Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Plej of se pretvorio u final four, sve sto se igralo palo je u vodu i svelo se na to da jedna utakmica rjesava sve. cigani zadnje tri utakmicu pocnu jace od nas, po pola cetvrtine stojimo na 2 poena. Bez obzira na to nijednom nismo gubili glavu, samo pojacamo odbranu i polako sutevi koje smo promasivali pocnu da ulaze a oni pocnu da promasuju sto im je ulazilo. Nismo se raspali i nismo pocinjali da srljamo i to me ohrabruje, imamo karakter i pamet. I sad ce da udju u utakmicu svom silinom, taj prvi udar treba izdrzati, posle ce sve biti lakse. Kako god, ocekujem tesku utakmica, sporu, sa puno faulova. Neke stvari kao slobodna bacanja i skokovi ce puno da znace a serija dobrih ili losih poteza jednog igraca mogu da prelome utakmicu u neciju korist. Jedino zbog cega imam neku nelagodu su sudije, ostalo me nista ne brine. Radice opet pp aparati u to nemam dileme :D ali ovaj put mu ni to nece pomoci.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Утакмица у суботу померена са 20:00 на 18:00.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
...Bez obzira na to nijednom nismo gubili glavu, samo pojacamo odbranu i polako sutevi koje smo promasivali pocnu da ulaze a oni pocnu da promasuju sto im je ulazilo. Nismo se raspali i nismo pocinjali da srljamo i to me ohrabruje, imamo karakter i pamet...

Ono što mene veoma raduje ove sezone je to što ne gubimo glavu. Mislim da smo svaku utakmicu sa govnima iz Železnika uspevali da vratimo iz minusa koji nije bio zanemarljiv. -5 u poslednjoj četvrtini u subotu ne deluje mnogo, ali u tvrdoj utakmici na mali broj poena itekako znači. U prvoj utakmici polufinala smo -11 uspeli da pretvorimo u +11, u poslednjem međusobnom u ABA smo vratili -8 na egal, ne sećam se tačno za finale kupa i prvi meč u ABA, ali mislim da je bilo slično. Ok, nismo uvek uspevali da dobijemo na kraju, ali je primetno da smo ekipa koja ume da se vrati i mene to raduje.

Naravno, cilj je da ne dozvolimo da dolazimo u situaciju da se vraćamo, a još manje da gubimo posle dvocifrenu prednost, ali jbg, takvi smo kakvi smo. Zajebani kao kratko ćebe. :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Losa stvar je sto nije prozivao sudije.

Losa stvar je sto je nedovoljno tenzije uneo njihovim igracima, nije vatreno kao prethodnih nekoliko puta.

Losa stvar je priprema terena i mobilizacija ovih sto bojkotuju po potrebi.

Dobra stvar je sto je prozivao Ostoju licno :D Moze to dobro da ispadne.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja se vama divim kako mozete da citate ovo sto pise moralni gmizavac.

Najodvratniji majmun na cijelom svijetu.

Cigani niste svjesni koliko ste se ukanalili sto vas ovo govno predstavlja i sto vam on vodi klub.
Nemam pojma ni kako se zovete vise, dal ste stvarno fmp ili ste se vratili (zamisli vratili) u prave cigane. Znam samo da vas ova pudlica kanali kao niko.

Ostoja svaka cast na gospodskom odgovoru. Ne moras nista vise da odgovaras govnetu i time mu dajes na znacaju. Neka smrdi tamo u Zeljezniku sam.


Svi cigani u subotu ce biti tu, samo zastavice ponijeti nece. Pauza bojkota ABA lige, jel tako crvena govna?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
HIqfWP9.png
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
– Nije pritisak ekskluziva u Srbiji, ali ovde je malo brutalnije, malo, kako da kažem, više krvi, i ja se samo nadam da taj brutalni pritisak neće uticati na ljude koji imaju težak posao – sudije. Oni imaju izuzetno težak posao. Videli smo svi prvu utakmicu i vrhunske sudije su osetile pritisak jer je bio izvanredan pritisak, brutalni pritisak i samo želim da ne bude još jedan Belošević kao u nekim situacijama, jer je osetio pritisak. Nije to lako. Ne kažem da je to lako, to je zaista teško preživeti.”


Debeli Italijan krenuo stopama debelog Dukljanina :)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Po duzini trajanja mislim da je to otprilike sve. Imas kod Tegeltije na instagramu kompletnu izjavu. Barem deluje da je kompletna.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
304
Reaction score
639
da li ako partizan pobedi u subotu ima prednost domaceg terena u finalu ,ali neka odgovori ko zna sto posto
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ovo je iz zvanicnog pravilnika ABA lige.

X02P0PC.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
... можда чак и једино тада... не сећам се, ни пре, ни после, да је у неком такмичењу било тог накнадног преузимања предности домаћег терена ако елиминишеш претходно боље пласираног... чак сам и те 1998. био изненађен када сам сазнао за пропозиције...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top