Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Skadar

Početnik
Учлањен(а)
08.08.2018
Порука
17
Reaction score
20
Локација
Beograd
Mislim da mladji navijaci previse dramaticno dozivljavaju neke stvari...da li Partizan ima onakav tretman i polozaj kakav zasluzuje -sigurno da ne...ali da li zato treba da "ne pratimo basket dok se vlast ne promeni i dok ponovo ne budemo sampioni, a svi ostali budu daleko ispod nas"... Zbog dve nebitne pripremne utakice se dize prasina, drugovi nama predstoji jos mnogo pobeda i poraza kroz koje ovaj tim treba da raste da bi bio ono sto zelimo. Dobro pamtim i pratim kk Partizan od vremena Divca i Paspalja, pa Djordjevica i Danilovica i nije se mnogo puta desilo da imamo ovoliko talenata u istom trenutku u timu pre pocetka sezone, cenite malo vise to! Da li ce Marinkovic, Sani, Zagor, Peca i ostali to opravdati i izrasti u sampione to niko ne zna ali njima treba podrska, a ne drvljenje po drustvenim mrezama i forumima. Manje tupite tastature, a malo vise vere u ovaj tim, manimo se barem za trenutak vlasti i prica da smo "izgubili" 4 godine i da nam jos uvek "ne daju" da se vratimo, cesto stvari nisu postene ali i tad samo borba i vera, pa kako bude! Za Partizan i ne treba da bude lako navijati...al uvek je lepo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja nisam trener i vise se realno razumem u fudbal, tako da Canak zna najbolje. Ali ipak igrati 30 minuta bez poena uz indeks korisnosti protiv Kluza je stvarno lose. Sezona jos nije ni pocela, tako da ima vremena da pokaze sta zna na ovoj turneji po Spaniji

a sta ako je dobio zadatak da prenosi loptu i da razigrava igrace.. mozda je zamisao Canka bila, da vidi koliko moze centarska linija i da lopta ide na njih ( Kengur i gagic po 15 poena ). Ne mozes davati zakljucke samo tek tako, a i sam kazes da se najbolje ne razumes.

Za Nikolica se zna da nije skorer i doveden je jer ima druge kvalitete. Canak je to znao kada ga je potpisivao. Sada koliko ce napredovati i uklopiti u celom ovom brlogu, videcemo kroz par meseci..
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
a sta ako je dobio zadatak da prenosi loptu i da razigrava igrace.. mozda je zamisao Canka bila, da vidi koliko moze centarska linija i da lopta ide na njih ( Kengur i gagic po 15 poena ). Ne mozes davati zakljucke samo tek tako, a i sam kazes da se najbolje ne razumes.

Za Nikolica se zna da nije skorer i doveden je jer ima druge kvalitete. Canak je to znao kada ga je potpisivao. Sada koliko ce napredovati i uklopiti u celom ovom brlogu, videcemo kroz par meseci..
Tesko da razigrava ekipu bez asistencija. Ali svakako napisao videćemo sta će biti sa njim. Nije ni prvi plej, vazno je da igraju dobro Pejdz i Lendejl. A valjda ce i ostali dati doprinos, pogotovu Zagorac i Marinkovic.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
U poenterskom smislu, ove sezone najviše očekujem od igrača koji igraju na pozicijama 4 i 5. Mislim da je to Čankova strategija. I naravno od Pejdža.
U neki trenucima me ovaj tim podseća na tim 08/09. Ako ih Sead pakleno pripremi,uz dozu sportske drskosti, možemo se nadati trofejima.
Ja verujem u momke!!!
I nek počne sezona više!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Moram da dodam, jednom sam slušala Duleta, jedan od intervjua, gde su ga pitali za Vraneš a, njegov, u tom momentu, slabiji doprinos ekipi i samoj igri, na šta je Dule rekao, parafraziram - kad ispred tebe stane čovek od 229 i raširi ruke, sva taktika, zamisao, pada u vodu, između ostalog, u tome je njegov doprinos...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sjecam se tog intervjua ... jednostavno jeste tako ... Unisti svaku zelju protivniku da krene ka obrucu ... A svi se dobro sjecamo njegovih napadackih partija, skoro pa simbolicne ...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Izvinjavam se sto idem u off, ali da se nadovezem...

Malaga, tamo oko 2009....Vranesov poluhorog sa 6.25(tadasnja), Dule se vata za glavu.... lomi tablu, hvata sam svoju loptu, zakucava. Komentator u cudu. I onda Duletova faca..."Jao Slavko J****m ti familiju, mnogo te volim" i onaj osmeh...
NAPROCENJIVO!

Ako se radi dobro, ako je atmosfera na zavidnom nivou, lider ce sam da se iskristalise. Tacnije, lider je Novica, ali nama treba motor da gura kada Novica ne moze. Mozda to bude Nikolic u paru sa nekim, posto svi znamo da je poenterski ogranicen. Da grize u odbrani i da pokrece ekipu, ako ima ko da ga dopuni u napadu.
Svakako, radujte se Grobari, ova sezona je vec svetlosnim godinama ispred prethodnih nekoliko, ako ni po cemu drugom onda prema odnosu prema grbu i instituciji Partizana. Poslujemo kao ozbiljan klub, sto u mnogome ima veze sa Loncarom, mada I Ostoja vuce nek poteze za pohvalu. I dalje sam skeptican povodom Ostoje, ali ove price koje se danima vrte da se basket ne gleda ili bojkotuje su SMEJURIJA!

Dolaze bolja vremena!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Kad si već spomenuo sezonske, zanima me ima li neko informaciju koliko smo do sada prodali? Jel smo prešli 4000?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Bas zato sto sezonske idu kako idu, zato sto se oko kluba stvara ta pozitivna energija, da ne kazem cak i euforija u mom slucaju, mislim da nam ne treba trend u kome osudjujemo igrace koji ce nam biti nosioci sledece sezone nakon prve dve utakmice. Alaudirao sam na nekoliko prethodnih postova bez bilo kakve zelje da potkacim nekoga ili da generalizujem.
Nas sampionski tim je uvek stvaran iz 3 dela, imali smo MAGA, imali smo IGRACE i imali smo NAS, Grobare.
Da li vi mislite da jedan Vukasin Aleksic, ili jedan Besovic, nemam pojma, su sampioni sami po sebi? Ne, oni su sampioni u Partizanu. Verovatno nikad vise i nigde vise nece biti sampioni. Ko je kriv za to? Dule i MI! Ne treba nam osudjivanje, treba da poguramo ekipu! Partizan mozda nema trenutno sampionski, ali mi se cini da ga stvara, sto je ustvari slusanje Duleta, idenje njegovim stopama.
Ako nas neka bagra SNSovska ne zavarava, ali ja biram da VERUJEM! Vreme ce pokazati!
Puna podrska canku, loncaru i momcima.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako bude bilo 3 ili 4 fronta teže malo da ce to gurati igrače. Ako bude ko prošle godine. Ima li neke naznake da se to rešava?

Ne piše da su ga poveli u Španiju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.937
Reaction score
26.861
Eto vidis da se moze kad se hoce. Das vest, i okacis link. Nije tesko zar ne? A i takva su pravila na forumu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top