Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Žao mi Džileta...ajd što ne zaslužuje pojedince u timu, ajd što svakako ne zaslužuje upravu, ali evo plus bambiji od publike...BRAVO!!!:ziveli
Svako ima pravo na svoje mišljenje...ali ovo...:prekrsti
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
@ Dr. Mo

... i da ce ovo biti prvi u nizu "razgovora" publike sa Dziletom, sta koji kurac on misli da radi i pomislja da pobedjuje kad smo mu vezali i ruke i noge. Ajt' nek se goni tamo taj debeli.

Vidi kako smo im lepo ispraznili halu, otkako im je budzet sveden na nivo vegetiranja (kao i reakcije uprave), vidi kako sve ide kako treba i zivi se bolje.

Jbs mi sve dacu rok do januara nekome da skine onog psihopatu, a onda odoh po pusku. Dusa me boli.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
i ako sam znao da ce se to desiti jako mi je krivo... jednostavn pionir ima da bude sve prazniji, doci ce na naplatu razno zahvaljivanje pickoustom, mutavi, janicari, cutanje, nemoc, nerad, losi rezultati :banghead

momci su igrali al jbg ne znaju

plasim se samo da ne potrosimo dzileta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nadam se da je Džile svjestan da nije sam u ovome. Mogu misliti šta sve preživljava trenutno i šta mu sad sve prolazi kroz glavu. Mi ovog čovjeka ne zaslužujemo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
To svako ima pravo na svoje mišljenje, kenja mi se od toga, neko će da zna bolje moj posao a ne zna šta se dešava 24h u godini
Mišljenje može da ima neko ko zna koliko ja znam svoj posao i sve okolnosti, a sa ostalim mišljenjima mož obrisati guscu
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Da li je realno da neko može da pomisli nešto loše o Džikiću, a kamoli da izgovori nešto i da kritikuje ovog čoveka..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Zbog cega? Zato sto je gotivan intelektualac i iskreni Partizanovac? Ako smo mogli svi zajedno (oni koju su cutali, ali i oni koji nisu, svejedno rezultat je isti) da se ... po Duletu Vujosevicu, koji nas je za razliku od Dzikica zaduzio i to ne samo nas, vec citavu ideju Partizana, sto ne bi mogli da kritikujemo sadasnjeg trenera!?

Logicno je postaviti pitanje sta je krenulo naopako, da od +17 dodjes do -10. To je celih 27 razlike za 25 minuta. Razumem da su igraci limitirani, da igraju kao muve bez glave, da nema kvaliteta i slicno, al' logicno je da se potrazi i strucno objasnjenje za tako nesto. Mislim, majstore, kul i i sve to, imas odlican ukus za filmove i muziku, imas taj vic u izjavama i pojavi koja je ortodoksno grobarska, ali moze i malo samokriticnosti. Sta je bilo sa onim - ja preuzimam krivicu na sebe (mada za ono sto rade Vrabac i drugari tesko da iko normalan moze da preuzme krivicu), da ce se jako trenirati i sl.

Nije problem poraz, iako smo morali dobiti jednu od poslednje tri utakmice ako smo imali ikakve ambicije ove sezone. Na kraju nismo, publika se prepolovila, FIBA takmicenje niko ne gleda - pa jbt. sta igramo onda!? Ili treniramo do Kupa, pa cemo tamo da zalegnemo...

Jbg. izgleda da treba namestiti glavu da je "normalno" da ti dodje instant klub kao Cedevita i spremi 97 koseva u Pioniru. Cigani + oni, 83 bacanja na dve utakmice. Za 80 minuta kosarke (ako je kosarka ono sto mi igramo).
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Pre svega samo da podsetim one koji se secaju i ove koji tada nisu pratili Kk da smo pre Final foura '98 kao i sezonu-dve posle gubili od Zdravlja u Leskovcu 30 razlike(koliko me secanje sluzi Darko Ruso trenirao), pa sa onim malim Zagrebom igrali na loptu dve u nekom kupu Saporte, pa je bilo 2000 ljudi bukvalno u Evroligi neka(2003-04) kad smo izgubili od Italijana(kako su se tad zvali Fortitudo ili Timsistem jbm li ga) kuci(Vujanic-Bazile igrali) i itd i itd...
Nije uopste problem u porazu i kako izgledamo, nego sto nemamo ideju gde idemo..
Svi se suzdrzavamo da Pekovicu jebemo majke jer je pozajmljivao pare kad je bilo tesko i proslo leto dosao kad nije bilo lako, ali realno ovo sto radi nema veze sa mozgom.. Zadrzao sve sto nije valjalo u klubu i funkcionisemo sa to malo para sto nam drzava dala..
Imas opciju da ako imas milion(mi toliko dobijamo od drzavnih preduzeca) napravis tim sa 7-8 talenata (jankovic, tejic, avramovic, vanja, glisic, sloba, tanas i jos dva iskopas da ga jebes bez price dinamik, mega, covic kurac palac) i 3-4 iskusna, ugovore na par godina pa znas gde ides..
Ili ako nabudzis dva miliona, onda Kevin, Darel, Rakovic, Dragicevic picke materine i sa jakim iskusnim stokama(jos partizanovci juris tucu i titulu neku).
Ovako smo izmedju, ni tamo ni vamo, sa mlohavcima, jbg vidi se sada da ne ide sa Andricem, Robinsonom, Koprivom, Potom, Vrapcilom itd itd, da ne pisem koje sve mane ima svako od njih ofanzivno a jos vise defanzivno. Nema fizike, atletike, znanja, a ni muda, nisu jednostavno igraci za tucu, titule, sampionski karakter..
Jako je komplikovana i dugacka prica oko Dzileta i sto ovakav tim, ne bih da pisem esej do ujutru. Jesu imali dobru ideju i logiku da zavrse prvo visoke igrace sa nasim pasosem i jednog mladjeg talenta(govno malo napredno rakicevic) pa na to da nadograde sa ostalima.. Jbg, sada se vidi da Birca i Majstor mogu da odrade sezonu koliko toliko, ali nisu igraci koji su sampionski kov, previse mana(mlaki, ne grade apsolutno nista, bez igre ledjima)...

A najvise od svega mi smeta sto Pekovic nista ne menja i jebeno nece da presece i odredi gde idemo i izadje i kaze tako i tako stoje stvari... Cuti ko pickica a govnar mali coravi se pojavljuje pred svaku jebenu njihovu utakmicu u na svim jebenim kanalima i emisijama....
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
3. Cedevita ... 6-3
4. Partizan ... 6-3
5. Cibona ..... 6-2

Danas: Cibona - C. zvezda‚ 21:00h

Naredno kolo:
Subota‚ 19.11.: Zadar - Partizan‚ 19:00h
Nedelja‚ 20.11.: Cedevita - Cibona‚ 21:00h


Mislim da nas očekuje borba s Cibonom za 4. mjesto. Nadam se pobjedi u Zadru‚
da će neki drugi rezultati ići nama u prilog‚ da ćemo u što skorije vrijeme dovesti
bar 2 prava pojačanja
i da će bar jedno igrati već u Zadru.


Puna podrška Džiletu.

:napred Partizan
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Tuzno je ovo gledati... Sta su uradili od kluba koji je bio sinonim kosarke na ovim prostorima, ma kakvi, u Evropi. Godine kurcobolje i kao bukake dodje psihodelija na vlast sa gomilom ganfera kao kamarilom... Kosarka je postala govno sa privatizacijom EL i novcanim izivljavanjem instant klubova...
Jos jedan post u nizu...

Da ti kazem ovako, bukake je sto smo 15 godina jebali mrtve cigansture u bolesne mozgice i sto bi ih jebali jos 15 da picka ciganska vucic nije zaveo diktaturu. Od tolikog jebanja, ciganska govna su i za tudji klub navijala. Mozak nemaju, obraza jos manje.

Trenutan odnos snaga nema veze sa kurcoboljom, samo sa ludilom bolesnika na vlasti.

Upravu krivim za zahvaljivanje picketini i za prihvatanje okupacije kluba bez borbe. Ni sada nije kasno, jebite mater vucicu i svima koji nas mucki gaze, ne dozvolite da ovo ostane zapisano kao "vrhunski cokijev marketing". Ne dozvolite da laz postane istina, ako vam je stalo do Partizana. Recite pizde jedne jasno i glasno o cemu se radi, zastitite navijace u hali i budite Partizan.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Zligli, Nije drugu godinu, vec trecu godinu smo marginalci

I moram opet. Ali ovaj clan bukvalno nije znao koliko je puta KKP igrao F4. Jebem mater svim "duhovitim" ciganima.

Posle "vucicu pederu", psiho nije slucajno naredio prebijanje ljudi u Pioniru. Uprava je i to precutala. Posledica je poluprazna hala. Bravo majstori.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nemojte pricati gluposti u vidu ukidanja podrske Dzikicu od strane uprave. Onaj maloumnik koji je na kraju pljuvao Dzikica je usamljen kreten koga je sopstveni mozak instruirao da sere.
Glupo je uopste kritikovati Dzikica kad je klub u ovakvoj situaciji. Radi najbolje sto moze sa onim sto ima.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Onaj maloumnik je instruisani kreten. Na sredini 3/4 tri lika su iz navijačkog sektora prešli u deo kod semafora iznad partera B. Obraćao sam pa¿nju na njih jer sam pomislio da se spremaju za noš jedno prebijanje navijača. Videlo se da se za nešto spremaju. Pred kraj tekme prelaze u lo¿u iznad tunela i domundjavaju se sa ovim likom. A epilog sam shvatio kada je D¿ile krenjo ka izlazu. Sreća da ostali nisu blagonaklono gledali na kretena koji ga je napao.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Najtuznije je sto nama "odgovara" da cigani dobiju Cibonu veceras... Ima li dalje od toga i da li je potrebna jos neka definicija stanja u kome se nalazimo!? Da se ubije covek, nista vise...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Jbg, sada se vidi da Birca i Majstor mogu da odrade sezonu koliko toliko, ali nisu igraci koji su sampionski kov, previse mana(mlaki, ne grade apsolutno nista, bez igre ledjima)...


brate iskreno to se videlo i znalo i pre nego sto su dosli kod nas.
jeste da su dobili jake ugovore al opet sam mislio da ce tu biti jos neko, neki crnci (sta bi tek bilo da Novica nije odlucioda ostane?), pa oni kao ispomoc bez glavne uloge da s vremena na vreme nekog natrpaju (jasno mi je da se nemaju pare ali onda se ne zahvaljujes i ne odustajes od EC i izdajes klub)

sa Bircevicem ti je zagarantovano da cupas kosu od njega, da pizids samo tamo, niti ima mozak, niti ima karakter, niti ima cvrstinu...poenta je u tim osobinama, i to se mora reci da je Dzile debelo pogresio jer je njih angazovao dok je jos trajala prosla sezona.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
el comadante napisao sustinu.
Jedino se ne bih slozio u delu da Pekovic nece da presece,i kaze kuda idemo,jer nam je svima jasno kuda plovi nas brod.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Jako prosto slika. Kao da u banci zaposlis gomilu nepismenih ljudi i ocekujes da sa novcima sve bude u redu. Mozda u prvoj smeni kad rade ovih par sa fakultetom nesto i dobijes kako treba.
Tako ti je i kod nas. Ocekivati da sa ekipom gde imas 3 pismena kosarkasa dobijes cedevitu koja ima gomilu posmenih i nepismenog trenera je utopija.

Pogledajte nas... od pismenih, Novica, Hecer (ne skroz ali prihvatljiv) I Bane cija pismenost iziskuje druge iste takve da bi on dosao do izrazaja.

Ostatak, ni osnovnu nije prosao.

Vanja... Napredovao jeste. Sad zna vise od pola azbuke. Ali i dalje skripi. Par sekundi do kraja napada i on panicno gleda kome da doda. Nema zelju da se nadigrava, a uz to potegne sa mesta gde tapka loptu ko moj sinak od 4 god.
Andric. On da ljubi onoga koji igra ovakve kombinovane odbrane jer samo tad moze da sutne. Ostalo... rekao Dzile, Curica. U prvom 6 sec do kraja napada on dodaje centru...
Vrabac. Ma on je legenda i svet za sebe.
Birca... nas reprezentativac. Itd... da ne trosim slova sta docekasmo. Sto neko rece ko zna dokle ce trajati i da li cu doziveti bolje ali bilo bi lakse da smo uzeli bilo koju decu pa iz beton lige. Makar neki prkos bi ostao, a ne da sampioni pricaju kako nismo isti rang sa cedevitom i panterima i da cekamo ove koji su kao mi...

Tuga...
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Zbog cega? Zato sto je gotivan intelektualac i iskreni Partizanovac? Ako smo mogli svi zajedno (oni koju su cutali, ali i oni koji nisu, svejedno rezultat je isti) da se ... po Duletu Vujosevicu, koji nas je za razliku od Dzikica zaduzio i to ne samo nas, vec citavu ideju Partizana, sto ne bi mogli da kritikujemo sadasnjeg trenera!?

Logicno je postaviti pitanje sta je krenulo naopako, da od +17 dodjes do -10. To je celih 27 razlike za 25 minuta. Razumem da su igraci limitirani, da igraju kao muve bez glave, da nema kvaliteta i slicno, al' logicno je da se potrazi i strucno objasnjenje za tako nesto. Mislim, majstore, kul i i sve to, imas odlican ukus za filmove i muziku, imas taj vic u izjavama i pojavi koja je ortodoksno grobarska, ali moze i malo samokriticnosti. Sta je bilo sa onim - ja preuzimam krivicu na sebe (mada za ono sto rade Vrabac i drugari tesko da iko normalan moze da preuzme krivicu), da ce se jako trenirati i sl.

Nije problem poraz, iako smo morali dobiti jednu od poslednje tri utakmice ako smo imali ikakve ambicije ove sezone. Na kraju nismo, publika se prepolovila, FIBA takmicenje niko ne gleda - pa jbt. sta igramo onda!? Ili treniramo do Kupa, pa cemo tamo da zalegnemo...

Jbg. izgleda da treba namestiti glavu da je "normalno" da ti dodje instant klub kao Cedevita i spremi 97 koseva u Pioniru. Cigani + oni, 83 bacanja na dve utakmice. Za 80 minuta kosarke (ako je kosarka ono sto mi igramo).

Bravo, upravo to je sustina.

Dzikica mnogo gotivim, i bio sam jako srecan kada je postao nas trener.
SVIMA NAMA JE JASNO da je ova ekipa limitirana, i da vucic i covic kontrolisu tokove novca u Srbiji. Jasno je da zele da nas ugase, da je u toku aparthejd, i da je to najveci razlog nasem budzetu i ovakvom sastavu.
NE PRIZNAJEM NIKOME OVDE DA VISE MRZI VUCICA OD MENE I DA ZELI SVE NAJGORE NJEMU I NJEGOVOJ PORODICI VISE OD MENE.

ALI

Ne mozemo se za sve bas kriti iza recenice, JEL VI ZNATE DA JE U TOKU APARTHEJD, JEL VI ZNATE DA NAM VUCIC NIJE DOZVOLIO, JEL ZNATE DA SE U FMP SIPA SAKOM I KAPOM.

Znamo vrlo dobro.

Samo to nije razlog da Pekovic ne izabere Evrokup.
To nije razlog da Pekovic cuti ko pi*ka 4 meseca.
To nije razlog da nam na slikanju ciganski grb stoji na centru.
To nije razlog da niko ne stane u odbranu Mici Bericu.
To nije razlog da Pekovic ne pozajmi par stotina hiljada klubu za dva dobra igraca.
To nije razlog da Dzikic ne pokaze reakciju dok nas jebu sudije protiv FMP-a.
To nije razlog da se Dzile drzi Robinsona kao da mu je vanbracni sin.
To nije razlog da se ne zadrzi Derel Vilijams koji je mesec dana cekao na produzetak ugovora.
To nije razlog sto igramo Mutinu kosarku.
To nije razlog da se deset puta zahvaljujemo.
To nije razlog da se klub ne oglasi povodom samaranja svojih vernih navijaca.
To nije razlog za minut cutanja.

Mnogo stvari je MOGLO drugacije da se odradi.

Inace, ovaj poraz nije toliko strasan. Stojimo sasvim dobro i u aba ligi i u fiba ligi.
Samo jos da se uprava dozove pameti, da dodje taj centar. Da dovedu nekog umesto Robinsona. I umesto beskorisnog Andrica dovedu Tepica, mi bi imali sanse za 4 trofeja.
Smrt fasizmu, i ziveo Partizan.
Ajd' uzdravlje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top