Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kao da smo imali neke sanse za plej of pa ajde..poraz boli kao poraz..

U Nis svi da ponesu sebi neke konzerve i vodu..ne treba vjeovati kafekuvaricama dole..
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nenad Čanak = Muta Nikolić

Razlika je zanemariva, osim što je Nenad mlad pa možda ima nade da se razvija. Čanku bih dozvolio da u granicama trenutnih mogućnosti selektira tim i započne sezonu 18/19, ali za sada ne obećava. Koliko god da je ekipa loša postoje stvari koje ne zavise od kvaliteta, a u kojima grešimo i to je direktna greška trenera.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.842
Локација
Humska ulica
Tuga...kliker bi pokvarili...
Vanja idi u tri lepe vise...od tebe nikad kosarkas.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Novica je bio toliko los danas, a u 4/4 smo zbog njegove igre manje vise izgubili.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.936
Локација
Подгорица
Tako mi je tesko pao ovaj poraz da bukvalno placem. Ovo sramota zaista dokle je klub dosao. ABA liga zestoko visi za sledecu godinu a ova utakmica je to potvrdila jer i Mega i FMP 2 su kvalitetniji od Olimpije. Uz to tesko cemo Megu dobiti u prvenstvu jos dva puta, a pored toga i vjerovatno cemo se i kupu naci. FMP 2 je pokazao da nas lagano moze rutinirati. Da ne pominjem i FMP 1 gdje nam ne gine stoka razlika. Molim nemojte da ista zamjerate Novici, jedini koji zasluzuje dres Partizan. Bukvalno vuce klub citave sezone, a ne moze sam.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Čemu ta depresija, šta je drugari? Srbendo, opusti se. Neka se izlaufaju, nije to prvi put. Propašće ponovo.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
aaaaa, jel zvizdite u Pioniru??
krivo mi je sto stoka odvratna nije znala da je tim zvizducima posrala svu onu divnu pricu oko najdivnijeg najvoljenijeg kosarkaskog kluba na svetu!

Ban 3 mjeseca, a možda i trajni!
 
Последња измена од уредника:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Nećemo propasti, bez brige, dok si ti iskren Grobar, a ima nas još, ne brini.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
https://youtu.be/8xyeiG9_3N4
Sta je bre ovo? Borba bre. O cemu se radi?
Jeste 100 puta smo ove sezone rekli da je salic ocajan. Ima i losih u timu pojedinaca. Ima i losih trenutaka timski, ako sta sad treba svi peskir u ruke i ne znoj nego suze mozda? Je li to nas Partizan?
Jeste Novica je kriv 100%, ali malo sjutra... Prije bih rekao da se utakmica svela na to da je von drzao zadnjih 24 sekunde i nikom nije dobacio niti probao i tako nekako sa velikom dozom kurcobolje sutnuo iz okreta kao da slobodno bacanje izvodi pa moze i zmureci. Ovo ide na racun Canku. Gagiceve gluposti i faulovi u napadu me iznova i iznova oduseve koliki stepen debilizma posjeduje. Podsjeticu kad se u prvom poluvremenu u kontri zakucao u protivnickog igraca. Ili kad ga je njihov centar okrenuo kao da nespostoji i on ga pipka rukama umjesto ili jak faul ili ga ne diraj. Nista nam ovaj mec ne bi donio, ali je lose gubiti dobijene meceve. Pa imali smo 10 razlike na pocetku 4/4 i za 40 sekundi prosuli pola...
Borba bre.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Šta, borba bre? Posereš se po svima, a kao Borba, bre!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sto je Dule davao igracima knjige? Citanjem knjige ucis kako da zadrzis koncentraciju i fokusiras samo na jednu stvar. Desi se kad citas knjigu i procitas stranicu do kraja a nemas pojma sta si procitao jer si razmisljao o necemu trecem. Zato i mi pusimo dobijene utakmice i gubimo lako prednost jer se igraci iskljuce iz utakmice glavom i ode sve u kurac za minutu dvije.

Canak je trener koji se uci da bude uspjesan trener. Definitivno sa ovim timom radi bolji posao od Mute i ima neuporedivo bolji pristup. Dal je on neko kome se moze povjeriti vrijeme i oprastati greske jer ce napraviti sampionsku ekipu to niko ne zna. Tesko je voditi Partizan ali je privilegija. Dule je to oduvjek znao zato nije zalio ni zdravlje.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.001
Reaction score
3.704
Локација
Sve i da smo dobili ovu utakmicu, plej of je izgubljen. Izgubili smo ga kad smo pukli od FMP-a u gostima, Olimpije i Mornara kod kuće, a pride i u gostima. Čak nas i MZT roknuo ako se ne varam u gostima.

Ono što želim da napišem. Zadnji napad, prilika za pobedu. Ponavljam, nebitna je, jer i da smo dobili šanse su 0,1% da uđemo u plej of. I umesto da napraviš neku izolaciju, daš loptu u ruke Saniju ili Marinkoviću da probaju da reše nekim prodorom, step bekom, šutem iz driblinga, jer su nam oni budućnost, jer će im to pomoći kako igrački, tako i na mentalnom nivou, samopouzdanju, jer se tako stvaraju igrači - nama poslednji napad rešava izvesni Kvame Von, koji će na kraju sezone da ode, nikakve koristi od njega nećemo imati i svi će ga zaboraviti već do Vidovdana ove godine.

Za to i za današnji poraz kriv je samo jedan čovek - Nenad Čanak.

Što ne znači da on nema moju podršku; naprotiv, dati mu odrešene ruke sledeće sezone, zadržiti maltene celu ekipu osim Vona, Čakarevića, Andrića, Šalića, dovesti prvog centra i krilnog centra i osvojiti ABA ligu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Wolf je naš drugar i brat, a prenaglio sam, po običaju.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Sve je u redu Zub.
Slazem se sa @SMK u dijelu za Canka isto mislimo.
:napred Partizan
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ni pola februara nije prošlo, a za nas gro sezone finito. Revijal u Vučićevoj Srbiji. Bez stresa, čista sportska priča.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.350
Локација
Kej Republika
Poslednji napad neke košarkaše utakmice uzima igrač koji je klasa ili neki prospekt koji preti da ta klasa postane.

Nama zadnji napad uzima Von.

Sedi jedan...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
jeste li sigurni da je Čanak odredio da Von završi taj zadnji napad u regularnom toku utakmice?
ja nisam.. :confused
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
aaaaa, jel zvizdite u Pioniru??
krivo mi je sto stoka odvratna nije znala da je tim zvizducima posrala svu onu divnu pricu oko najdivnijeg najvoljenijeg kosarkaskog kluba na svetu!


Pazi ovo: aaaaaa. Za divljenje.

Ajde gargamele, idi popusi kurac vucicu, ciganima i sam sebi.

Za ovog iz Pod gorice - kurva je umrla, pa se zamrzla, odmrzla, povampirila itd, Partizan je ziv i dalje. I dalje ga se stoka boji.

Ban 10 dana. Prestani napušavati članove!
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top