Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
@ZliGli, konkurencija u okruzenju standardna, ali nema straha. Kad su oni onomad pustili Cibonu niz vodu, onda vise nema price. Osim doticnog kluba, aba ligu moze da osvoji jos samo Partizan, neki instant sponzorsko vestacki klub i drzavni projekti iz Izraela i svrbciganije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Standardno, ženama uvek čestitam na venčanju a muškarcima izrazim saučešće. Dakle, gospon predsedniče, moje iskreno saučešće :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
I od mene čestitke!

Što njemu da bude bolje nego nama :buhaha:
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Objesio se mrco :D Cekajuci neke nove momke u klubu...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.819
Локација
Beograd
A od Miska mogao bi Zagorac za svadbeni poklon :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Jbt nemilosrdni ste...ja vec 8 godina braka, kada podvucem crtu, lepo mi je (zena povremeno cita forum :)), dva sina, zena me danas obradovala vescu da cemo dobiti jos jednu prinovu...sve u svemu, cestitke Pekmenu, puno srece i da imaju puno decurlije!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nek ti je sa srecom @Oplenac brate nek se radzaju mlade partizanke I partizanovci,nek su ti zivi I zdravi.

Cestitke I Pekovicu,nek mu je sa srecom.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Malo sale ne skodi :D Cestitke naravno :ziveli @Oplenac Cestitam ! :šal



:napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad je prinova u pitanju uvek čestitam muškarcima, a ženama izrazim saučešće, jer one odrađuju najveći i najteži deo posla. Dakle, Oplenac čestitam, a tvojoj supruzi izrazi moje saučešće :D

...a sada, nazad na temu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
:D hvala svima grobarijo!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Bravo ti ga Oplence..
Nego, hoce biti sta od tog Carapica, mnogo se spominjao ranije.. ili ce da se potrazi nesto tipa Blassingejma- najbolji asistent je u Poljskoj ligi, Todoricu reaguj :))
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.819
Локација
Beograd
Obzirom da nam od plasmana u ABA zavisi izlaz u evroligu,mozda je rano za pitanje, ali, ima li naznaka sta radi konkurencija prekogranicna, ko ce nam biti takmac za finale osim limenih burzuja, kakvi vetrovi duvaju ispod i sa strane..?
Buducnost ce napraviti opet jak tim,Cedevita isto_Ostali nisu vredni pomena.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Vanja Marinković i Slobodan Jovanović među 17 igrača koji su počeli pripreme s U20 reprezentacijom.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ja licno u transfer Carapica ne verujem previse, jer imamo Cvetkovica, malom Jovanovicu kako sam razumeo ce biti ukazana sansa, i verovatno stranac.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Sutra, odnosno danas se Pekovic vraca na posao i slede zavrsni razgovori sa trojicom pomenutih igraca, od kojih je jedan Novica...
Po meni jasna je Dziletova (potencijalna) lista prvih 10 igraca:

Plejevi Cvele, Sloba Jovanović. Bekovi Rakićević, Vanja, Stevanović. Krila Vrabac, Andrić. Četborke Novica, Birča, centri Majstor, Koprivica
Ako bi se ovo ostvarilo do kraja juna... Ja ne pamtim Da smo imali formiran tim u junu, nedostaju samo stranci. Plej, krilo i centar.
Ostata tima bi bio popunjen sa juniorima.

Wiliams, grobarcina, izrazio zelju da bezuslovno ostane...
Pristao i da bude na stendbaju, dok Dzile ne odluci, jer Dzile ima odvezane ruke da proba da dogovori to sto mu se svidi tokom boravka u USA.. 2 igraca koje bi uzivo video i procenio...

To je to za sada... Daj boze da se ostvare planovi..
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
lepo lepo , sviđa mi se kako Džile razmišlja.. ovo što si nabrojao i tri dobra crnca je garant za finale Aba lige. jbg tamo će nas čekati državni mutant ali šta je tu je, valjda ćemo smeti da pobedimo ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
Статус
Затворена за писање одговора.
Top