Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Kakva završena sezona, a kup, a Super Liga?

Šta, kao nadali smo se da ćemo da osvojimo ABA ligu i uđemo u Evroligu, pa smo sad razočarani... ako smo ikebana klub, i ako će tako da bude dok je psiho na vlasti, daj bar da se pošibamo sa ciganima kako treba u ova dva preostala takmičenja!

Pa zavrsena je u takmicarskom smislu. Nasa liga je devastirana,nista ne znaci.Kup takodje sem u nekom "istorijskom smislu" ne donosi nista.Objektivno ovaj tim nema kvaliteta da se suprostavi frankestajnu.
Nisam se nadao da cemo osvojiti ABA ligu jer to nije realno.U trenutku kad je dosao Samuels moram priznati da sam se pomislio da im nece biti toliko lako.U to vreme se pricalo i o Zagorcu.Nadao sam se da udjemo u TOP4 pa da se onda "posibamo".
Ipak,nekako mislim da je ova ekipa koliko god se izmenila u odnosu na pocetak sezone, mogla vise nego proslogodisnja,a ispadose za sad gori rezultati.

I pored svega svaku narednu utakmicu jedva cekam i pratim i nerviram se kao da igramo finale Aba lige,ne posustajem i necu! :napred Partizan :)
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Mi jos imamo sanse za F4 ABA lige(teske ali jos postoje),neka momci pobede veceras a za Buducnost i Cedevitu u Zagrebu neka se bore i neka dokazu da su vredni naseg dresa(i mozda naprave cudo i zaigramo na F4 u sta veoma gajim nadu i veru da mozemo).Sto se tice Kupa bilo bi lepo,ali kada bih morao da biram izmedju osvajanja Kupa ili Lige ja bih izabrao Ligu bez razmisljanja jer trebamo da pokazemo Grobarski inat i dokazemo da vestacka tvorevina ne moze da stvori ono sto je Partizan stvorio(mislim na domace igrace tu ne racunam ove sto po hitnom postupku dobijaju nase drzavljanstvo,dominaciju) i da smo mi ipak ekipa sa tradicijom.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Sa centrima kako sto su Gagic i Salic mi tesko dobijamo utakmice a ne pa da osvojimo i neku titulu!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Joj, ne opet produžetak protiv Olimpije!
edit Dobijena tekma beše.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
U poslednjih 150 godina nismo imali gori tim. Osim Novice i Gosa, ovo su amateri i izuzetno netalentovani kosarkasi. Jedva cekam jun, da dodje ljeto i kraj sezone.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Izgleda da je limar zaposlio dobar deo tima u svojoj radionici,svi su u kanalu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Dovidjenja baba ligo, zdravje bolji plasman sledece sezone.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ovo večeras je za ozbiljnu psihoanalizu stručnog štaba i svakog igrača ponaosob.

Kako glupo izgubljena utakmica.:banghead
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.407
Reaction score
4.453
Po ko zna koji put gubimo dobijenu utakmicu...
Karma je kurva, ovo je sve Mutino nasledje
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bruka i sramota da ne znaju da stanu na loptu i privedu utakmicu kraju kad imamo 10 poena prednosti..Von direktan krivac za poraz bez obzira na ucinak..Zalece se bespotrebno kada ne treba..uzima odgovornost i trazi da mu se ocisti put..decko je poleteo prilicno zato sto ga je krenuo sut na ovoj utakmici pa umislio da je igrac oko koga se sve vrti..
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
''Just get me to the airport, put me on a plane
Hurry hurry hurry, before I go insane
I can't control my fingers, I can't control my brain
Oh no oh oh oh oh''
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
I kad je sve gotovo, odnegde se pojavi Novica i sune trojku sa osam metara i daje domaci zadatak svima u timu sta znaci borba do kraja utakmice. Gos nema sa kim da igra, covek napravi 3 dobra pa jedan los potez sto je posledica gore navedenog.
Spremiti se za kup pa kako nam bude.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
U poslednjih 150 godina nismo imali gori tim. Osim Novice i Gosa, ovo su amateri i izuzetno netalentovani kosarkasi. Jedva cekam jun, da dodje ljeto i kraj sezone.

Netaletnovani? Pa ne bih se slozio..istina ima "duduka" za kosarku poput Salica ali daleko je ovo od netalentovane ekipe..vise je neiskusna jer Aranitovic Pecarski Tadic Tanaskovic imaju talenta u sebi pogotovo prva dvojica koje sam nabrojao ali iskustva nemaju a nemaju jos nekog osim Novice da ih malo trgne i pokaze im neka cake fazone i fore..naravno ovim ne opravdavam njihovu igru i ucinak niti zelim da ih branim ali reci da su "izuzetno netalntovani" je u krajnju ruku neozbiljno..
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Šta sad? Da se pošibamo sa ciganšturama, samo da nas ne pokosi ''virus''. Neka tuku momci, kao Sveti Ilija i ja ću biti zadovoljan.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Raduje me dobra partija Sija, bar u napadu. Daje mogućnost više Gosu.
Vidjelo se koliko nam fali u posljednja 2-3 minuta i u produžetku.
Slabo kretanje u napadu u cijeloj posljednjoj četvrtini i produžetku, lopta uopšte nije kružila, više se svelo na solo akcije Gosa, ili još gore Vona. Vonovim silovanjem smo krenuli u ponor. Boli njega kurac za pobjedu.

Nije nam išao šut, mada nisu se puno ni otvarali šuteri. Marinković jbg, dečko nije igrač odluke, bar ne još. Možda bude u 30. godini ovim tempom.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nije meni do poraza. Bice ih. Nacin na koji mi gubimo dobijene utakmice nisu odlika velikog kluba. I uspjeli su da nas dovedu na nivo prosjecnosti, sa gubitnickim mentalitetom i pobjednickim sns-om na celu, koji nas vodi pravo u provaliju. Ali on je nas i nemamo drugi klub. Kako ga spasiti od ove nemani? Sta uraditi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top