Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Ma samo da ne diraju Sikija i Tosu, sve cu ostalo lakse podneti! I kafe kuvarice da mi ne diraju, na njima pociva jedan organizovan klub. I kad ce vise ta kafa u picku materinu bre!? Alo bre, kafe kuvarice, kafa je najmanje sto ocekujemo!
I jos nesto, videste li od kako smenise Tosu sa mesta sportskog samo sportska prica direktora, kako kola krenuse nizbrdo?
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Nego, jel idete da zvizdite u Pioniru?
Ste oterali Mutu? aj sad terajte i ovog.. i svakog sledeceg..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.453
Reaction score
2.223
Promena trenera je samo kozmeticka sminka, klubu su potrebne promene od korena. Ako se to ne desi pocetkom prestojece godine, KK Partizan ce za nas biti samo jedna divna uspomena.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Pa normalno, uprava i da ne zaboravim, Tosa, su obezbedili ekstra budzet, redovne plate, smanjili dug, doveli ekstra pojacanja, i sad kad su nas doveli maltene do uppr-a, ovaj bre, do praga evrolige, treba Canak sve to da sjebe? I Novica, kao nesto krvari, jer je "nehotice" udaren od protivnickog igraca, mada sam ja ubedjen da mu je ovaj stisnuo bubuljicu na potiljku, ali bila gadna, ona potkozna, pa eto krvi kolko oces. Dakle nenamerno, herojski, junacki, cokijevski, jednom recju fer i sportski, ljudski, sto bi se reklo!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Nego, jel idete da zvizdite u Pioniru?
Ste oterali Mutu? aj sad terajte i ovog.. i svakog sledeceg..

Sta ces brale, tako je, kad se glava ( sns gnjide i ona gnjida sto ce od sepse da crkne) ne skida lako..pa moramo da "zvizdimo" Muti Canku ili nekom trecem. Vi sa juga taj problem nemate, rezultati su odlicni, saradnja sa upravom/upravama na visokom nivou. Cuvaj ti "svoju" tribinu, vidis kako je vasa trava zelena.

Za kraj godine, spotak'o sa na crveni tepih, polomio kljuvnu kost i crk'o majci sto ne zna koliko si imao kila kad si se rodio. Za patrijar..ovaj predsednika.

Za kraj godine, vidimo se i sledece, prva prilika vec 04.01. Pa kom opanci, kom najk patike.

nusknvP
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Na “istoku” sam od 2010.. ti spinuj koliko zelis, u Pioniru se me zvizdi, nikada..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Pade mi na pamet nesto pa se i ismejah u sebi od sve muke... Citam ovde nase, rekao bih nase mladje clanove kako bedace posle par godina neuspeha... I pade mi na pamet nekoliko musavih lobanjica i stanje njihovog mozga posle 20-godisnjeg polivanja spermom.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
570
Reaction score
2.183
Mozak prosečnog partizanovca je u debelom rascepu. Dodje li u Pionir zna da donekle daje legitimitet ovoj sns okupacionoj upravi, ali opet svojim dolaskom želi da pruži podršku tim momcima i KK Partizan koji budi najlepše emocije u svakom iskrenom navijaču.
Ne dodje li u Pionir, zna da to donekle predstavlja neku vrstu predaje i dopuštanje sns govnima da jebu klub. Iz fotelje niko nikad ništa nije promenio.
Jebeno je biti navijač Partizana u ovo doba.
Upravu su i ovi što dolaze i ovi što bojkotuju.
Ono oko čega nema dileme je: LEGENDE NAPUŠITE SE KURCA(da i ti todoriću).
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne bedači niko zbog jebenog neuspeha, već zbog urušavanja čitavog JSD Partizan, i zbog toga što nama niko neće čarobnim štapićem obrisati dugove.

Da se oporavimo, trebaće decenija ili dve, ko to ne vidi, i misli kako ćemo već narendne ili one tamo godine praviti dobre timove, taj živi u svom svetu, i njemu je lepo.

I ovo oko podrške, otkud znate da oni hoće podršku? Znaju li da Partizan uvek ide na trofej, je li im neko rekao, znaju li da nije isto poraz od fmp (oba) i olimpije, znaju li šta predstavlja Partizan, hoće li imati večeras problem sa spavanjem jer im se ćoki smejao u lice, jbt pa znaju li ko je ćoki...?

Mislim da je na sve odgovor "ne", jer se tako odnose prema dresu koji nose!
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.842
Локација
Humska ulica
50 % svima od plate naredna 3 meseca pa da vidis kako ce da ginu na terenu.A ako i tada ne budu ginuli ,jos 50% na 50%...pa da ih vidim onda.Bruka i sramota.Uprava raspad,trener raspad,igraci raspad...Zadar ce nas rutinirati u Pioniru.
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Da se oporavimo, trebaće decenija ili dve, ko to ne vidi, i misli kako ćemo već narendne ili one tamo godine praviti dobre timove, taj živi u svom svetu, i njemu je lepo.

Ajoj koliko gresis...

Pazi, postoji teoretska sansa da se tako nesto dogodi, ali u tom odnosu snaga Srbije u ovom obliku nece biti, tako da nece biti ni bitno.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
`Ajde, bre, doktore, kao neka baba narikaca si :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Crno-bela braćo,
naša moralna obaveza je da u četvrtak napunimo Pionir protiv Zadra, poguramo igrače do pobede i glasno saopštimo upravi šta mislimo o njima.

TI koji si doživljavao najradosnije, najtužnije i najiskrenije momente u Pioniru, dođi i povedi ludaka sa sobom, da i naša deca imaju priliku da osete PAKAO PIONIRA!

ČETVRTAK 04.01.2018. U 17:00 ČASOVA!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Tako je, svi u Pionir da podrzimo igrace I kazemo upravi sta mislimo o njima.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Supruga, klinci i ja dolazimo. Hocel dejstvovati "najverniji" u slucaju skandiranja?
 
Последња измена од уредника:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.835
Локација
Beograd
^
Ja te molim, ali najlepše te molim, stavi te jebene navodnike, ne vredjaj ono malo preostalih navijača... :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top