Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Lendejl izgleda završio sezonu, verovatno neće da rizikuju sa povredom, i ako je izgledalo kao obična distorzija. Moguće zbog prilike da se na njemu zaradi.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Spominje se i nedisciplina, ko zna sta je istina ali u svakom slucaju losa vest. Najebali smo sada kad je Gagic glavni a nema ni Bandze ni Dzoka.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Nije do povrede,potpuno je zdrav ali ne želi da igra u nebitnom takmičenju i rizikuje povredu i tako pokvari sebi transfer...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Nebitan je on, a nama je svako takmičenje bitno.
Zacepiti otkupnu klauzulu i jebati ga za papire do izbezumljenja.

Pod uslovom da je ovo gore tačno, a ako nije, živeo naš Džok. :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je to istina gospodinu se zahvaliti, kakav je samo bio na pocetku sezone i sta smo sve trpeli da bi dobili kakvu takvu korist i sad on nece da igra. Mi od njega mozemo imati korist jedino ako ostane i sledece sezone. Naravno ako je sve ovo istina.
Edit I dok sam ja ovo pisao Tegi je izbacio da je Lendejl iskoristio svoju klauzulu i potpisao za Zalgiris nama ide obestecenje.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Ako je ovo gore tacno, dokle ce nas jebati ti 'visi' ciljevi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.108
Локација
Žrnov
tegi piše da smo naplatili obeštećenje za lendejla i prodali ga žalgirisu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koleginice ja upravo napisah isto. :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nije do povrede,potpuno je zdrav ali ne želi da igra u nebitnom takmičenju i rizikuje povredu i tako pokvari sebi transfer...

Valjda su osnovne stvari da prvo što igrač nauči kad dođe, da u Partizanu nema nebitnih utakmica i nebitnih takmičenja, bar je tako nekad bilo, dok smo još bili klub.

Ako je tačno da je zdrav a neće da igra.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobro smo prošli. Hvala na svemu, nema na čemu, srećno, idemo dalje.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Sta to znaci da smo dobro prosli?
Koji je iznos otkupne klauzule?
Inace, ako je Trinki saglasan sa ovim transferom, i ja sam.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ovo je sranje, nadao sam se da ce osovina za sledecu sezonu biti Lendejl, Si i Zagorac i da ce se oko njih praviti tim, pogotovo sto ce i Vanja verovatno napolje... ovo je bas sranje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ako pricamo o visim ciljevima treba da pricamo i o tome kakve koristi KK Partizan ima od igranja ove lige, jer prakticno i nju igramo "zbog viseg cilja".

Cinjenica je da je liga jadna i smesna u isto vreme, vodi je coveculjak koji ne zna gde udara i koji je jedan od onih koji je radio na unistavanju Partizana. Organizacija se svodi na poklanjanje kosarkaskih lopti i gledanje u boju patika.

Da, naravno da je bitno biti prvak Srbije, makar to ne donosilo apsolutno nista osim titule same. Samo ludom coveku to moze da bude nebitna stvar. Samo sto to ne treba da znaci da mi kao klub stalno savijamo ledja i cutimo dok se radi nesto sto ni po kakvim arsinima ne moze da bude pozitivno i korisno. Mi vec godinama dajemo ozbiljan legitimitet ovoj i ovakvoj ligi i to ce nam pre ili kasnije doci glave.
I za ono nezauzimanje stava u ABA u sukobu na relaciji coki-bokan, sam pisao da podrzavam samo u slucaju da Partizan ima neke koristi od toga, odnosno radi viseg cilja koji bi se ogledao u npr wc za evroligu, mada sam i tada sumnjao da je to samo prazna prica, a skoro je izvesno da jeste.
Dakle poznato je da mi cutimo i kada nam nije u interesu da cutimo. Velika je razlika izmedju "necu" i "ne smem".

Mi kao klub ne smemo da se bunimo protiv ovakve lige iako smo najmanje krivi za njeno srozavanje. Prodaje nam se prazna prica o idealima i bitnosti sampionske krune. Da u ovoj ligi ima imalo razuma i bar trun bilo kakve konkretne koristi, igrac Partizana koji odbija da igra za klub bi mi bio najveci neprijatelj. Ali ne mozes kriviti nekog stranca sto ne vidi motiv i korist igranja te lige, kad je ne vidis ni sam. Da je srece da svi odbijaju da igraju, bar bi za 5-6 godina imali zdravu i smislenu ligu, umesto sto se valjamo u blatu u koje su nas uvukli isti oni ljudi koji decenijama imaju cilj da uniste KKP kao instituciju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ima upraznjeno mjesto u grckoj ligi :D
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top