Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Da sada videh nema niko da strimuje "na divljaka"... crkoh tražeći po netu. Ajd ako ima hakera nek pomažu, ovo sa signalom na SK neće dobro da izađe... :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.844
77 60 pobeda.
Delujemo mocno za sad...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Odlicna utakmica cijelog tima, barem ovo sto je sk prenosio. Rade potvrdjuje da ce biti vodja i mozda i najbolji igrac tima. Jesu do sad sve prijateljske ali ovo djeluje odlicno, plus se ceka dvojka i dvojac Pejdž-Birčević
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Svi su dobro izgledali, nije bilo povreda sto je bitno, ajde sad sutra da vidimo kako izgledamo protiv fenera
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Svidja mi se sve ovo.. Mada ovo je Mornar.
Ajde da vidimo sutra protiv Fenera pa onda malo detaljnije da znamo sta nas ocekuje od ovog tima.
Inace u najavi vidim gubljenje zivaca zbog Bircevica i Paige-a. Samo se nadam da ce dobijati neku mizernu minutazu.
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.864
Локација
underground
Ovo malo sto smo videli izgleda ok,posebno mi se svidja solidna odbrana.Vec u ovoj fazi priprema,igraci deluju fizicki prilicno spremni,Koprivica radi dobar posao.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Moze li mi neko od strucnijih konacno ispisati nasu prvu petorku ovde? ili jos bolje obe petroke, hvala..

(ne mogu da provalim ko ce imati prednost...
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
∆ Za sad se eksperimentise svasta. Od Peinersa na 2 do waldena na 3 i sve to lepo izgleda. Samo jos ta dvojka koja bar malo igra odbranu i bice ovo lepa sezona. Ne skidam osmeh kad Partizan pobedjuje. Znaci poneo sam telenor internet na svadbu i tabelet da bi mogo da gledam utakmicu. Svi gledaju mladence a ja ko noj u krilo i prenos. Bemti zivot bez Partizana
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Au kako lose izgleda Dule. Mislio sam da je malo zalecio te probleme sa zdravljem. Nadam se da ce biti bolje i zelim mu to od srca!

Mi igramo odlicno na pripremama, vidi se da su igraci i individualno radili na sebi, pre svega Zagorac i Jaramaz. Pojacanja deluju odlicno, posebno raduje sto se cini da je atmosfera u timu odlicna i na terenu ima hemije.
Uzdrzacu se jos od predvidjanja, ima vremena.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moze li mi neko od strucnijih konacno ispisati nasu prvu petorku ovde? ili jos bolje obe petroke, hvala..

(ne mogu da provalim ko ce imati prednost...
Nisam stručan ali po ovim utakmicama zaključak je da se
Tim gradi oko Tomasa
Nećemo mnogo spuštati loptu u reketu,to je sigurno a opet Tomas nam je najbolji pikenrol igrač.
Mozli će služiti za blokove kako bi negde napravili višak ali jedini "piken rol" za njega će biti ali up ili čekati odbitak posle nečijeg ulaza.
Dok Parahutski je jako zahvalan za "autoput"Jaramazu i Voldenu,posle zidanja gotovo uvek vraća Zagorcu koji ide na koš ili šalje na stranu za trojku,dobio je slobodu Novice Veličkovića i iznenađujuće je dobar bar u ovim pripremnim.
Očigledno je to koncept kojim se teži otuda jurnjava za Gudlokom koji može da bije trojke i uleti u reket kao šilo
Opet ne znam šta je sa Novicom?
Otkud to da neće biti kapiten? Nelogično mi da se znoji po ovim pripremnim a da mu se ne ponudi ugovor.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Vrlo dobro ovo sve izgleda. Entuzijazam raste. Vidim dosta ljudi prica "jos kad se vrate Birča i Pejdž", ali ne ocekujte mnogo od njih. Mislim da ce imati izuzetno malu minutažu u ovako jakom Partizanu. Ja jedva čekam nego ubicu poentera, svakog dana provjeravam oce li konacno taj Gaudlok doći.
Protiv Fenera sjutra je pravi test, idealan, protiv mnogo jakog protivnika. Kapiram, ako ne izgubimo preko 10 razlike, bice ovo itekako dobra i zanimljiva sezona :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Vec nekoliko puta pitam, nemoguce niko da ne zna, sta se desava sa Pejdzom, gde se on nalazi uopste?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zna li se ozbiljnost, kad se vraca treninzima?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
A gde su highlights, posto prenosa nije bilo kako valja. Neko spomenu ranije. Ja ne mogu da nadjem na netu.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Da se nadovežem na kolege pre mene, koje su Duletu požele, dobro zdravlje.
Dule, od srca, sve najbolje!
Kada je reč o samoj utakmici. Prvi put gledam Partizan u ovom sastavu. Kod mene lično, malo čudan osećaj, još se nisam navikao, na toliko novih igrača. Sve u svemu, obećavajuća igra.
Uz još jedan utisak, koji ne mogu a da ne spomenem. Zaista se nadam da nam ovi dresovi u kojima igramo ove pripremne utakmice, neće biti i zvanični dresovi, kada počne sezona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top