Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Polako ljudi, tek je oktobar. Biće Pejdž odličan samo mu treba vremena da se privikne. Samo strpljivo i biće sve u redu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
On bi mozda i bio dobar da ne igra u grcu, kao da ga je strah Grobara. Valjda se toliko boji greske pa stalno gleda da uvalja loptu nekom. Najgore mi je kad se zaleti prema kosu i ostaje mu samo polaganje ili zakucavanje a on brat vrati loptu na sut za tri...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa nismo mi toliki favoriti da idemo u Bar tako nonšalantno valjda.
Fiat je smesna ekipa, puna je imena, ali imaju tešku kurcobolju dok igraju. Gledao sam ih protiv Skajlajnersa, plej lagano pretrči sam od koša do koša i položi, a da niko iz Fiata ni ne proba da ga zaustavi.

Međutim, neće biti tako lako dobiti Mornar, to je ista ekipa od prosle godine samo sa drugačijim crncima.
Ovo je prilika Pejdžu da izdivlja, Rebić je taman ko za njega, ako ne bude mogao preko njega neće moći protiv nikog...
Ako ih nešto previše ne nakenja šut i ako naši centri budu pogađali sa distance kad se budu izvlačili od Lukovića trebali bi da dobijemo.
Naravno ne možeš uvek očekivati da Džok daje po 2 trojke, ali videćemo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
43406058_1460973730672161_6356201188878188544_n.png


Zagor ima novi logo!!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Da nam je Sale živ i zdrav još 100 godina! :ziveli
Uf, koliko puta sam njegove, Krkijeve i Čolovićeve klipove gledao u gluvo doba noći sa sluškama da ne budim devojku:D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Jbm ti dan kad ja jurim s posla da stignem kuci da gledam utakmicu, a tamo živi užas. Od ovakvih indijanaca primiti 50 poena za poluvrijeme, a trener češe bradu.

Pa jbm mu mater, sve razumijem, i loš dan i sve, ali ovdje samo 2 igrača igraju odbranu, a pomoćni trener glasniji i aktivniji od glavnog.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Sta radi ovaj Gagic jbt,covek igra od sjaja da ocaja tokom cele svoje karijere.Jednu pokida,sada masi zicere i pokida Novici arkadu...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Njih kenja sut za tri, a ovi nasi ne mogu ni zicer da pogode. Realno ovde gubimo sigurno, zbog tri licne Zagorca.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
I Mornar I Olimpija daju nam koseve iz svih pozicija a to mogu samo nama.Zasto? Ne mogu da razumem. Ovo nije izgubljeno moze se dobiti ako se igraci probude I zaigraju na renome kluba.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Em igramo losu odbranu, em njih sere sut...Pejdz stvarno ne pokazuje ono zbog cega je doveden...Pretpostavljao sam da ce biti los u odbrani, ali sam i ocekivao da ce biti pravi ubica u sutu...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovako su dobili Torino pre neki dan. Niko nije ocekivao da ce ovako odigrati dve utakmice za redom. Bez obzira na to sto im ulazi i zamrzivac u obruc nece tako biti citavu utakmicu. Nismo toliko lose odigrali u odbrani koliko se cini, od ovih 7 ubacenih trojki 5 je bilo preko ruke iz driblinga, ili iz naskoka van svakog balansa. Nego da Vanja dodje na utakmicu u drugom djelu, i Paige da nesto uradi. Zagor 3 faula i to je sranje veliko. Ocekujem da Jock i niko drugi nego Aranit :D povuku ovo ka egal zavrsnici.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ove sere neviđeno, jebem ti Golden State.

Mlada pokidala:buhaha

Jako u drugo pa da se vratimo! Ako su oni mogli protiv nas posle 21 razlike možemo i mi da stignemo 14.

Ajmo!!! :šal
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Gagić i Aranitović :respect
edit: Čanak :respect
 
Последња измена:

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Gagic posle gluposti napravi dobar potez, pa opet glupost, pa tako u krug, ali Aranitovic je kosarkaski neintelegentan igrac i tu ne pomaze nista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top