Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ne znam šta je vama...pobede se cigani...odmah euforija...izgubi se utakmica, po mnogima čak i nevažna odmah katastrofa...

Znamo koji su limiti ekipe, ali isto tako znamo da smo od 3 utakmice sa konzervom jednu dobili, jednu izgubili i na jednoj bili u hendikepu a i ta se mogla dobiti....
Drugo mnogi od vas kukali da hoće cigane u 1/2...eto prilike...

Nisam za kalkulaciju, ali da, veća je šansa da ponovimo one dobre partije u seriji od 3 utakmice nego od 5...Samo u mesu, trčanje i gini za loptu...jer tako smo u mogućnosti...

Napred Partizan!
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Crveni mundiri,se setili da pricaju kako mi satro nemamo,a u stvarnosti ne znamo sta cemo sa kesom.
Pa pogledajte samo Dzileta,pa on mora dva mutanta da pojede za rucak,da bi mogao da odrzi onakvu kilazu.
A sve to mora da se plati,a drzavni bankomat nam je na dohvat ruke,rekose crveni mundiri...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Zaustaviti Boutrajta I 1/4 posla smo uradili.. ako prvu izgubimo ispali smo, ako prvu dobijemo dobili smo, prostoo je.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Cigani ubacili u 7dmu brzinu koliko nas se plaše .. mnogo ranije smo trebali da osiguramo 4tvrto mesto . :( Ovako protiv cedevite nemamo po meni nikakve šanse ,mada je možda dugoročno tako i bolje.
Borba pa šta bude
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Glupi smo k`o kurac. Imali smo sansu da probamo da im se suprotstavimo i zaustavimo projekat koji su osmislili peder, bata i coravi, ma koliko ta sansa bila mala, a sad treba da izginemo da uopste dodjemo do njih, ovako sakati i umorni, pa jos na 3 dobijene. Naucna fantastika.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
ABA, playoffs, semifinals, game 1

Cedevita - Partizan, 18.03.2017. 19:00 CET

game 2:
Partizan - Cedevita, 25.03.2017. 20:00 CET

game 3 (if needed):
Cedevita - Partizan, 01.04.2017.

izvor: www.aba-liga.com/calendar.php
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
18.03. u 19h prva utakmica u Zagrebu..
Mislim da će presuditi igra pod košem,očekujem da Luković eksplodira i odigra ludački..
Dobiti ih prvu u Zagrebu na kvalitetnu prtiju,borbu,želju,dobar šut,pa ispiti sokiće u paklu Pionira..
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mene plasi ona atmosfera njihova pozorisna tamo,nekako uvek odigramo kilavo tamo sa manjkom energije. Znam da je glupo govoriti o tome jer je polufinale pa kao svi bi trebali da budemo na maksimumu,ali opet bas lose igramo u onoj hali. Butrajt-Bilan,ako se to zaustavi na konju smo(iako imaju jos dosta dobrih igraca),ali ova dvojica u piku,plus Bilan moze da zida koga hoce,plus Butrajt ima i sut i prodor.

Kako li cemo mi i sa kim da igramo,tj. ko ce dobiti koliko minuta,kakav ce Hec da bude,da li ce Gordon da bude sa nogom ili dve,Pot mozda opet bude neki 13 igrac,dosta nam je zeznuto.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Bolje ćemo igrati sa Cedevitom kao treći nego kao drugi, neka na njima bude pritisak domaćina u prvoj, tu da ih brejknemo pa da puknu u Pioniru. Došlo je vreme da im se vrati za onaj nesrećni koš Nolana Smita, da se tad F4 igrao u Zagrebu, bolje bi odigrali jer se oni ne bi dobro nosili sa pritiskom. Ključ je u kontroli skoka. Boatright-a ne znam kako da rešimo, ne znam ko bi mogao da ga čuva.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ja mislim da oni i ne znaju sta je pritisak, mislim u sportskom smislu.
Instant klub, ima rok trajanja, a onda ce netragom nestati, da posle nekoliko godina niko nece ni pominjati to mutirano vestacko govno od kluba. Dace Bog, da im se u tom nistavilu prikljuci i ovo cigansko mutirano govniste!

Sanse u polufinalu zavise i od naseg zdravstvenog bilansa...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ma ko ih jebe. Sa njima ćemo se ćerati ako uđu u finale.

Mi sad da odigramo partiju sezone u Zagrebu i onda da ih pred prepunim Pionirom nakantamo.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Samo borba sve ostalo je nebitno. Iza ova ostala tri tima stoji drzava I imaju masu puta vece budzete od naseg.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da je samo država pa ajde i nekako, nego iza njih su i sudije, liga, kriminalci...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Slazem se,al hteo sam da kazem da su I fmp I buducnost I cedevita drzavni projekti.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Eto limenke su samo dokazale ono što sam ja pričao posle poraza od Olimpije. Partizan je ciljano išao da bude četvrti da bi igrao sa njima u 1/2 finalu, ovako su oni onakvom borbom samo dokazali da nemaju muda da nam još jednom izađu na crtu. Znaju da mi jedini možemo da ih bijemo lagano. Ovako mislim da će nas sokići iz Zagreba odučiti od košarke.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ja ipak mislim da cigani nisu kalkulisali. Svi znamo i vidimo da je mrco kopirao i ucio zanat od Duleta.
Nije on bas mnogo inteligentan ali je video da Partizan nikad i nigde nije kalkulisao. Tako mislim da ni onu nisu nego su odigrali kako treba, ruku na srce kvalitetniji su od cele lige.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ako jedini možemo da pobedimo Zvezdu onda možemo i sve ostale ekipe. Znači, caka je u motivaciji, ući motivisano kao protiv Cigana i to je to.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ne moze da nas oduce od kosarke.
Po meni sve zavisi od voljnog momenta i suta. Budemo li kidali kao protiv zvezde u drugoj utakmici ili kao u kupu, uz dobar procenat suta sanse su nam odlicne.
Vise me brine potrosnja na te dve-tri utakmice. Docice finale i jos veci napor, a imamo igrace koji se tek vracaju posle bolesti.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Bice bas jebeno dobiti jednu u Zagrebu. Tamo smo uvek kilavo igrali. Uzdam se u njihovog trenera degenerika i nas dobar dan za brejk.

O nekom finalu sa ciganima je jos rano. Dobro je sto su utakmice na 7 dana, da se sto vise pregrupisemo i ubacimo u visu brzinu.

Ave Partizan, samo jako!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top