Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ja da sam Trinkieri istog momenta ali istog bi ih pobio....

Imas dve sanse da dodjes na izjednaceno i jebeno ne sutnes...

Znaci covek ce da osedi od ovoga....

Ali i pored svih jebenih gresaka i svega opet smo tu negde
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Sami sebe dobili.... kriminalna odbrana u prvom... na kraju smo sve otvorene trojke promasili
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Sada je defitivno jasno koja pozicija fali Partizanu... fali jedan dobar psiholog... jer potpuno je neverovatno da jedan tim svaki put kada stigne rezultat ili povede, potpuno se raspadne u narednih nekoliko poseda... takođe je neverovatan ovoliki broj promašenih bacanja i otvorenih šuteva za tri... ne znam, nisam pametan...
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Saton (4ka) + Parahuski i Ehodas (centri) = 46p

Sad već standardno niz dobrih poteza pa niz grešaka, koliko sam samo ljut iz jednog jedinog razloga - mogli smo ovo dobiti, morali bolje rečeno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.771
Reaction score
19.401
Локација
Nickname
Budućnost, Zenit, Ritas. Do kad ovakve utakmice više???
Je l' može ko da mi objasni koja je uloga Vanje Marinkovića u timu pa čini startnu petorku? Do kada više čekati ovog momka da "proradi"?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ni Renfro ne moze da sredi ovo sto ostali upropaste.Katastrofa od igre ponovo,uzasno silovanje lopte u napadu.Ovaj mrtvi Ritas se nudi,mi ne mozemo da spojimo pet dobrih odluka.Haos.Ne znam koji im je moj,jaci smo realno od ovih za 10 poena.Izgoreo sam
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Од самог старта је било јасно да губимо, то се видјело близу али преокрет немогућ. Сада за викенд да без публике преживимо Врањеша.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tradicionalni poraz u Litvaniji.

Meni je izgledalo kao da možemo da dobijemo, ali pošto je utakmica bez rezultatskog značaja, onda nas boli kurac da pobedimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Obično nisam u fazonu da pišem nešto posle utakmice, ali ove utakmice već počinju ozbiljno da kidaju živce.
Ne znam koji su se kurac borili za top 16 ako neće ozbiljno shvatiti, ovo je najlošija ekipa, gde smo mogli napraviti brejk.
Većina akcija iz koje smo napravili poene su nacrtani.
Znači ako ne možeš da pogodiš otvoren šut, nisi sposoban ni da improvizuješ i nemoj to raditi.
Igrači poput Zagorca i Vanje imaju problem sa samopouzdanjem. Ali nemaju ga premalo nego previše. Prvi je grejao klupu u jebenom betisu a drugi je od 17e napredovao pola godine.
Ako ne umete da uradite najprostiju stvar koja vam je zadata, odakle vam ideja da umete nešto ozbiljnije?
Bez Zagorca nismo mogli na početku sezone, međutim kada se igra organizovala on postaje limitiraniji i postaje ozbiljan kancer u napadu, i kako ne igra više 4, ne može da odigra izolaciju, u odbrani i spajanju tima radi dobre stvari, ali kamenjari sve više ( njegovi šutevi ne diraju drugi obruč) i što je najgore traži neke izolacije koje rešava sa 10 20 posto, ne može da izvuče ulaz, zalepe ga, izgleda smešno. Treba ga smiriti.
O Vanji je sve rečeno manje više, šteta što je Gagić generalno budala, da je ono uradio Novici ( da ovaj izvuče loptu s parketa a ovaj šutne sa 9 metara iz bezveze) dobio bi vaspitnu pred punom svlačinicom.
Lendejl koji ne može lasom da uhvati protivničkog beka, i koji konstantno pravi glupe odluke posle dobrih, lupanje lopte o parket posle skoka, koji ne može da spusti loptu na parket a da je ne izgubi, ne može da bude stabilizujući faktor.
I tako u nedogled u grupi neinteligentnih igrača i glupih odluka, najmanju štetu u poslednje vreme napravi Pejdž ( s izuzetkom olimpije), samo što mu je od klača ostala cigla samo. ( O Srđanovim idiotizmima u prenošenju meča bolje da ne pišem)
A sve je to najviše zakuvao Ostoja sa svojim kompleksaštvom sa Jankovićem koji kurcu ne valja ali smo ga čekali pola godine.
Na 4 nemamo ni jednog igrača, bolest. Janković je verovatno igrač s najmanjim i košarkaškim i ovim klasičnim iqom koji je kod nas igrao, a konkurencija nije naivna.
Što je najgore, i dalje to sve može da izvuče Trinkijeri, jer igra ima i glavu i rep, ali mi smo već ove sezone mogli da napadnemo EL ozbiljno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Mene samo zanima i to ne mogu da procenim jer zaista nisam neki kosarkaski znalac, a to je koji je limit ove ekipe tj.sta je ocekivati u narednim mesecima...

Na momente izgledamo bas dobro, a na momente Boze sacuvaj, pa bi mogao neko ko poznaje kosarku bolje, da kaze sta se moze i koliko ocekivati
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Jebote sami sebe pobjedismo. Pored svih gluposti koje smo napravili moram izdvojiti dvije nerealizovane kontre. Cak ni faul nismo uspjeli izboriti.
Bandzina najlosija utakmica u Partizanu a vrlo moguce i u karijeri. Pa svaki jebeni put je uspjeo zasrati.
Bice bolje. I pored ovakve lose nase utakmice opet smo bili tu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Samo nemojte reci "znao sam" kad prodjemo u top8. Kao i uvijek kad je Partizan u pitanju, prvo moraju da se iskomplikuju stvari maksimalno.

Markus i Vanja nikad nece pogodit kad najvise treba(prije bi dao loptu Gegicu). Zato nikad i nece izaci iz evrokupa. Prema tome ne znam koji im je kurac pa stalno forsiraju.

Slobodna bacanja 9/14 wtf? Jedina razlika koja je prevagnula na njihovu stranu je to sto su imali 8 suteva iz igre vise od nas. Kako je doslo do toga to je druga prica.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Mene samo zanima i to ne mogu da procenim jer zaista nisam neki kosarkaski znalac, a to je koji je limit ove ekipe tj.sta je ocekivati u narednim mesecima...

Na momente izgledamo bas dobro, a na momente Boze sacuvaj, pa bi mogao neko ko poznaje kosarku bolje, da kaze sta se moze i koliko ocekivati
mislim da niko ne zna koji su limiti ove ekipe, ni gornji ni donji...
ako ovaj Jankovic sto je dosao juce ista vredi mislim da je to to od ovog Jankovica sto smo ga cekali pola godine, da nece vise dobijati minute, mislim da je Trenkijeri na ivici da ga trajno odstrani...

pomenu neko zasto Pejdz i Vanja uzimaju suteve... pa jbga ko onda da ih uzme? to je ono sto imamo nemamo bolje, kad su sami moraju da sutiraju
Zagorac zabrinjava, nekoliko utakmica vec jako slabo, nadam se da ce se pronaci, inace ako udje u Vanjinu "rutinu" onda da ga jbs bas...

utakmicu resile dve nase kontre koje nismo zavrsili (Zagorac i Pejdz) i tri njihove dvojek iz teskih polozaja u poslednja dva minuta od igraca od kojih se ni oni nisu nadali da ce tako da pogode, plus nasi promasaji otvorenih trojki...

jbga, ovo se stvarno moglo dobiti :(
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Glup poraz. Mozda bi nam ova pobjeda posle bila presudna za top 8, ovako tesko.

Pohvale za Lendejla i igru u oba pravca.
Idemo dalje, sledeci je Mornar..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Ko ce da sutira trojku u zavrsnici, ako nece Pejdz i Marinkovic?

Dobro bi bilo da je tu Djordjevic, ali on nije tu poodavno.

Nebulozne stvari se pitaju. I mene nervira to sto Marinkovic da malo sporije napreduje - isao bi u rikverc. Medjutim, nema ko drugi. Zna se koja pozicija u timu je ,,predvidjena'' da resava sutem sa distance ako je neophodno.

Sutevi su bili izradjeni i akcije. Problem je u glavi.

Odsustvo cvrstine u skoku i duelu mi najvise ide na nerve ovih SNS sezona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top