Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da, Krstić... Daj sad ekspertsko mišljenje, smradino! Kako takve sline od ljudi mogu da žive sa sobom nikad mi neće biti jasno...
Ne javlja se ostoja, silni stručnjaci svi ćute, po portalima derbi sjajan - filip se dokazao... Ma idila jedna...
Samo se mi nešto ovde uzbuđujemo...
U poslednje vreme imam osećaj da Partizan ima samo nas par hiljada bolesnih od ljubavi, svima ostalima se izgleda jebe... Svi smo isti, boje nas dele, zdravo rivalstvo i te priče... Muka mi je.
Ne mora, posle onoga gostovao je na par televizija i promovisao ono svoje smeće od rakije, pokušavajući da imitira Jezdića. Dobio je prostor za reklamu, odradio svoje, sada nema potrebe da se gura.
Takve abortuse na utakmicama treba gađati koricama hleba, kad već nisu dovoljno zaradili, nek jedu nešto.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nisam stručnjak, ali me interesuje da li je još neko primjetio sljedeće: kod šuteva Davidovca za 2, često sam istura ruku kojom se gradi, traži kontakt i dobija slobodna ni kriv ni dužan.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dobijali su svakakva slobodna bacanja, a moje laičko mišljenje (nisam htio sinoć pisati ništa, nervozan) je da su naši previše ozbiljno shvatili Čovića. Ja koliko se sjećam, one sezone 2012-13, mi smo ga čuvali tako da ga pustimo, odmakni se brate 1-2 metra i pusti malo prase da trčkara, a ne da mu dopuštaš da te pretrčava, i onda on ili šuta za tri poena (nije neki šuter) ili se zatrče na bananu, i to je to, ja ne znam koji je kurac ono večeras bio! Idemo da ih sameljemo sledeću, a kad ih sameljemo otom potom!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Smijem se kladiti da ih drugu dobijamo.

Za treću ne znam, kontam da će tu biti presudno mnogo toga, od pritiska ćoravog, do limarovog kontrapritiska (kojeg nema), zdravstvenog stanja (ako im ne bude igrao Regland, budite sigurni da će neko od specijalaca dobiti zadatak da onesposobi još nekog našeg za treću, jer, malo je samo Novica), delegiranih sudija, pa sve do voljnog momenta i inspiracije.

I pored svega imaju obraza nas da zovu "Mordorom". Oni su crna rupa, pozicionirana u šupku pičkoustog.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ne znam dal je iko primetio blokove odza,majmuncine od dva sa dva koji se u svakom jebenom bloku krece?!
Cekam Pejdza citave sezone,branim ga kao nesto,sve reko proradice nije toliki duduk,i covek me demantuje kad je najbitnije u jebenom produzetku plej of serije masi otvorenu trojku i baca alej ap u tablu. Bar u odbrani da radi nesto slicno Aliju Nikolicu, ma jok,sve je gori i gori.
Mi smo pod pritiskom,al igramo pred nasim navijacima i mislim da ih dobijamo,pogotovo ako im onaj Regland ne igra,a tegi javlja da je meniskus.
Videcemo...Nada poslednja umire

Druze nema potrebe od ovakvog recnika, sada samo upozorenje.
Spejs
 
Последња измена од уредника:

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Da napišem i ja koju.

Prvo, jebo me ker što sam išao na tekmu. Stvarno sam mislio da će biti poseban deo za nas pošto je bilo dosta grobara u hali. Ali ne bi cigani bili smradovi kao što jesu da nisu naravno potegli za odvratnim merama. Npr. D ulaz je bio pun neke dece, verovatno klinci što treniraju kod njih ili tako nešto. Sedeo sam između C i D skroz gore iznad lože. Znate kako stalno pričamo da smo možda ipak isti kao oni, da nam ne trebaju cigani, itd. E, pa to je toliko daleko od istine da je nemoguće porediti. Oko mene su sedeli ljudi od 50+ godina koji su se drali "nosi govno napolje". To je takva bolest, mržnja i zavist da ja to nikad nisam video. Moram i da pohvalim dva momka koja su sedela blizu mene, oni su ustali i tapšali dok su Novicu iznosili. Kolega Tomić je bio u pravu što se toga tiče ali % ljudi koji su tapšali je možda bio oko 5. Naravno, sudije su ih sve vreme krale, otpevali su dve pesme za "svoj" odn. Vesnin klub a vrhunac je bio kada se je jedna matora drtina prodrala "Rsaj goveda" a ljudi oko njega umrli od smeha.

Drugo, momci su odigrali (ne Gagić) onako kako svi priželjkujemo i očekujemo. Borili su se, bacali, nisu nasedali na odvratne provokacije, bili su pravi tim. Prezentovali su naš klub kako i dolikuje, na gospodski način.

Treće, što se tiče same utakmice. Kepec nikad više neće ponoviti onakvu partiju, ali očigledno mora više pažnje da se posveti Davidovcu. Nije slučajno da on odigra 2 odlične utakmice protiv nas. Nadam se da će zbog izostanka Novice skinuti Gegića sledeću tekmu i da će on time da se bavi. Mislim i dalje da ćemo da ih izbacimo.

Jedva čekam subotu da se vratim u naš Pionir da sperem onu ljagu sa sebe. Verujte mi da sam se tuširao sat vremena kad sam se vratio sa tekme. Al pre toga sam se dezinfikovao votkom dobrano!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Taman sam hteo pitati za vas sta vam je falilo pa da odete medju njih.. Da li ste i vi morali drzati onu koreografiju? :D Davidovac vec 2. partiju igra iz senke kao x faktor, da li je moguce da niko od nasih bekova nije skapirao da covic ide na prodor u desno? Za Berona bih zalepio Alija ili Gegica flaster, Vanji je previse puta bezao.. Ne znam zasto al optimista sam da dobijamo ovo, jedino cega se bojim a to je da nase ne proguta neki pritisak u vidu pune hale. I vazno je da od pocetka udju skoncentrisano u utakmicu. Gagica ne uvoditi u poslednjoj cetvrtini, ne bi ni sad ulazio da Lendejl nije imao 5 licnih.. Znam da se lako praviti general posle bitke ali u situaciji kad je prva utakmica i kad nemas pritisak da nesto moras Brka je trebao opaliti trojku pa ako udje udje.
 
  • Like
Reactions: BiP

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Auuu...
Ja ne bi izdrzao da ocutim, ili da ne odalamim nekog od tih nakaza. Jeste da bi me posle toga horda pregazila, ali ja to ne bi mogao otrpeti celu utakmicu.
Nikad na derbijima nisam mogao ici medju simpatizere, gde su pomesani nasi i njihovi, jbg to je jace od mene. Ili sam isao na jug, ili kasnije na istok ili zapad skroz do juga.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Isto sam mislio dok ih nisam video tamo na okupu. Prvo si besan, a onda imaš samo sažaljenje za njih. Zamisli da udariš mentalno zaostalu osobu. Realno, baš bih se smorio. A i prljaš ruke bukvalno govnima! :buhaha
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ok saopstenje limara, mada ga svakako on nije sastavljao. Skroz neocekivano, a sad dal ce da uradi nesto - cisto sumnjam.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Sudije su nas osakatile ,narocito ovaj lokalni.
Sa druge strane da dozvolimo da nas pudlicin sin i onaj rahiticni Davidovac zatrpaju kosevima,stvarno nenormalno.Davidovac i sad i u kupu.Onaj placenik im izgleda nece igrati drugu i trecu utakmicu i to je velika sansa da ih izbacimo,bez njega su qrac od ekipe. Teraj dalje :napred-partizan:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.704
Јел ће се продавати карте за суботу?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne. Samo vlasnici sezonskih karata će moći da prisustvuju na utakmici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top