Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Koprivica,Novica,Ratkovica shalalala.Nema rime ali pobedzujemo.:D:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Koji sam ja ne poznavalac ove igre, a pratim je vec dosta vremena.

Prvenstveno bravo za momke za pobedu sinoc. Lepo je gledati KKP opet sredom ili cetvrtkom, makar i u ovom takmicenju.
Prvenstveno sam mislio da ce Hatcer biti promasaj, ali se pokazao dosta koristan i trenutno nam je glavni poenter. Ono sto meni upada u oci da protiv neke bolje odbrane on se bolje snalazi u ulozi dvojke. Na pocetku sam pisao da par Ratkovica i Hatcer je veoma los jer sam mislio da ce igrati posebno i da ce deliti minutazu. Upariti njih dvoje na parketu sada za sada deluje bas dobro. Ratkovica ima sjajan pregled igre i dobar pas, Lukovic pravi dobre blokove i lepo se ubacuje za PNR. Tu nastaje visak i Hatcer, Vanja ili Birca sve to mogu lepo iskoristiti.
Mislim da petorka Ratkovica, Hatcer, Vanja, Birca i Lukovic moze dosta uraditi na terenu i da je trenutno to najbolje sto imamo.
Pocetci su nam losi zbog lose odbrane startnih igraca, Andric, Robinson, Vrabac ponekad, Majstor. Mora to od starta da se stegne.

Kako god 6-0 i idemo dalje.. sledeci su FMP 2..


I jos nesto, Vanja igra odlicno za svoje godine. Pa Bogdan na njegove godine je jos bio poznatiji po svojim porocima nego li igrama za KKP. Svi znamo da Vanji fali kontrola lopte, ali verujem da ce to popraviti.

Ti je jebes sledeci..
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Svaka čast ROtkvici ali nije fer ne pomenuti g-dina reprezentativca jer je opšte poznato da nam ziceri ne idu od ruke a tek 1 sec pre kraja... :clap
a uz to je i mvp
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Svaka cast za pobjedu i borbu ali meni ovo skripi pofino ... Doduse ovi su stvarno nezgodna ekipa, defanzivno ... uzasno jake fizikalije.

I veliki naklon dijaspori i grobarima u njemackoj ... fenomenalni su bili ...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od 6 pobjeda od toga 4 na gostovanjima... meni je to tako nestvarno :D:
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Svi hvale pas Ratkovice, ali za mene je Hatcher bio odlucujuci faktor u tim zadnjim napadu. Hrabro je povuko od kosa do kosa i podelio odlican pas Ratkovici u cosak. Uz to je -sto je najvaznije!- pokupio protivnickog igraca, koji je pao (ok bilo je na granici ofanzivnog faula, ali to sudije ne sviraju u zadnjem napadu) i tako se stvorila velika rupa u reketu, koju je Ratkovica odlicno iskoristio pasom. Ali opet: Po meni je Hatcher ponovo bio taj kljucni igrac! Da nije onako hrabro krenuo do kosa, razgrnuo sve pred sobom i podelio ekstra pas, sad bi tugovali za porazom....
 

Cascarino

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
39
Reaction score
4
Noz,zica,Ratkovica :D....Retko intteligentan i smiren igrac....PObeda u Fiba kupu,sta reci a da se nadje neka konkretna korrist,jedino bolja nego poraz u fiba kupu...
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Odgledao sam snimak i i i pobjeda i nista vise.Iskreno vise sam ocekivao od Novice i Majstorovica a, od Frenka pa kako sad igra ocekiva sam da je vec popio otkaz.P
Pregledavam srBsku objektivnu stampu i mislim sta bi pisali da je asistencijom onako zavrsio srBski Rondo.
I jos nesto sto me dobro nasmijalo .Komentator rece Majstorovic je preskocio Vvrapca
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za pobedu :pfc:

mi imamo dva igraca ratkovica i hacer, tu i tamo se ukljuci vanja il birca...

andric, pot, robinson, novica, majstor :pop aj za ubicu verujem da ce se vratiti, majstoru ne znam koji je q, bio je solidan u metalcu kod nas ko da ne zna da hoda...

minimum 2 igraca DA SE DOVEDU kako znaju i umeju, inace i pored ovih 6-0 ovo ce biti bacena sezona...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Neka je srecan kos brata Frenka svima koji slave :šal
Salu na stranu nadam se da se trazi resenje koje ce da ga zameni...pogubljen je totalno...
Dan kasnije jos lepsi osecaj nego sinoc,sad kad se sve sleglo... :wink:
Sad je red na Cokijevu rezervnu kurvicu u nedelju na sabajle :napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Generalno je lep osecaj kad nas klub pobedjuje I ono što meni najviše prija je ono radovanje igrača na kraju, zajedništvo... To je partisan.

Ali kad pogledamo iskreno, čak I sa Džiletom koji je malo je reći madjioničar, mi ćemo biti samo učesnik u svim takmičenjima ako se nešto ne desi.

Prostora za napredak ima pre svega u uigranosti, ali relano mnogo je igrača koji jako malo daju ili ne služe ničemu.

Neću o imenima jer ako ništa svi se momci trude I daju sve od sebe. ...

Поштено говорећи, баш тако некако. И магија и лудило и борба . . ..међутим, душа хоће, ал' џеп не прати.
Али, важно је и потребно да буквално све одиграмо на победу и да нападнемо сваки трофеј у сваком такмичењу у ком наступамо.
Реалност ће се тешко ускладити са таквом амбицијом, али реалност и тако није проблем на који кошаркаши Партизана треба да обраћају пажњу.:D
Што се нас тиче није згорег да крај овог лудог старта не занемаримо то како ствари заиста стоје, како после не би имали уз нереална очекивања и нереална разочарења.
У сваком случају, борба за овај Клуб и црно - бели дрес је једино исправно мерило и ако буде онаква каквој се надамо, то ће бити трофеј већ само по себи.
Уколико и поред тога оних правих трофеја не буде, то ће само значити да су Џиле и момци дали све од себе и вероватно много преко тога, а то што је довољно само да можемо казати да смо учествовали, лако је пронаћи "заслужне".
Е ти "заслужни" би морали гледајући ове мечеве да разумеју колика је грехота и срамота и то што све друго у клубу није ни прићи Џилету и тиму и што се ови шаљу у борбу тако " кратки" и без џебане.
Да разумеју и да им помогну на сваки начин и што пре.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ako ima neko upucen, a verujem da ima, da li bi bio ljubazan da podeli sa nama šta je sa Karahodžićem?

Doveden je uz neku polu bum priču. Nisam ga gledao pa da komentarišem osim na klipovima, gde I ja mogu da se napravim na solidnog KLS igrača :D.

Ali mi je baš čudno. Čak se pričalo da bi on mogao I na trojku... Kako god teško da može da bude gori od nekih koji sada dobijaju šansu, pa me čudi da ga nema ni u protokolu, bez obzira ne te price o taktici.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ako se ne varam, on se momak povredio... da li ima još nešto, ne bih znala, ja sam outsider-ka :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nama treba jedan Centar, kao hleb, u godini gladnoj. Mislim da se Robinsonu treba zahvaliti jer cola nije pokazao nista, ama bas nista, lik sluzi da napravi pet faula, a cetiri ima vec na kraju prvog poluvremena. Da se razilazimo.

Crni Bombarder se ne javlja vec neko vreme, kuva li se nesto Care, po pitanju centra?
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma jeste ali cini mi se da nije bila neka teza povreda I sam Džile je najavio da ce mu dati sansu protiv Karpoša...

Iskreno pitam jer se nadam da bi mogao da uskoči umesto nekoga da gledam jednu muku manje :D. a nada mi je iskreno zasnovana na željama jer kao što rekoh nisam gledao momka.

Ali ako je istina ovo za Raiffaisen (nadam se da ce nasi I zvanicno da potvrde da menjam banku :D) stvarno su govnari jer iskreno u ovoj ekipi jos dva igraca... I kidali bi se najstrasnije jer mi imamo pukovnika ka generalu, a njihov zastavnik koji prepisuje taktiku od našeg bivšeg generala je I dalje samo prepisivač...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Daleko od toga da bi se osvajanjem ABA lige vratili. O našem povratku odlučuje nešto što izvorno nema veze sa košarkom- politika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top