Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Поред успешног Чанковог дебија и шутерске рапсодије (и трагичне одбране), мени је ипак већи утисак да је жандармерије око и у хали било више него на фудбалском дербију, као и све оне главе које су преседеле утакмицу у приправности на Д улазу...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Cestitke Canku i ekipi na pobedi !!!
Sok terapija je uspela, da se ne lazemo niko i nije ocekivao neku bolju partiju, za 48 sati od dolaska Canka nista i nije moglo da se promeni , ali za razliku od prethodnih utakmica videla se velika zelja i htenje i vise prostora za mlađe ( nadam se da ce to do kraja sezone da se zadrzi )
Na zalost vodicemo ocigledno veliku borbu za cetvrto mesto, velika pretnja su na nam fmp2 i zadar i tu ce se lomiti sezona
Ne znam sta se događa na tribini (jer dugo i nisam deo iste) ali smatram da su Grobari 1970 morali da dođu tj da prepoznaju trenutak i podrže KK
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Cestitke Canku na pobjedi na debiju i nek se nastavi :D.

NIsam mogao da gledam pa me zanima jos neki komentar poput ovoga.

Andric je odigrao partiju karijere, nisu samo trojke u pitanju, vec i igra u odbrani, zalaganje, borba... On i Sani su mi utisak veceri, kao i atmosfera na klupi. Svi su bili ko jedan, podrzavali se, bodrili... samo neka nastave...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.009
Reaction score
3.808
Локација

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Imao je otvorene suteve, usao u seriju i pogodio nekoliko trojki uz to i par lakih ulaza gdje su mu ostavili autoput do obruca. Ima nesto malo vise od 40% za tri poena u sezoni sto je odlican procenat. On ce realizovat ono sto mu se pruzi, problem u njegovoj igri je sto je spotup suter i ne moze sam sebi da izradi poziciju i sto rijetko koristi ulaz a realno gledano fizicki moze da ponese na ledjima vecinu igraca koji igraju krilo u ligi. Od Andrica zbog njegove naravi nikad nece biti neki bolji igrac. Treba se prisjetiti kad je Canak prosli put vodio tim u odsustvu Dzikica da je tada Andric dosta dobro igrao i poceo da pogadja bitne suteve. Nadam se da Canak moze da dadne ekipu neki pouitivan impuls. Naznake su vidjene vec juce ali je dug put do ozbiljnog napretka u nasoj igri.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
Canak Andrica vise koristi u igri i to je sve, iz toga samopouzdanje. Tera ga na ulaze kad god moze i kao u Mitrovici onomad kada mu se namesti situacija da ga cuva nizi igrac igrace i ledjima ako treba..
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Kao što Muta nije bio problem ovog Partizana, tako ni Čanak neće biti rešenje tog problema. Trebalo je da bude smenjen, ali sve je to...

Mi smo sinoć dobili zato što smo ubacili 15 trojki sa preko 50%, sve ostalo je i dalje bilo žalosno kao i do sada.
Reakcija ekipe na promenu trenera je bila očigledna, ali mislim da taj trzaj neće dugo potrajati. Voleo bih da grešim.

Поред успешног Чанковог дебија и шутерске рапсодије (и трагичне одбране), мени је ипак већи утисак да је жандармерије око и у хали било више него на фудбалском дербију, као и све оне главе које су преседеле утакмицу у приправности на Д улазу...
Bez razmišljanja, utisak večeri, namršteni narko-dileri koji očekuju dolazak drugih namrštenih narko-dilera. Kao na setu nekog Spajk Lijevog filma.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.668
Reaction score
2.856
Локација
Humska ulica
Cestitke Canku na prvoj pobedi i zelim mu puno uspeha.
Ipak kad budem video da spustamo protivnike na 75 i < poena onda cu moci da kazem da se nesto promenilo nakon Mutinja.Pozdravljam igranje mladjih igraca.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.805
Reaction score
2.604
Локација
CyberSpace
U jednom momentu, kad su nas malo stigli, pomislih kako ni kad vodimo +17, 18, ne mogu opušteno da gledam do kraja, dobro je što sam pogrešila. Andrić, njega nikako ne mogu da prokljuvim, šta mu bi sinoć?! :D Za trojke i nekako, ali da ide na ulaze i pogađa, to nisam dosad videla...
isto je i meni bilo kad su oni počeli da pogađaju ali sam nekako u tim momentima i računao da neko od naših napravi seriju, i baš tipovao na Andrića, što i rekoh drugaru sa kojim sam došao u dvoranu..
Miha se izgleda zainatio kad su mu ćokijevi sudije uzeli loptu koju je njihov igrač izbio pa je odmah iza toga ukrao loptu tako lako kao da su mu je sami predali i završio polaganjem u kontri dok mu Đoko pored suflira da je zakuca :D
mislim da je to bilo negde polovinom druge četvrtine..


.............................................I, da, nesrećni nam centar dobije petu ličnu u trećoj četvrtini, to se ne sećam da se desilo, bar ne tako skoro, što će reći da smo bez kakvog-takvog centra igrali četvrtinu i kusur, i rezultat je mogao i drugačiji da bude. Srećom, nije... Momcima i treneru samo još više podrške treba, ovo je, još jedna, nažalost, bačena sezona, ali ne smemo da ih ostavimo same, i ovako imaju samo nas...
Đoko je 2 ili čak i 3 lične dobio na iskakanju, jednom je čak toliko očigledno gurnuo igrača rukama igrača koji se zabio u njega da je bilo tragikomično.. :pop
a da se samo zateturao ovaj bi dobio ličnu..
mnogo rada tu sa njim treba.. :confused


utakmica detalja, jedan od njih trik iz zadnjeg džepa malog Pecarskog:
https://youtu.be/0CheaIn0Cx4

i dodao bih još, jedan od highlight-a na tribinama je bio i ( dosta kratko) skandiranje Harisu Brkiću pred kraj prvog poluvremena koji su poveli neki momci sa A tribine :respect



:napred Partizan
 
Последња измена:

Nesko

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
4
Reaction score
4
isto je i meni bilo kad su oni počeli da pogađaju ali sam nekako u tim momentima i računao da neko od naših napravi seriju, i baš tipovao na Andrića, što i rekoh drugaru sa kojim sam došao u dvoranu..
Miha se izgleda zainatio kad su mu ćokijevi sudije uzeli loptu koju je njihov igrač izbio pa je odmah iza toga ukrao loptu tako lako kao da su mu je sami predali i završio polaganjem u kontri dok mu Đoko pored suflira da je zakuca :D
mislim da je to bilo negde polovinom druge četvrtine..



Đoko je 2 ili čak i 3 lične dobio na iskakanju, jednom je čak toliko očigledno gurnuo igrača rukama igrača koji se zabio u njega da je bilo tragikomično.. :pop
a da se samo zateturao ovaj bi dobio ličnu..
mnogo rada tu sa njim treba.. :confused


utakmica detalja, jedan od njih trik iz zadnjeg džepa malog Pecarskog:
https://youtu.be/0CheaIn0Cx4

i dodao bih još, jedan od highlight-a na tribinama je bio i ( dosta kratko) skandiranje Harisu Brkiću pred kraj prvog poluvremena koji su poveli neki momci sa A tribine :respect



:napred Partizan
A tribina......to su valjda ovi sa godisnjim kartama.....
.:partizan_fan:
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Planiraju li se budale opet makljati? Ako je ko sta nacuo neka kaze, posto hocu da dodjem sa klincima u subotu na utakmicu, a ne bezi mi se sa njima preko stolica i parketa.

PS. Ako ko hoce da popijemo pivo pre utakmice neka sibne pp :D
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.423
Локација
Žrnov
Eto, sad cigansko goveče može na miru da posećuje svadba... konačno nešto pozitivno kad je igrački kadar u pitanju...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Obrad je tip domacina koji je solidan u kucevnim poslovima, isece badnjak, sam kolje prasice, roditelje i starije postuje. Oko stoke sam vodi racuna, kad zavrsi poslove u dvoristu istusira se i presvuce. Kosarku je igrao na terenu nedaleko od skole, ne zato sto je voleo, nego je bio najvisi u kraju pa nije moglo bez njega. Golf dvojku vozi, sta svabo opravi nema to... Lik regularan za nase podneblje.

Kako je zavrsio u Partizanu, to je vec druga prica.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.420
Reaction score
4.507
Najgore od svega da je svadbar doveden umesto Urosa Lukovica... jadno
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.532
Локација
Македонија
Lukovic za ovog nesretnika je Dikembe Mutombo licno.
Meni nije jasno jos ko je njega doveo kod nas? Mutavi, celava pevacica, Iskrin (smanjivac duga), marsovci ko?
Ako je muta evo izvolte povedi borovo drvo sa sobom u Dinamik.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top