Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kao i uvek sto je praksa kad je derbi u pitanju samo sezonske dolaze u obzir i nece biti odvojenih sektora za gostujuce kako pise u saopstenju. Ne bi trebalo da se obraca paznju na covice tokom utakmice, vec lepo nakon da se pozdrave onako socno iz petinih zila. Jedva cekam subotu, momci verujem u vas dajte sve od sebe!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Je l ono CSKA svojevremeno prilagodio stadion košarkaškoj utakmici?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Malopre sam video klinca od desetak godina sa velikim grbom Partizana na svom školskom rancu. K'o da me sunce obasjalo. U ovim vremenima: gde bi i kiseonik da je ljudsko biće morao da bude član sns - borba je iz dana u dan. Naš VK Partizan zbog političke torture, tačnije hira jednog čoveka, prolazi kroz veoma težak period, kao i naš RK koji nakon igranja LŠ umesto i podizanja nivoa kluba, prolazi slično kao VK... slično kao i naš OK... kao i naše sportsko društvo. E, zato je ranac tog klinca sunce. Zato je ta jučerašnja akcija kupovine ulaznica za meč VK sunce. E, to je Partizan. Uspeti neće da te sjebe bagra naprednjačka!
Navijački - zgazićemo limenke u subotu. Objektivno: naši navijači, atmosfera nikad neće biti luđa, Trinkijeri, momci koji znaju koliko mogu! Limenke imaju dobre igrače, ali, takođe objektivno, kad zagrmi Pionir neće znati šta ih je snašlo. Realno, mnogi nisu ni znali...
Ja znam i verujem: navijački, a i objektivno - da KK Partizan može u finale ABA Lige!
Ono što želim da poručim jeste: Dosta smo bili tolerantni, dosta smo bili mirni, dosta smo bili svesni situacije! Znamo da to nisu izgovori, da to jeste okruženje ALI! Postavimo se prema svim tim stvarima da jesu izgovori! Jer, nije bitna sila koja ti preti, već svetinja koju braniš! A branite PARTIZAN! Imate pravo da ih razbijete čak i 30 razlike, ako hoćete! Dosta je bilo čekanja, ćutanja! Sad kreni!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sutra je dan d za sve nas, utakmica u kojoj staje sve što smo radili tokom cele sezone. To nam je što nam je za majstoricu moramo kako i znamo i umemo zabeležiti pobedu. Pre prve utakmice sam priželjkivao da Vanja i Pejdž zatrpaju koš, Vanja je odigrao vrhunsku partiju e sad je vreme da pokaže da zna da zabeleži još jednu dobru ono što mu ja zameram jer da bi postao dobar bek mora da bude konstantan i da konstanto igra važne utakmice. Ne mislim da svaku treba da odigra preko 20 poena dovoljno je da pogodi 2 3 šuta u trenucima kad se lomi utakmica, drago mi je što je onako reagovao i pokazao drskost posle postignutih poena i treba da bude takav drzak i bezobrazan u sportskom smislu. I zato mislim da je vreme da pokažeš da ti to možeš, prebrodi tu blokadu u glavi što imaš kad igramo kući, razvali zato i ovu i ako Bog da sledeću utakmicu. Mora Vanja kad čuva Berona mnogo bolje da ga prati bez lopte da mu diše za vratom par puta mu je pobegao i ovaj iz bloka dao neke trojke, fantastičan šuter moramo ga neutralisati. Za Renfra želim da bude taj tas na vagi što se tiče iskustva i da po potrebi stane umrtvi igru (kao što smo trebali na naših plus 10 uraditi) da pogodi koju trojku i da ponovi što više njegovih ulaza i naravno razigrava što on zna da radi nije sebičan igrač. Ne znam što se tiče Gegića da l će biti u 12 al mislim da bi nam koristio što se tiče defanzive baš zbog Berona pa i čovića. Jaramaz da iskoristi svoje minute i da doprinese u napadu trebaju nam njegovi prodori i što veća napadačka raznovrsnost, od Alija očekujem neke njegove defanzivne bravure kao i da pogodi 1 2 trojke što je pokazao tokom sezone da ume i da ne dozvoljava onako olake prodore čoviću i ako neko pogleda čović ide samo u desno zatvoriti ga. Da l igra Rengland ili ne igrači koji će odigrati više u organizaciji su verovatno Rivers, Beron ako on bude organizovao verovatno će se više umarati i neće imati toliku slobodu što se šuta tiče, ozbiljno čuvati Stratosa koji jeste odigrao loše ali sa takvim igračem koji je odigrao brdo ovakvih utakmica nikad ne znaš kad će eksplodirati. Davidovac je igrač koji je x faktor već dva derbija u kupu i sad u plej ofu sa 17 i 18 poena i na njega treba obratiti posebnu pažnju i ozbiljno ga sačuvati kao i Dobrića koji kad uđe da neke svoje trojke. Ono što bih voleo što se nas tiče je da Zagor proradi i da se tako vrati i bude naš x faktor i dalje tvrdim da on u sebi ima crtu lidera i njegov arsenal nam je itekako u napadu potreban. Ono što sam primetio kod naših igrača a pogotovo kod Lendejla je što kad prave faul u reketu za slobodna bacanja da ne prave dovoljno jako jer su u ovom poslednjem dosta panteri išli na 2 plus 1, lupi ga onda tako da ne može da da kad već praviš faul. Od Pejdža ne znam da l išta da očekujem, amerikanac je njih ovakve utakmice rade daj da vidimo da si taj igrač koji rešava utakmice, po meni ako već nije u formi a nije to je evidentno je držati ga u igri par minuta neka šutne 2 3 šuta i klupa ako ne pogađa ako pogodi zadržati ga, više prostora Jaramazu dati, na njihove centre treba jaka odbrana kao i u prvoj utakmici da se oni limitiraju i po meni što je ključ pobede je mnogo jača odbrana da se ne dozvoljavaju laki ulazi i šutevi sa poludistance. U prvom poluvremenu imali su ako se ne varam u jednom trenutku 9 od 10 za 2. Od naših očekujem da se pored Renfra, Lendejla u napadu pridruže Zagor kao x faktor i Vanja da ponovi bar približnu partiju. Od Trinkijerija očekujem da se prilagodi igri, nismo dobro reagovali na Davidovca i nadam se da su sve skenirali. Ajmo crno beli! Od nas navijača očekujem da tokom utakmice što manje pominjemo čoviće i budemo pametni to je ono što bi oni voleli, konstantan pritisak i zvižduci kad oni napadaju, sudije da ne pomisle da mogu da nas odštete. Ja verujem da idemo u majstoricu!
Edit: Zaboravio sam da pomenem Novicu, ne znam kakva je situacija i da l će moći igrati a i ako bude igrao koliko će moći pružiti. Njegov doprinos u igri je veliki i ono što njima ne odgovara je njegova igra leđima e sad opet pitanje je koliko će on moći i da li će moći. Osvrnuo bih se koliko su samo jadni i na šta su sve spremni, pre prve utakmice su plakali nedelju dana za suđenje evo sad na konferenciji kukaju kako je Tegeltija dan pre objavio a oni dobili tek danas ko će suditi a sudije su Matej Boltauzer, Miloš Kolješnić i Saša Pukl.
 
Последња измена:

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Каква је ситуација што се тиче карата,знам да их нема у слободној продаји,је л ће бити тапкароша,колико ће бити код њих и постоји ли начин да се уђе без карте?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Izadjite na teren i odigrajte u ritmu Novicinog srca.
Hrabro bez straha , sa Partizanskim inatom kad oseti da ga kradu , sa crno belim grbom na srcu obradujte nas koji živimo za vas !!

Partizane molim te pobedi danas veštački mutant klub i resetuj ga na predgradje !!!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Dve zelje za danas imam, jedna je naravno da pobedimo, druga da Gagic ponovi onaj raskid ugovora od pre par godina i da ga ne vidim veceras ni minut na terenu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Meni najveca zelja osim pobede naravno da Pejdz proigra da dozivimo i to da da vise od dve trojke, i da bude iks faktor.

Inace znam da nije za ovu temu slucajno sam naleteo sada na ovaj link Radio Partizan, Krki svaka cast na ideji, uzivam u pesmama na terasi lep dan.

 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Da Pejdž ponovi partiju protiv Zadra a da Vanja stavi Berona u džep. Zagorac da odigra kao protiv Zenita a Džok kao protiv mutanta u finalu kupa.

Jedva čekam i ne sumnjam ni najmanje u Trinkijeria i momke! :ziveli:šal:ziveli
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Imam ogroman optimizam po pitanju pobjede, Trinkijeri mi djeluje presigurno.

Njima ne igra Regland, a oni poluigrači ne mogu ponoviti partiju od prošlog puta. Beron će ubaciti svoje, ono je nemoguće sačuvati, samo se treba paziti Perperoglua.

Kod nas nadamo se da Vanja i Pejdz daju svoje, i da dolje u odbrani iskontrolišemo centre. Zagor da postane večeras ono za što je predodređen.


Siguran sam i da Pukl neće raditi ono što je belošević.


AJMO!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A ja sam primetio(ili tripujem) da Pukl uvek malo kao da se inati sa domacom publikom, zato sam voleo da on sudi eventualno trecu kod njih. Samo im ne dozvoliti da lagano uzmu prvih nekoliko suteva za tri i da pogode , jer posle ma kakva odbrana bila pogadjace tako je nepisano pravilo, tako smo imali prosle sezone problema protiv svih ekipa pa smo kukali kako protiv nas svi pogadjaju.

I nasi da im atmosfera bude vetar u ledja a ne pritisak. Gledano celu sezonu najvise su igraci zasluzili i Andrea normalno da imaju i taj treci mec, da se bore i uzivaju u igri. Bice dobro sve ovo veceras, jos 6h ko ce docekati.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Samo da nam se ne ponove neke stvari kao u prosloj utakmici, tipa da Lazic pogodi trojku iz driblinga, da nas ne fintira dobric...

Otvoriti utkamicu kako treba, vrtiti pik do iznemoglosti, Cirbes i Odzo to ne mogu da brane, ispostovati cutove Sy-ja, Gegica, pogoditi otvorene suteve i da slavimo na kraju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top