Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Crna Ovca Društva

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Crno-Beli Svet
Meni se čini i sa potpuno oporavljenom ekipom da su vitamini izraziti favoriti tu nema šta, ali ako odigramo dobar meč i ne dozvolimo im šut spolja sve je moguće. Šteta za Gordona, ljudi ga pljuju, ali stvarno se vidi da može da bude važan igrač videlo se da nije zaboravio košarku, a što se Lukovića tiče nadam se da će igrati pošto Majstorović nikako da se snađe u našem dresu. :confused
Šta god bilo maksimalno na uje da se pokidamo sa njima, pa šta bude.
Mislim da je ipak bitnije da saznamo kad će ona famozna Pekova konferencija o smanjenju duga. Napred Partizan! :ziveli
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Nadam se svemu onome sto je Dzile rekao. Motivaciji, da smanjimo broj gluposti na minimum, da se ne predajemo nikako, i mozemo se nadati cudu. Ajmo crno-beli!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Dobrodošao na forum legendo. :ziveli

Možemo da dobijemo večeras!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Jebemte malere vise.
DZIKICUUUU PUSTI POTA DA IGRA
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
mi nemamo ozbiljnog centra i to je to... i mi nema sta da trazimo sa ozbiljnijim ekipama ali u svakom slucaju lakse mi je da ispadnem od cedevite nego od fmp-a
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovoliko kurcobolje u odbrani odavno nisam video!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja se nadao necemu ali kurac. Bez Lukovica nas nema nigdje, nadam se da ce se oporaviti do sledece tekme. Hecer u kanalu...jbg.. ne moze niko da pogodi boga sa trojke + odbranu smo ostavili u BG-u.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nije mi jasno šta se s našim igračima dešavalo u prvom poluvremenu.

Na 72:63 mi, mislim, 8 napada nismo dali koš i tu je priči bio kraj.

U drugom meču napraviti evroligašku atmosferu, pa probati iznenaditi
u trećoj utakmici ako je bude bilo.

:napred Partizan
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ne znam sta da mislim, previse pomesanih osecanja!

Ceracemo se jos..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.492
Локација
Kej Republika
Tanko bas. Nerealna slika na kraju i nerealna razlika. Sa ovakvom odbranom i stavom nemamo šta da tražimo.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Izgubili smo i žao mi je, čak sam malo i pod stresom, u stvari ne malo. Ne pišem ovo hladne glave ali kakvo vraćanje u utakmicu, tri trojke a oni ne znaju šta im se dešava, ipak nismo ih slomili jer kao i cele utakmice nismo iskorištavali prilike, čak nam se nude u trećoj četvrtini da uhvatimo bliži priključak ali ne, mi promašujemo i ne uspevamo. Ipak, nadam se da komentari i uopšte raspoloženje navijača neće biti u stilu "eto izgubili smo nemamo pojma", već se nadam da će i čak i najveće pesimiste ono Novičino bacanje u aut probuditi, da imaju bar malo vere u ovu ekipu ako je neko nema. Mora energija među navijačima biti onakva kakva je potrebna da im pokažemo šta je u stvari Pionir.
Ajmo Partizanovci :pfc:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Sta reci za ono prvo poluvreme i start utakmice sve po spisku svima.
Gomilu gluposti silovanje suta za tri kad nemozes ni za leka da pogodis a igra u odbrani nije postojala. Onda u trecoj cetvrtini sut koliko toliko proradi i vratis se na neku podnosljivu razliku pa u zadnju cetvrtinu ovi se pogubili i nude se da ih stignes i preokrenes a mi 4-5 minuta nemozemo nista da pogodimo.
Ako odigramo cvrsto u odbrani dobijamo ih u Pionoru.
A da ne zaboravim da se najebem sve po spisku i govnjivim sudijama koji su nas pokrali vise puta.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
pun mi je q vise svega

kakvo je ono poluvreme, sta je bre ono, jel se onako boris za trofej ?!

stalno jedno teisto

30 puta sutnes za tri poena, prangijaj bato prangijaj idi u nba pa prangijaj tamo

koliko su meseci zajedno jednu krstenu akciju nemaju

novica :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top