Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
E vidis ovako, mene zabole da li je on kriminalac, mnogo je veca sramota sto je uprava dozvolila minut cutanja jednom ciganu.

Hoce li i sledecu utakmicu da vam bude svejedno? Gde je ta granica kada postaje svejedno da li Partizan dobija ili gubi? Da li to znaci da vise ne navijate za Partizan?

Ukoliko moderna definicija Partizana, podrazumeva odavanje pocasti i minut cutanja jednom jebenom kriminalcu, zaista moram da se preispitam koliko se poistovecujem sa njime.

Verovatno ovako pisem jer sam i dalje pod utiskom, medjutim, mogu najiskrenije reci da me nikad nije bilo ovoliko sramota sto navijam za Partizan
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mene bi bilo recimo sramota da navijam za kurvu. Nikad me nece biti sramota da navijam za Partizan jer Partizan nije ni Vazura, ni Nedic, ni Zecevic, ni Vujosevic ni Pekovic ni Todoric.
Odluka je u najmanju ruku skandalozna, nikom nisu podeljeni poeni zbog toga, samo kazem da se pazi na neko dostojanstvo foruma jer mi nismo cigani.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sensei 014, ja mislim da clanovi koji su napisali da im je "svejedno" nisu mislili bukvalno na taj nacin, nego jednostavno su bili sokirani i razocarani svim desavanjima. Msm nikom od nas nikada nije svejedno samo su vjerovatno ovi clanovi toliko bili bijesni zbog doticnih desavanja da su jednostavno zanemarili stres oko pobjede ili ne daj boze poraza.

Sve u svemu sve ovo sa tribina se prenijelo na parket, predugo se njegovala ta konekcija navijaci-igraci u Pioniru i toliko zavisimo jedni od drugih da svaka turbulencija ostavlja traga i na jedne i na druge.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Mene bi bilo recimo sramota da navijam za kurvu. Nikad me nece biti sramota da navijam za Partizan jer Partizan nije ni Vazura, ni Nedic, ni Zecevic, ni Vujosevic ni Pekovic ni Todoric.

Najtrofejnijeg trenera i poslednji stub odbrane Partizana si svrstao u isti koš sa grupom bitangi i kurvi... Verovatno sam ja to loše razumeo...naći ćeš ti već neko objašnjenje.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Naravno da nisam, poenta je da niko nije iznad Partizana. A ti razumi kako god hoces.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa svakom normalnom partizanovcu je bilo svejedno sta će biti.Ovde se radi o odbijanju da budeš u savezu sa kriminalcima i dilerima.Ovo ti je kao kad se dokazujes tati čitavo detinjstvo i na kraju on zapali sa ribom kad napunis 16 godina i ne javi ti se više.OVO NIJE MOJ PARTIZAN
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Sigurno se i tebi Sensei desilo da u afektu kazes ono sto ne mislis pa tako i ovo danas. Siguran sam da su svi bili radosni na kraju i da ova pobjeda ima jos vecu tezinu jer kako kaze Dule nedaj se pasjim sinovima.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Bio sam 5-6 metara udaljen kada je Todorić pred predstavljanje ekipa prišao sudijama, tražio minut ćutanja, pokazujući pri tom ka tribini . Nisam čuo tačno, ali je bilo u fazonu, navijači traže.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Najjači su mi ovo na forumu što su kao u "priči" pa objašnjavaju nama smrtnicima da ne treba da pišemo preko tastature nego da odemo da se pobijemo sa plaćenicima. Danas je sasvim dovoljno bilo ne dopustiti da neko gazi po zdravom razumu, odnosno ne ispoštovati minut ćutanja. Koliko znam minut ćutanja odražava poštovanja i neku vrstu tuge što pokojnog više nema. E sad da je večeras u hali bila anonimna anketa "Dragi Partizanovci da li želite da minutom ćutanja odate poslednju počast tom i tom" , ubedjen sam da bi 95% reklo NE. U momentu kada svako normalan odreaguje onako kako oseća, 30ak najvernijih kreće da mlati po Pioniru jedan ceo sektor i staro i mlado, deca plaču... Partizanovci zajebite nerviranja i ne ložite se na neki bunt, nemojte stavljati svoju glavu na panj, ovi sutra da vas roknu niko ne bi ni 5 dana odležao, ove država čuva trebaju joj za prljave poslove(Savamala) i za zastrašivanje. Ako vam je muka nemojte ići , ako imate živaca da gledate ovo svaka čast.
A da, čestitke Džiletu i igračima , ako to nekog zanima posle svega...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Naravno da nisam, poenta je da niko nije iznad Partizana. A ti razumi kako god hoces.

Niko nije iznad Partizana sem govana sa tribine koja biju normalan svet, prave Partizanovce od rodjenja! Niko nije iznad Partizana sem smrdljivih ljudi u upravama FK i KKP koji donose odluke na stetu Partizana a posebno ove zadnje sa kojom se nas Partizan povezuje sa narko dilerom ciganskim za kojim ni majka nece zakukati! Ne zelim nikome smrt ali "kako sejes tako ces i da zanjes" Nije mi ga ni zao!

Taj olos je iznad Partizana, e zbog njih ne mogu da se poistovetim sa FK i KKP u danasnje vreme!
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Nekome od nas su danas u Pioniru pucani samari pred rodjenom decom jer se usprotivio najgorem sljamu...i taj verovatno nece vise dolaziti na utakmice,ni njegova deca nece.
Nikakva pobeda ni trojka to ne moze da opere ni da nadomesti.
Solidarnost i principi u Srbiji su nula inace bi svi izasli napolje.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Olosa ne treba ni uzimati u usta a plus se uvuklo 30 ljudi u raspravu oko cele situacije. A pojedincima je jako tesko da progutaju ovo pljuvanje po krimosima sa tribine, ocigledno...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
vise sam se radovao bilo kojoj pobedi rome i njukasla (klubovi koje podrzavam u 2 lige koje pratim ) nego partizana u fudbalu poslednjih par godina ( od dolaska granta tacnije ), ako ovako nastave u kk i njih cu odjebati iako sam danas pocepao grlo kad je marinkovic dao kos a bukvalno pisno u gace na onaj odbijanac u poslednjoj sekundi nakon njihove promasene trojke
meni je gore skandirati ili odavati minut cutanja krimosu nego ciganu koji se nadje u partizanu ( npr stojkovic ili ovaj napadac sad djurdjevic ) - ne mrzim cigane kao ljude vec zvezdu kao klub i sve sto ona predstavlja ( a bogme ide ka tome da budemo isti klubovi i to brine vise od svega )
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Dajte nemojte se praviti ludi molim vas, svako ko je dovoljno jak da se pita nesto na bilo kojoj tribini pogotovo na nasoj ili ciganskoj mora biti jak na ulici, a svako ko je jak na ulici bavi se nekom vrstom nelegalnih poslova.

Niti jedan ozbiljan "vodja" od kad postoji grupa Grobari nije bio neko ko se nije bavio gudrom i/ili reketom, zastrasivanjem, dizanjem ovog ili onog,...

Sto se tice Saleta, retko ko ga je voleo i na jugu, a kamoli medju "simpatizerima", ali je bio jak kao zemlja, mada uvek ima neko jaci k'o sto smo i videli.

Kubi je zasluzio i majice i minut cutanja, bio je budala, bavio se svim i svacim, ali je bio grobarcina, ceo svoj zivot uz Partizan. Sale nije zasluzio nista od Partizana i apsolutno razumem negodovanje.

Poznato je da jugom upravlja grupa ljudi koje vode licni interesi, ne toliko ljubav prema Partizanu. Mislim uvek je toga bilo, ali sada je bas vidljivo. Ta grupa odaje pocast svom drugu i saborcu kao sto bi svako od nas radio. Problem je sto nema nikod da ima kaze "ne moze" kako na tribini tako i u upravama klubova.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Da se ne zajebavamo ovo je karanje u mozak 99% ljudi u hali... i da srećan sam zbog pobede, ali nije.mi bilo do gledanja.
I cela ta medijska pompa kako je poginuo navijač partizana, da li je on poginuo zbog partizana i u korist partizana?
Kakve on ima veze sa kk partizan da bude minut ćutanja?

I svaka čast onima koji su se pobunili, zbog straha i gledanja na stranu nam je i država propala.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
Najjači su mi ovo na forumu što su kao u "priči" pa objašnjavaju nama smrtnicima da ne treba da pišemo preko tastature nego da odemo da se pobijemo sa plaćenicima. Danas je sasvim dovoljno bilo ne dopustiti da neko gazi po zdravom razumu, odnosno ne ispoštovati minut ćutanja. Koliko znam minut ćutanja odražava poštovanja i neku vrstu tuge što pokojnog više nema. E sad da je večeras u hali bila anonimna anketa "Dragi Partizanovci da li želite da minutom ćutanja odate poslednju počast tom i tom" , ubedjen sam da bi 95% reklo NE. U momentu kada svako normalan odreaguje onako kako oseća, 30ak najvernijih kreće da mlati po Pioniru jedan ceo sektor i staro i mlado, deca plaču... Partizanovci zajebite nerviranja i ne ložite se na neki bunt, nemojte stavljati svoju glavu na panj, ovi sutra da vas roknu niko ne bi ni 5 dana odležao, ove država čuva trebaju joj za prljave poslove(Savamala) i za zastrašivanje. Ako vam je muka nemojte ići , ako imate živaca da gledate ovo svaka čast.
A da, čestitke Džiletu i igračima , ako to nekog zanima posle svega...

Mislim da je ovo najbolji savjet. Kad oni sto su se tukli zbog Partizana i to predstavljali kao nacin zivota koji mi drugi ne razumijemo, dopustaju ovakve stvari, ili ne daj Boze, jos i aktivno ucestvuju u njima, ili totalni bojkot u smislu nepojavljivanja, ili pokusaj da se pravis blesav.

I da Maxi, redovno sam bio na Jugu, redovno pjevao i nakon toga nisam mogao da pricam jedno po tri dana i trudio se da ne pjevam sve sto "vodje" povedu. Isto tako, redovno sam odgovarao na pozive ostalih tribina da se proziva neko drugi kao psiho ili slicno sto se ovim momcima nije svidjalo, ali bas zbog tih stvari i njihove reakcije (prva linija odbrane je pojacavanje pjesme da se nadglasa, a onda i bijenje ako tako ne uspjeva) sam se preselio i iskljucio.

Meni nije vrijedno toga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top