Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pokusavas da budes duhovit, ili ja ne kapiram tvoj post?


Da pokusavam da budem duhovit....
Od kad je otisao u Panatu lik se raspao.

Od prvog beka reprezentacije koja je uzela srebro 2009, covek koji je imao nesto,da pogodi trojku da krene prema kosu,pa Boga mi i da uzme loptu i da je drzi drzi i da pivotira oko protivnickog igraca onako polupogrbljen i da viri negde kod njegovog kuka :D.
Secam se i njegovog rutinski resenog poslednjeg napada protiv Cibone u Zagrebu. Upravo mi je taj detalj uvek na umu kada mi se on spomene da mi nije jasno sta se desilo sa njim? Da covek koga sam gledao od kada je dosao u Partizan,pa i kada je otisao, i da se vrati takav da ne sme da krene na ulaz muski, da ne moze kada je sam kao duh da pogodi trojku,da onako resava poslednje napade...ne moze da mi bude drugaciji utisak nego da je zaboravio da igra basket.
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Džikić je u Morači dočekan sa većim i dužim aplauzom od domaćeg trenera Zurosa. Par momenata kasnije dočekan je sa "svinjo debela" od strane varvara. Zaprijetio je i zapisničkom stolu da će napustiti teren ako se dogodi opet vrijeđanje. Dogodilo se i niko ništa od njih uradio nije. O petardi koja je bačena od strane tih istih "navijača" u neposrednoj blizini Birčevića niko ništa ne spominje.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pazi ja sam njega kritikovao besomucno jos pre 5 godina dok je smatran za neki talenat, tako da bi bilo licemerno da ga sad nesto hvalim :D
On ima 23 godine nema tu vise neke price o posebnom talentu, istina je da ima sve al opet nema nista, za moj ukus prestatiscan je i premalo gleda kos i kako da saigrace dovede do kosa. Opet imalo je tu uvek nekog stofa iako ga nikad nisam gotivio, solidan "size", i svega po malo, ali kad smo ga vec uzeli hajde da i vidimo zasto smo ga uzeli pa da mu se da neka prilika.

Ja kritikujem Dzikica prvi, a pisao sam jos posle Pariza da on treba da bude trener umesto VJ i odusevio se kada je dosao i proslu sezonu mu gledam kao veliki plus.
Ali daleko od toga da sam za smenu ili ne znam sta, boljeg na vidiku ne vidim, doduse znam jednog koji bi stvorio ponekog igraca ali ne bi da blasfemisem :D
To ne znaci da zato sto ga cenim i nisam za njegovu smenu, da ga necu kritikovati, pa zato bas i prvi imam pravo.
Smatram da ne pravi ni sam sebi pricu za kontinuitet jer ne pravi tim na duze staze, tako da bi bilo suludo da navijaci razumeju nesto sto ne postoji.
Privatno ne volim neke njegove dopadljive fraze i pokusaje da se svidi svima, ali to nema veze sa strukom i DVu sam mnoge stvari privatno zamerao pa nema veze ni sa cim.
I na kraju za najveci problem smatram njegov CV, on nema mesta za luksuz da usere ovaj mandat i da rizikuje jer nema CV da pokrije neuspeh u klubu kakav je Partizan. U kakvom god stanju trenutno bio i dalje je ime. A Dzikic bi mozda i rizikovao ali nema pokrice u svom CVju za gresku.


Mislim da je on taj koncept imao, iz poznatih razloga nisu došli mladi igrači, i on to pominje stalno, i sam je skoro rekao da nam na leto trebaju 3 mlada domaća igrača kao baza, tako da dajmo mu još jedno leto, tj klubu... mislim da su greške svima jasne i on sam priča o njima, mislim da ni on nije bio spreman za ovu prljavu bitku sa ćokijem koji nam minira sve igrače pa je izvukao neke pouke, ipak je on nov u ovoj haotičnoj situaciji

A generalno ne mislim na neku konstruktivnu kritiku, nego na neko teranje, omalovažavanje po drušvenim mrežama i drugim forumima od ljudi koji nisu ni na fizičkom igrali, navikao sam da ljudi više razumeju košarku, sad se pojavljuju neke nove generacije koje bi sve preko noći
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
443
Reaction score
344
Локација
NBG
Jedno pitanje, dolazim za vikend u Bg, da li postoji mogucnost neko da mi nabavi dve karte za utakmicu sa ciganima? Na pm moze odgovor.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Ista situacija kao i kod Rastka, da li neko zna da li ce biti karata u slobodnoj prodaji ili neki drugi nacin. Hvala
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
karte garantovano neće biti u slobodnoj prodaji.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Još na ovoj slici, iz tog ugla, liči na onog cigana Bikovića. :buhaha
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
To je strucna priprema Crvene Zvezde pred utakmicu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Jbt, to je i meni prvo palo na pamet, znači, frka, a?! Mi, ne pamtim kad slabiji, oni, jebem im sve na svetu, nikad jači, pritom ne mislim na igrače, uopšte, već na sve ostalo, pa i dalje moraju OVAKO?! Eee...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ima li snimka kompletne konferencije pred sutrasnju utakmicu?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sutra dati sve od sebe..pa sta bude.

Nadam se ok sudijskom kriterijumu i nasoj baraznoj paljbi sa distance.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Cigani vec prave alibi pricu.ako bude poraz jbg povrede i umor Ako dobiju onda ce biti jbt kolko smo jaki ni umorne ne mozete da nas pobedite.

Ne ocekujem sutra nista,samo borba.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo da ne igramo glupo i da ne budemo pičke.
U tom slučaju je rezultat nebitan, s tim što ako odigramo hrabro i pametno, dobićemo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Sutra bi pobeda i jedno tri komada prednjih ukrstenih kod mutiranih govana bas leglo, ali bas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top