Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kad neko suta za tri poena 10/19 ti se tu nista ne pitas
Mada kakve gluposti pravimo ovo je za analize.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ovo deluje kao utakmica koju 3 dana da igramo ne mozemo da pobedimo...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sta vi gledate ljudi? Mi uopste ne igramo losu odbranu, jel vi gledate ova govna sta ubacuju? Ko sme nesto da kaze ne razumem!!!! Gagic i Aranitovic, Vanja, biju, zamislite njihov sok kad decko gine za gusom i tamo neki poluproizvod deda jebeni vranjes da o tablu sa 9 metara? A onda se to desi jos 4 pita za redom!?

Volim PARTIZAN BRE! MI BI OVAKO IZGLEDALI DA NISMO OTISLI 4 KORAKA UNAPRED OD POCETKA PROSLE SEZONE SA MUTOM.

U Pioniru ova govna da se dobiju sa 40, PREVISE SE LOZE, KOSARKA IM JE SRAMOTA.

Ovaj pavicevic postavlja napad ide micko za tri 2 minuta pred kraj indijanci jedni indijanski institucija GAZI BRE, mars u rupe da drkate na PARTIZAN pa da ostanete tako nalozeni picka vam materina ciganska

Postovao sam maksimalno mornar, ali bore se za nagradu najciganskije ekipe posle srpskih vestackih tvorevina.

Canak uvodi Nikolica da igra u bonusu kad smo, 90 odsto vremena decko igra dok smo u bonusu, jedini minus.

Decije boginje prelezane, jebacemo im majku usersku cigansku u pioniru.

BORBA BRE!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Frustrirajuće je bilo ovo gledati.
Strašno kako nerezonski šutiraju i sve im ulazi. Pucaju od samopouzdanja i vraća im se.

Previše gluposti smo pravili u ključnim trenucima. Jeste to nama svojstveno godinama unazad, ali stvarno...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Strasno koliko neinteligentno odigrana utakmica, plus ovi naravno ubacili vise od pola poena sa trojke
Teraj dalje
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Čestitke momcima ali ovo se trebalo dobiti. Ostaje tri puta Vranjes sam i na njemu se prave faulovi... Čanak statista, situacija kada ne vadi Pejdža a može da pravi izmjene odbrana/napad i primamo koš na lagan prodor preko njega i još x situacija, da mu ukinu tajm-aut ne bi ni primjetio, jebu nas sudije on ćuti, Pavićević divlja i umjesto da izvrši pritisak da mu daju tehničku, on ništa .. teško da će od njega biti ozbiljan trener.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mislim da smo svi znali da ce Vranjesa kenjati veceras, ali bas ga preterase i on i Kenig...Svaka cast momcima sto nisu odustajali do samog kraja...Idemo dalje...
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Svaka cast momcima na zelji da preokrenu ali ovi ludaci sta su pogodili to je neverovatno! Ovako mogu dobiti svakoga ako ih ovoliko bude kenjala trojka.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne kenjajte.
Šampionski mentalitet vratiti se u utakmicu.
Nije nam bilo dozvoljeno ni kriterijumom da se vratimo.
Falilo je malo psihologije da se uđe u glavu seljačkim igračima i da im se puste otvoreni šutevi, umesto da im se brani svaki, jer šuteve bez pritiska oni pogađaju protiv velike ekipe.
Napljuvani Gagić im se usrao u centarsku liniju.
Za ekipu koja raste, sasvim dovoljno.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Vranješ standardno napaljen protiv nas.
Neka, da ispeglamo greške do plej ofa, kad se bude lomilo.
Gagatar od očaja do sjaja.
Nisam stručnjak ali mi se čini da su nama svirali sve i svja pred kraj a njima tolerisali faulove za 2+1.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
4 minuta do kraja ja ugasio komp greota da nastrada, ovi mornari barku da su bacali i to sa Cetinja prosla bi kroz obruc.
Idemo dalje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Iskreno ne razumijem zasto se psuju igraci Mornara, niti su ciganisali, niti su se udarali niti prljavo igrali ... Momci su prangijali, ubacili 12 trojki sa procentom preko 52% za 3.
Mi jednostavno sa 2 i po igraca tesko smo mogli dobiti ovo, Gagic i Pejdz su odigrali dobro, Dzon do trece licne igrao posle nestao...
Zagorac i Vanja nisu bili na ovoj utakmici jbg ... za Mornar u Baru nam fali vise raspolozenih igraca... Plus i trener konkretniji...

I da, sudjenje na kraju je bilo retardirano, od kriterijuma kojim je nama sudjeno sve do ne dosudjena dodatna bacanja na poslednjim ulazima Pejdza i Gagica plus tehnicka za Pavicevica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top