Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neki igraci jednostavno nisi za velike ekipe i velika djela...nadam se da Majstorovic nije jedan od tih. Eto imamo slican primjer Marka Cakarevica koji nas je unistavao par puta dok je bio u Radnickom a kod nas nije mogao da se sastavi.

Kako se samo Dzile prodrao na kraju hahahha vise nego protiv Olimpije
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.445
Reaction score
12.014
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kako je meni ova sezona , malo je reći, VRH.

Nemamo kvalitet, nemamo pare, nemamo upravu, većina nas se pomirila sa porazima... Kad ono, a tamo... Džile i grupa igrača prave čuda, bore se, padaju, dižu se... POBEĐUJU.

Nema te gluposti na parketu koja može da me iznervira.

Mi smo već dobili happy end. Uživajmo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Kada smo do sada pretekli, živećemo po 300 godina. :buhaha

Jebeš lepotu, samo borba do poslednje kapi znoja i krvi.
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Jos jedna infarkt zavrsnica,al nista neuobicajeno za nas. Svaka cast za asistenciju Ratkovice na kraju, mada sam u prenosu pomislio da ce isteci vreme. 6-0 na pocetku sezone, zaista impresivno i verujem da niko nije ocekivao. Idemo dalje :napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Што би Андрић рекао - Кад нисам очајан, ја не ваљам ништа - тако и Дебели Џикић и ово шарено друштво скрпљених Мохиканаца.
Оно као панкерски устанак из бетонске коме. Узалуд вам труд сви "свирачи" кад: https://www.instagram.com/p/BLwf-U6DZ_9/?taken-by=basketballcl
Док год има мрака, биће и сванућа.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ona dva poteza Ratkovice u dva napada u 30 sekundi - to je Partizan. Ja ne znam da li su ljudi svesni kakav je pas udelio kroz reket na sekund do kraja i to odmah nakon sto je dodao na tribine!? Neko drugi bi pobegao u rupu, markirao sam sebe, ali kao sto rekoh - to je Partizan. I zato smo institucija.

Mi mozemo da izgubimo (mada ne i ove sezone), ali nikada necemo biti porazeni.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Stalno sam pod utiskom da Dzile konstantno potiskuje emocije, pogotovo pozitivne.Danas smo videli jedan mali segment, a verujem da ce tokom sezone doci taj jedan trenutak kada ce da eksplodira, nesto kao Dule u Zagrebu.

Nije proslo mnogo :)


Mozda preterujem, ali ovo dodavanje Ratkovice je najsmekerskiji potez koji sam video u poslednjih X godina.Ne znam da li postoji kosarkas na ovoj planeti (mozda Stokton senior) koji bi u datoj situaciji doneo takvu odluku :respect
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ljudi... Bavim se kosarkom preko 20 godina, i ovo dodavanje Ratkovice odstupa od svakog principa u zavrsetku! Jebote, KRALJ, fintira na 2 sekunde do kraja i daje pas brz ko metak - znate kako se to zove pored kosarkaske inteligencije - MUDA!
Kakav igrac. Odmah mu produziti ugovor. Novica nam se gubi, ali mislim da on mnogo znaci ovoj ekipi kao pojava.

6-0 na pocetku sezone (bolji smo cak i od mutirane kurve). Da su nam ponudili 3-3, dosta bi prihvatilo. UZIVAJTE ljudi.

P.S. Malo ironije (nadam se da je ironija, a ne istina)... u kom trenutku nam ukidaju sponzore zbog dobrih rezultata? Kad pobedimo fmp ili pre toga ?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
Crno-Beli BRat-kovica :D :respect
Vanja, još jedna :clap ...... sledeća da ti uđe ciganima :wink: :ziveli
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
aj u pola 6 dizjavim,kapa dole Generalovom djaku i ovim Partizanima...To je sve sto imamo od negdasnje velicanstvene slave....
P.s.da jebem platu u sredu i pivo od 0.30e,kad se debil zabode i zaboravi na ovo:pop
Nek se pripremi fmp ili kako god,Jasmina je strucnjak da pojasni,al na suvo...Nema lubrikata za cokijeve pulene....
Dzile i ovi momci uprkos svemu ostaju sve sto imamo od Partizanstine..
:napred Partizan,ko god da povezuje staz,druge nam nema
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.650
Reaction score
13.864
Локација
Yaoundé
Nek se teraju u tri pi*** materine... ako danas nisam dobio srčku, živeću sto godina!...
Sve se menja, samo horor ostaje... Umreću.
Ona dva poteza Ratkovice u dva napada u 30 sekundi - to je Partizan. Ja ne znam da li su ljudi svesni kakav je pas udelio kroz reket na sekund do kraja i to odmah nakon sto je dodao na tribine!? Neko drugi bi pobegao u rupu, markirao sam sebe, ali kao sto rekoh - to je Partizan...
Синоћ сам хтео да пишем, али прво је уследио онај екстра-тајм од 0.1 секунде, да бих на крају схватио колико ме је утакмица исрпела... и дефинитивно постајем матор...

Све време сам, након онако лошег старта и 2:13, био убеђен да их имамо, чак некако смирено посматрао меч, да бих у финишу почео да премотавам оне силне утакмице у којима смо сами себе побеђивали. Срећом, погрешио сам, али онакав крај... Пас на крило, очекујем шут, следи финта, ја опет чекам шут, кад оно додавање у рекет!?... и све то у мање од две секунде...

passout

Хиљаду пута сам се питао како то јуче Дуле, а данас Џиле издржавају такве ствари... и опет ми никад неће бити јасно...

Заправо, објашњење је дато у последњем од три горња цитата - то је Партизан...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Generalno je lep osecaj kad nas klub pobedjuje I ono što meni najviše prija je ono radovanje igrača na kraju, zajedništvo... To je partisan.

Ali kad pogledamo iskreno, čak I sa Džiletom koji je malo je reći madjioničar, mi ćemo biti samo učesnik u svim takmičenjima ako se nešto ne desi.

Prostora za napredak ima pre svega u uigranosti, ali relano mnogo je igrača koji jako malo daju ili ne služe ničemu.

Neću o imenima jer ako ništa svi se momci trude I daju sve od sebe. Onde gde možemo sigurno očekivati boljitak je kapiten jer Nole je u kontraritmu samo tako...

Ali koliko nama fali snage u reketu se videlo sinoc I protiv ekipe koja nema nijednu pravu peticu, a kada dodje prava... pomračenje...

Ali sve u svemu borba pa dokle stignu ovi momci sa pukovnikom za sada :D, ali generalsko unapredjenje nije daleko...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakav trening za dušu.mozak,srce.....Dzile ako ne smrša ove sezone nikad neće:D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Na pocetku da kazem da mi se svidjaju dresovi, samo je zastava Srbije trebala biti iza. Ali su mi dresovi mocni. Mnogo bolji nego u ABA.

Sada utakmica kao i svaka u ovoj sezoni osim protiv Makedonaca. Krenemo, stanemo, krenemo, stanemo i na kraju pobedimo. Koliko cemo moci tako, ne znam ali za sada štima.
Idemo dalje.
:napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Lep je osecaj pobedjivati u poslednjim sekundama :D
Za tim kojim imamo neverovatna serija.
E sad, Dzile malo upada u razne demagogije koje ne ispunjava na terenu, raznim igracima dozvoljava mnogo vise nego sto bi smelo, a sa nekima se inati po meni bespotrebno.
Opet u neke ima poverenja iako bi ga javnost odmaj napusila. Recimo meni Vrabac iako je takticki nepismen i ima pregled igre ko fijakerski konj sa onim na ocima, uvek bih mu u ovoj ekipi dao odredjenu minutazu jer donosi odbranu na coveku, energiju, skok, u napadu tranziciju, ubrzava igru itd...
Ratkovica nevezano za poslednji kos mnogo znaci ekipi kad Hecer pocne da divlja i srlja da smiri tempo, u prvoj cetvrtini kad smo gubili 10+ on nas je vratio u igru.
Marinkovic par stvarno dobrih i zrelih poteza.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma Vrabac je vrh kao igrač zadatka, da udje podigne agresivnost... U trenucima juče kad on uzme da prevodi loptu pomislim " majmun ušao u tenak biće katastrofa"... E sad ne znam da li Džile radi sa njim na tome da se smiri I preda je kome treba ili je sam to skontao... Ali kod njega uvek postoji opasnost da eksplodira u našem dvorištu... Opet može da bude koristan.

Ono što je primetno recimo je da je Pot dečko beskoristan verujem I na treningu... Ne znam da li je to jedan od Džiletovih inata, ali plej koji jedva čeka da se oslobodi lopte je stvarno smehoteka. PLus stane sa driblingom na onakvom mestu...

Videćemo šta će biti. Neminovno nam treba petica zbog skoka jer videlo se sinoc prilikom slobodnjaka, ova naša pero laka kategorija I da pokuša da zagradi, uzidaju ih ispod obruča ili se uguraju ispred njih a onda naši mogu da beru jabuke u praznom...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
vanji fali kontrola lopte. previse ga cini nesigurnim. bespotrebno je prodao dva napada. to se bar moze uvezbati jer nije genetski. hajmo vanja, vezbaj malo dribling,
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.775
Ovo nije pobeda nad Cibonom u poslednjim sekundama, niti nad Huventudom, ali nadam se da Ratkovica ima kome da pokaže koliko i kako doživljava ovaj Partizan, i da na njega možemo (i treba) da računamo.

Džile, ne žuri sa disertacijom, to ostavi za prvu ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top