Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dok čekamo sliku sa stadiona....
Ovo nam je doturio čovek koji je sa Tomićem išao u razred i koji se u decu kune da je ovaj bio navijač Partizana.

tomić1.jpg

tomić.jpg
 
Последња измена од уредника:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Da li neko zna sta se desava sa Gegicem?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Ako je moguće da stigne fotka do večeras, bilo bi lepo.
Novinari koji čitaju forum ako je izbace u medije... Biće svašta. Samo pritiskati govna ovakvim stvarima, mnogo je bolji način nego ona gostovanja po emisijama.
A da li je bio na jugu nije ni bitno, ne može biti grobar posle sukoba sa Bodirogom i trenutnog angažmana. I onako smo navikli na svakojake figure na jugu, ne bi nas ovaj jedan poremetio :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo ja da kazem koju. Sta god sutra da se desi, zivot ide dalje. Da podsetim neke da smo bili razmontirani od strane Zadra u areni od ekipe koja treba da igra baraz za opstanak u Aba ligi. Dalje, da budemo realni niko nije od nas ocekivao na pocetku sezone titulu niti je to bio prioritet, kad je Trinkijeri dosao porasli su apetiti ali opet dolazimo do ali on ovu ekipu nije selektirao po svom ukusu. Mi smo egal sa zvezdom ilr fmp upravo zbog Trinkija, dakle i da prodjemo i da ispadnemo nece biti smak sveta, sto neko rece gore ovo je trener kakav je dostojan renomea kluba i sta god da uradi ova sezona je za nas probna. Naravno ako uspemo pobediti i vec ako se ukaze sansa zasto da ne, godinu ranije uraditi ono o cemu svi sanjamo od 2013. Malo o sutrasnjoj utakmici pocecu o njima, moramo zaustaviti Berona, Riversa, Stratosa, Davidovca, Dobrica i naravno juniora to su igraci koji ulaze u seriju i koji svojim sutem ako udju u seriju nestaju i naravno da se Odzo brani jako, mozda izgleda smesno sto sam ih toliko nabrojao ali jednostavno toliko iskustva i napadackom potencijala to nalaze. Moramo uci jako u utakmicu i od pocetka skoncentrisano svaki skok defanzivan ofanzivan, blokada, ukradena lopta je vazna ne znam kako da ih nazovem ali od pocetka ce praviti pritisak na sudjenje i na nas. Prokomentarisao bih Tomica koji mi je ogavan da ogavniji ne moze biti, da l je intelektualno ogranicen, neobrazovan ili bezobrazan al definitivno ne zna i nije cuo za metaforu, Trinkijeve reci su izvrnute i neverovatno ispinovane. U fazonu mi smo gospoda a oni su prvi poceli, pa cekaj malo ko je pre prve utakmice poceo da gostuje po naprednim televizijama i pravio pritiske ako ilr ne osvoji nije posteno takmicenje alo? E sad malo o nama. Uci hladne glave, sa neverovatnom zeljom za svakim elementom koji donosi nama poene, kontru, odbranu itd. Moramo igrati na manje poena. Nadam se da ce Brka i Lendejl podici svoju igru sutra i da ce vise raditi pik igra i da ce biti ucinkovitiji u poenterskom smislu, ako kojim slucajem napravimo neku prednost tu je Renfro da stane na loptu i uspori igru to nam je falilo u prvoj utakmici, dalje svaki igrac podrazumeva se da da svoj doprinos ali mislim da pored Vanje, Renfra, Lendejla donekle Novice mora iskociti sutra neki igraca koji ce odvaliti sa partijom i tu ciljam na Zagorca, Pejdza ili Alija neko od te trojke mora da povuce i da doprinos u napadu. Mislim da je vreme da Gagic ili Jankovic svoj doprinos daju i napred i tako nam pored Lendejla daju dodatnu sirinu u reketu.
Edit: Kao sto sam u jednom od prethodnih postova napisao igrac se postaje u ovakvim serijama, dakle to sto ocekujem da uz Brku i Lendejla Vanja da doprinos ne znaci da ocekujem 15 do 20 poena vec naprotiv suteve u vaznim momentima koji donose rezultat. Taj Stratos nije celu seriju nista odigrao (u drugoj je krenuo al je iskljucen) ali bas zato sto nije odigrao treba jos jacu odbranu igrati covek sa tri evrolige ima mnogo jacih utakmica od ovih kao i Rivers na njih dvojicu pored Berona poseban tretman. Otisao sam nasiroko al takva je situacija. Ko ce docekati sutra, ajmo crno beli!
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako je moguće da stigne fotka do večeras, bilo bi lepo.

Kada je nose pjesice na ledja iz Amerike bre.
Ako imate sliku objavite ako nemate cemu glupiranje.

Sta kazu cigani za sudije? Jel im ni ovi ne odgovaraju?

Svakog cigana kog poznajem, kad god izgube utakmicu njima su sudije krive. Vjerujete li mi da nikad nisu rekli e posteno smo izgubili, oni su bili bolji.

To je jedna stoka od ljudi, sljam ljudski, govna nad govnima.

Ostja i Trinki su gospoda bre za razliku od tate majmuna i sina celave picke.

Svi cigani sa sjevera su sutra u Pioniru, bice malo rastrkani po hali. Ali svakako idu u grupe. Kao sto sam rekao, svi su tu samo zastave ne nose.

Cigani govna, nista od bojkota ABA-e sutra? Smradovi crveni.

Sutra pobjedjujemo i lagano rutiniramo PG govna u finalu.

Samo jako Partizane
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Nije to ta slika :D
Meni je bilo bitno i sa 6 i još od majice Mnogo smo jaki.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne znam za vas, kod mene je situacija od euforije do malodušnosti i nazad... Jbg, mnogo godina imam da ne bih pamtila njihove marifetluke, van terena su jači, nema priče, ružni, prljavi, zli... A mi smo dobili Trojanskog konja...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ne svidja mi se sto smo se uvukli u njihovo blato... Mnogo se prica po novinama, cak se i Trinkijeri za moj ukus kurci vise nego sto treba.
Mnogo smo se raspricali svi i motivisemo ih maksimalno. Strah me da nas ne rutiniraju sutra.
Trebalo je obezbediti sudjenje, cutati i iz uloge ausajdera iz nokautirati.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ako je moguće da stigne fotka do večeras, bilo bi lepo.
Novinari koji čitaju forum ako je izbace u medije... Biće svašta. Samo pritiskati govna ovakvim stvarima, mnogo je bolji način nego ona gostovanja po emisijama.
A da li je bio na jugu nije ni bitno, ne može biti grobar posle sukoba sa Bodirogom i trenutnog angažmana. I onako smo navikli na svakojake figure na jugu, ne bi nas ovaj jedan poremetio :D
Preturi čovek celu kuću, nikako da je iskopa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne svidja mi se sto smo se uvukli u njihovo blato... Mnogo se prica po novinama, cak se i Trinkijeri za moj ukus kurci vise nego sto treba.
Mnogo smo se raspricali svi i motivisemo ih maksimalno. Strah me da nas ne rutiniraju sutra.
Trebalo je obezbediti sudjenje, cutati i iz uloge ausajdera iz nokautirati.
Znate li i jednog trenera sto fudbalskog sto kosarkaskog u poslednjih 20 godina da je osvajao nešto, bio dobar da nije bio u blatu nije medijski napadan itd?
Kad si spreman da uđeš u to znači da ti je stalo, da ti je uspeh na prvom mestu a ne publicitet, i jebe ti se šta će da tvirtuju.
A ne da budeš urban i vrcav i odgovaraš sa “idi gledaj fmp”...
Šta bude bude, ne sme sezona da nam stane u jednu utakmicu, radilo se dobro, napredovali su svi koji su trebali, vidi se poenta. Od evrokupa, kupa, jadranske... Za pola sezone praktično uradilo se više nego od odlaska DV sveukupno.
Nismo ikebana više i to im pravi problem.
A sutra ima toliko faktora i poštenih i nepoštenih da nema smisla kvalifikovati tim na osnovu toga.
Gde smo za mesec dana mi a gde su oni? Pa za dva, pa za tri? O tome ja brujim već maltene 5 godina, drugačije je i kad izgubiš sa ovakvom ekipom i kad pobediš sa Ratkovicom, Robinsonom i ekipom...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Jedina stvar koja me brine jeste što pudla nije skočila da kuka na sudije... Nadam se da je to ostavio za posle meča, ali bih bio neuporedivo mirniji da se oglasio odmah po delegiranju... Ovako ne znam šta da mislim...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Ne dobijaju utakmice konferencije. Naš trener zna šta radi, igrači nisu upleteni u bilo kakve stvari van utakmice što je veoma važno. Sutra će opet da vređaju Novicu, ja se nadam da će im se obiti o glavu. Naš tim će dobiti podršku i posle meča bez obzira na sve. Njihov je pod pritiskom jer ovi nemaju više kredita ako izgube. Ne vole tatinog sina, ne vole blentavog trenera, sve manje i seniora čovketa. Prekipeće im ako ne prođu u finale i nije ni nemoguće ako se bukvalno raspadnu i postanu nešto kao Cedevita.
Jbg zbog slike, bila bi dobra fora :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top