Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Neka i gresimo,ali da vidimo energiju..ako govna budu imala vecu energiju od nas,a igrace dve u dva i po dana,onda sve u kurac. Najvise nas kolje to sto mi osim Lukovica nemamo centra,a on decko posle 3,4 min trazi izmenu. Kad bi se sutra Hecer malo probudio bilo bi nam daleko lakse.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.918
Reaction score
7.839
Dule kaze pogresno skautiran tim. Ovde Stojance izneo da se nepotrebno natrupalo potrosaca lopti nadvor i nabila konkurencija jedinom talentu u timu a to je Marinkovic.

Ja tvrdim da je tim iz prosle sezone bolji, Muric, Jones, Williams, nenadoknadivi poeni za ovu ekipu. Cak smo ih i imali u saci da nije zasro Muric al aj sad.

Sutra je Dzikicu kolokvium za ovu sezonu. Da vidimo postoji li neka ideja u igri dok razmisli Hatcher sta ce sa loptom prvih 15s posle se sutira iz neizgradjenih pozicija ili mozemo da svrtimo neki laksi poen.
Cenim da ce rizikovati, nece ici prsa u prsa vec pokusavace da koncepciski isceprka dobar rezultat, da forsira slabiju stranu fmp-a.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
samo jako od prve sekunde........gurbetija ne moze da stoji na noge,kako vreme odmice pojacavati ritam utakmice,a tribina mora da gori.

Junaci! Tačno u 18 časova fmp zeleznik treba razbiti i polupati im male pickice, razneti govna,dugo da pamte. Obraz Partizana, našeg kluba, mora da bude svetao. Grobari! Junaci! Vrhovna komanda na celu sa pickoustim i ubicom premijera izbrisala je naš tim iz brojnog stanja, naš tim je žrtvovan da bi se bolje zivelo u zemlji Srbiji,a drzavi smrdiji. Vi nemate dakle, da se brinete za igre vaše, one ne postoje. Zato napred u slavu! Za Kralja i Otadžbinu! Živeo Kralj! Živeo Partizan!".
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Neka ih prebiju sjutra, da ne spustaju gace i ja cu biti zadovoljan. Normalno, zelim pobjedu, a ako je ne bude, bice dana za megdana.
:napred Partizan
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nikad se ne bojim gurbeta ali se bojim sakacenja sudija...nebi rekao da patuljku nije na umu da bi mogao sezonu zavrsiti bez poraza. Al evo im kurac krasni... ima da gori sutra na tribinama...valjda nas prosere trojka onako bas momacki... Hec dugo nije strpao 20+ red bi bio da oplodi komsinicu.

Opet kazem...momci dajte sve od sebe..nek svaki kos plate modricom... i ja cu biri zadovoljan. Ono sto ce me raspizdit gore od bilo kakvog poraza su gluposti i izgubljene lopte. Molim vas da to smanjite na minimum...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.146
Локација
Žrnov
Kakva god da je realnost, nešto u meni mi ne dozvoljava da razmišljam o bilo kom drugom ishodu osim o našoj pobedi... j i da, potpuno sam nerealna...

u svakom slučaju, šta god da bude, proćiće ovo zlo, a onda se nadam da nećemo propustiti PONOVO priliku da im se najebemo majke majčine, i njima i celoj smrdljivoj državi.

bg, bolest ne bira...

I jedina prikladna pesma danas CRNO - BELI KLAN! https://www.youtube.com/watch?v=NKKrY5LhXcY

NEK' NE IGRA KO SE LOMI,
KOM' NE KUCA SRCE ČELIČNO!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.508
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mnogo su bolji i kvalitetom i kao tim, ali imamo sansu u njihovom umoru, tempiranju forme, gustom ritmu itd.
E sad da bi se to iskoristilo imamo u sustini 3 opcije da pobedimo, da krenemo od prvog minuta da ih tucemo grizemo, ali da pazimo da nas sudijski kriterijum ne ubije, da nas ponese sutersko ludilo, ili da ih mrcvarimo, ubijemo u pojam sporim tempom, ali tu ipak oni imaju bolju poziciju u pozicionom napadu jer su bolje uigrani.
Ako ne uspemo nista od toga, zna se sta nas ceka :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Nesto nisam siguran da ce se utakmica zavrsiti budemo li mi vodili.. a ako oni budu dominantniji I vodili mec, "junacki" ce istrpeti "prostotu" I skandiranje domace publike..
Od igraca najvise ocekujem od Hecera jer jednostavno mora nesto najzad pogoditi iako mu je ucinak predvidljiv protiv jacih cuvara nadam se da ce danas par suteva preko ruke pogoditi, odmorniji je od njih I nema izgovora energetski da ne odigra kako treba.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jeste da nije derbi ,jer im je Dule ugasio klub ali treba danas otići u dvoranu,oderati grlo,podržati Džileta i momke jer mi druge nemamo..
Cigani imaju klubova koliko im zatreba a mi treba da čast i ponos branimo uvek a pogotovo protiv neprijatelja koji rade da nam unište klub..
Njih večeras dočekati kao neprijatelje,pokazati zube a rezultat..
Doćiće i oni ,sad treba braniti klub i njegovo dostojanstvo..
Ne dozvoliti nikome da kruži oko njega kao lešinar..
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Mozda ipak iznenadimo danas. Situacija je takva da nam sticajem okolnosti ipak neke stvari idu na ruku :napred Partizan:pfc::napred Partizan:pfc:
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
daj ljudi ne zaje.avajte, svetlosnu godinu su ispred nas, jel ste gledali kako mi igramo ove sezone tj kako ne igramo, mani te se lozenja pa nece niko preko noci nauciti da igra kosarku... nek se momci potrude i daju sve od sebe, govnima jebati mater na tribini kad vec ne mozemo na terenu (a i to je upitno jel ni tribinu nemamo)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.146
Локација
Žrnov
daj ljudi ne zaje.avajte, svetlosnu godinu su ispred nas, jel ste gledali kako mi igramo ove sezone tj kako ne igramo, mani te se lozenja pa nece niko preko noci nauciti da igra kosarku... nek se momci potrude i daju sve od sebe, govnima jebati mater na tribini kad vec ne mozemo na terenu (a i to je upitno jel ni tribinu nemamo)


e baš ti hvala što si nam oči otvorio.. da nam ti ne reče, mi ne bismo znali.. sport nema svrhu ako ti ne izađeš na teren sa motivom i idejom da pobediš, bez obzira na jačinu i ime protivnika... isto je i sa navijačem.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Ajmo nasi da danas silujemo ciganku, mozda zvuci nerealno ali vi to mozete ostvariti.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Hvala Rub,neka kradu samo da ne gledam one odvratne njuske domace,muka mi makar sve za nas svirali.

Samo da se drzimo do kraja u utakmici i da nas ne kasape i biju po celom terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top