Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jeste evo ima u Mondu u celosti, verujem da ce i u drugima.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Goran Tomić
Apsolutno se slazem sa vasim postom od rijeci do rijeci.

Ljudi kod nas traze svakakva opravdanja. Pa govore da je mlad a ima 22 god, sad kazu psiha. Cus psiha. Kako moze da bude psiha a igra toliko dugo kod nas.
Ovako, po statistici sa sajta ABA lige, Vanja je igrao:

u sezoni 2015/2016 - 26 utakmica (sve utakmice u ligi) prosjecno 21 minut po utakmici, 6.1 poena po utakmici

u sezoni 2016/2017 - 29 utakmica, prosjecno 26 minuta po utakmici, 8.3 poena po utakmici

u sezoni 2017/2018 - 22 utakmica, prosjecno 27 minuta po utakmici, 11.3 poena po utakmici.

u sezoni 2018/2019 (ova sezona sada) - 15 utakmica, prosjecno 27 minuta po utakmici, 13 poena po utakmici

Znaci on je samo u ligaskom dijelu ABA lige odigrao preko 100 utakmica. A dje su jos, ABA super kup, Kup Srbije, Liga Srbije, Eurokup?

Ako on za svo ovo vrijeme nije sredio psihu onda ne znam kada ce. Ako se za igraca sa ovolikim brojem utakmica moze reci da je neiskusan..ja onda ne razumijem kosarku.

Citao sam i ja intervju Tripkovica kada kaze da je zatvorenih oci sutirao na kos.
A takodje sam i gledao neke individualne treninge nekih kosarkasa dje sa povezom preko ociju sutiraju slobodna bacanja. I to sutiraju po par sati dnevno..

Da se ja pitam. Marinkovica bih preselio na klupi a svu ovu minutazu koju dobija dao bih Pecarskom za pocetak. Pa da vidjmo od cega je on napravljen. Svi pricaju da ima potencijala i talenta, pa da ga vidimo.
Onda bih ovog malog Radovanovica odmah sledece sezone gurnuo u vatru. Ove je mislim prerano jer jos nije ni napunio 16 godina. Ali od sledece bih mu polako davao minute u ABA ligi.

Statistika preuzeta sa sajta ABA lige. Link.
https://www.aba-liga.com/player.php?id=2369&sez=15&lea=1
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
U ime porodice Radovanović, obraćam vam se povodom neistina koje je trener KK Budućnost iz Bijeljine, Dario Čojić, javno izneo u vezi sa prelaskom Nikole Radovanovića u KK Partizan iz Beograda.
Kada je postalo jasno da Partizan želi Nikolu, a da je Nikolina velika želja da zaigra upravo u crno-belom dresu, jer za taj klub od malih nogu navija (slika u prilogu), stupili smo u pregovore sa KK Budućnost iz Bijeljine oko obeštećenja i prelaska u KK Partizan.
Ovom prilikom, moram istaći da su uslovi u kojima je Nikola živeo i trenirao u Bijeljini izuzetno loši, a da je sam klub u poslednje dve godine načinio nekoliko protivzakonitih radnji, poput odvođenja deteta u inostranstvo bez saglasnosti roditelja, pokušaja falcifikovanja potpisa roditelja igrača kao i prebacivanja deteta iz škole u školu bez znanja roditelja. Stoga, naša čvrsta želja je bila da Nikola svakako napusti KK Budućnost iz Bijeljine, jer je postalo kristalno jasno da u tom klubu budućnosti nema.
Gotovo neverovatno zvuči, ali želim da javnost sa time upoznam, da klub sa roditeljima nije imao, niti je želeo bilo kakvu komunikaciju u poslednje dve godine, a da su predsednik i trener kluba pregovarali sa trećim stranama bez znanja roditelja.
Nakon što je Partizan ponudio obeštećenje koje je daleko veće od onog koje je tržišno, KK Budućnost je taj predlog glatko odbio, uz jasno agitovanje da Nikola treba da pređe u bilo koji drugi klub, osim u Partizan.
Želim da jasno naglasim, kako smo kao porodica svim srcem želeli da dete praktično izbavimo iz te kuće i neadekvatnih uslova života i rada, čak i po cenu da prestane da se bavi košarkom. Ovo iznosim sa željom da upozorim sve roditelje čija deca će jednog dana doći u situaciju da treniraju i igraju u KK Budućnost iz Bijeljine.
Želim da se zahvalim agentu, Draganu Deliću, koji nam je veoma profesionalno predočio sve ponude za Nikolu, koji je sam odabrao prelazak u redove Partizana. Odluka mog sina, za mene predstavlja obavezu i učinio sam sve u skladu sa pravilima da se njegova želja ostvari.
Takođe, želim da napomenem da je kroz sličnu torturu ne tako davno prošao igrač KK Crvena zvezda, Boriša Simanić, čijem ocu Draganu Simaniću želim da se posebno zahvalim na potvrdi svih informacija. A iznad svega, želim da se zahvalim Bogu, što sam uspeo da svoje dete izvučem iz neprirodnog odnosa i uslova koje ne bih poželeo niti jednom roditelju za njihovo dete.
Sportski pozdrav,
Dragan Radovanović
Topla ulica, 88280 Nevesinje, Republika Srpska

50781831_10156155275516647_8225171042549628928_n.jpg
Nije bas tako kako je napisano, Dario Cojic jeste cigan par ekselans ali nije mali bio u takvim uslovima kod njega. Ovo sada je cisti revansizam. Djecka je pazio kao da mu je sin jer je realno njegova zlatna koka bio.
Ko je imao prilike da prati Buducnos vidio bi kako se tamo sa klincima radi, u momka je ulozeno i realno svi ti igraci su veoma ok uslovima.
Znam da su mnogi ogorceni zbog prozivki i svega ali ne treba lagati, posebno sto oni koji su u Bijeljini znaju sta je i kako je tamo.
Pregovaralo se i nudjena je saradnja, pozajmice, prijateljske i veoma dobar novac, cak nasa ponuda je bila najveca ali je ovaj trazio jos i onda se roditelji konsultovali sa agentom i uradili sto su uradili. Oni nisu nista lose uradili po zakonu, kao ni Partizan. Ali eticki treba momka platiti jer je sa njim u tom klubu 2 godine radjeno ozbiljno.
Dario je danas na tviteru napisao da zeli svu srecu Nikoli i da sa Partizanom osvoji EL znaci da je dogovor vjerovatno napravljen.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Niko nije ni rekao da neće biti plaćen.
Ali će morati da idu preko FIBA, i na kraju dobiti manje nego što je nuđeno.
Jbg. Koju kintu očekuješ za momka od 15 godina, kakav god da je talenat? Nemoj da se zajebavamo.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dario je danas na tviteru napisao da zeli svu srecu Nikoli i da sa Partizanom osvoji EL znaci da je dogovor vjerovatno napravljen.
Znači legle su mu (ili će tek da mu legnu) pare, tako da je sada odjednom sve u redu, Partizan nije kriminalan klub, nemamo praksu da otimamo, odjednom ne važi ništa. Zanimljiva principijelnost, tačno nisi morao ni da kažeš da je ciganštura.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Rade, kažu, vuče neku manju povredu već neko vreme, da li je to razlog ovakvog njegovog igranja, ne znam, niti pišu šta je u pitanju...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Nema Radeta i Alija, neko mora da izdominira, nadam se da će to biti kralj gostujućih terena :)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Gledam na hr Areni, cak i ovaj njihov voditelj kaze kako Partizan jebu sudije. Sta se sve svira nama, a njima ne to je za zatvora.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ali prestup Renfroa na pogođeno bacanje,pa kao kompenzacija na Zadrovo tek kada je ovaj promašio,faul nad Renfroom a bacanja izvodi Janković.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Sve mogu da verujem ali da neko u 21 veku drži "ustašku" zastavu u to nisam. Ajde znajući debilizam većine Hrvata, ali da smo mi tolika govna, da jednostavno izađemo napolje dok se zastava tog zla ne skine. Neko ti je satro populaciju u toj fašističkoj državi što klanjem što pokatoličenjem i ti igraš utakmicu. :krsti:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top