of KSS.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam ni srecan ni tuzan sto je kraj regularnog djela sezone. Nisam navikao da sam ravnodusan sto se tice Partizana ali je ipak tako. Danasnja utakmica je manje vise nebitna. Jedino sto je bitno i cemu se nadam su mnogo bolje partije nase ekipe u sledecim utakmicama. Ovo danas je bilo ocajno i nisam se pokajao sto nisam otisao da gledam uzivo. Ovako sam iskljucio tv i iskulirao kosarkaske carolije(koje mi idu na kurac ) pojedinih igraca. Ne razumijem neke poteze Dzkica sto se tice minutaze igraca. Medjutim vjerovao sam mu do sada tako da cu i nastaviti. Treba biti realan pa zakljuciti da je maximum ekipe plej of i ne traziti a jos manje ocekivati neke velike pobjede i rezultat i vidu finala ili osvajanja. Lako mi je ovo napisati a ustvari u glavi mi prolaze slike kako Novica stavlja trojku za pobjedu pred nekoliko hiljada ciganskih smradova ili slavlje nasih momaka u Zagrebu posle neizvjesne zavrsnice. Ali jebi ga, nebi bio ovo sto jesam da se ne nadam nemogucem. Lud sam, Grobar sam :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Koliko je realno da nas dobiju u polufinalnoj ili finalnoj seriji?
Koliko je realno da vučić dobije izbore?
Koliko je realno da u fudbalu uzmemo titulu?
Koliko je realno da i u idućem derbiju nam sude onako?
Koliko je realno da očekujemo titule posle onog trovanja?
Koliko je realno?
Pa nije realno gledajući iz njihove perspektive, gledano iz perspektive gubitnika.
"Partizan - pripadnici su neregularne vojne sile koja je stvorena da bi se suprotstavila kontroli strane sile nad jednim područjem ili stranoj vojnoj okupaciji, nekim pobunjeničkim djelatnostima. Pojam se može koristiti i kao sinonim pokretu otpora, primjeri mogu biti civili koju su se borili protiv nacističke Njemačke ili fašističke Italije u nekoliko zemalja tokom Drugog svjetskog rata."
Ajmo crno-beli! Ajmo Partizanovci, nemojte tako lakše je da ih dobijemo na dve nego na tri... ma ajmo bre, KKP LUDACI SU SVI, FKP GAZE SVE.
Nismo mi fanatčini ludi mozgovi koji ne razmišljaju racionalno. Lucidnost košarkaša, borba fudbalera ne daju za pravo reći nećemo biti prvi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da je ovo svojevremeno napisao član A_Grobar, ne bih se začudio.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Jesmo li mi sad kao plasmanom izborili pravo igranja u Eurocupu dogodine?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da, pričao je o tome Todorić .

Mi smo valjda potpisali ugovor sa FIBOM na jednu godinu .
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja se samo bojim da mi slabo sta planiramo,a kamoli da smo namerno izgubili zbog 4-og mesta(kad smo odigrali onih 6 utakmica sa 5 i po igraca tada je bila i prilika,a i realnost izgubiti bar od Mege).
Druga stvar koja me isto smorila(zbog potvrdjivanje cinjenice da klub i dalje dosta stvari radi amaterski) je intervju Krstica koji pominje da nije bilo realno da zaigra sada,jer su ga nasi zvali 3 dana pre isteka registracije za ovu sezonu.
Ko to odlucuje i kako se to radi,meni nije jasno stvarno,ali vidi se da je bilo stihijski.
Sta li je sa crnim Gordonom,on nam treba za 10 dana,a ne u junu,izgleda i da smo sa njim pojeli govno.
Ubedjen sam da zavrsavamo kao treci,nece cigani sa nama da se zanimaju sada u jeku sezone,dace nas Cedeviti da se koljemo,jer mi kakvi god da smo,odigrali bi sa ciganima teske,psihicki i fizicki utakmice i ubedjen sam da bi nasi odigrali bolje za 40 posto nego protiv ovih drugih.
Videcemo vec,bas sam se nesto smorio ova dva dana oko naseg KK.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Kolika je verovatnoca da Dzile tankuje Gordona za sudnje bitke? (znam odgovor ali tesim se) :/ :)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
danas je Gordon na tw pitao da li ima neko da mu pozajmi zadnju lozu posto je njegova otisla u q, tako da tesko tu ima icega osim jos jednog zajeba u dovodjenju igraca
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top