Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Tegi pise da se karte za Buducnost prodaju odlicno i da postoji mogucnost da se obori rekord u poseti utakmicima ABA lige od 16100 gledalaca iz Zg 2010-e kada je Kecman postigao cuveni kos.Ima li i jedan razlog da to ne uradimo i ne pomognemo momcima da se nahrane neophodnom energijom,koja je dobrano istrosena,kako bi se obezbedila prva pozicija pred plej of?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bice tesko u nedelju. Kao sto kaze kolega iznad, energetski su nasi dosta potroseni a i Gordic vjerovatno ovu nece igrati, tj pretpostavljam, a nadam se da hoce.

Buducnost ima pauzu citavu sedmicu, sigurno da danima spremaju ovo, i da su naspanovani.

Ipak, vjerujemo u strucni stab i igrace na parketu, i uz podrsku sa tribina, idemo ka pobjedi koja bi uz 5+ znacila fakticki 2 pobjede vise, a 3 kola do kraja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.988
Reaction score
26.002
Локација
ante portas

Žalosno.
Liga je postala talac dva mafijaško državna projekta.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.332
Reaction score
37.528
Najbitnije je vazelin da ne zaborave da ponesu.

Realno, nije ovo ni tako loše. Kreću najbitnije utakmice, pritisak raste. Meč u nedelju, uz sve njihove igre van terena, biće odličan test za ono što nas čeka u završnici EC.

Pokazali su momci da mogu mnogo, ako pokažu da im ni pritisak ne može ništa... nebo je granica.
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Samo da ne krenemo u prepucavanje, jer u suštini mi sa njihovim podjebavanjima nemamo ništa. Po meni, ako Ostoja krene da se nadgornjava, svrstali smo se na stranu reciklirane srpske košarke.
Sa druge strane, možemo da se pokažemo i garantujemo rivalu najbolje uslove, da pamte kako velikan zna da ugosti. Samo treba biti pametan.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Znaju oni kako velikan ume da ugosti, ja se ne sećam nešto da je njima išta ikad falilo, ne pričam o navijanju i tim stvarima, ali nikad nijedan njihov igrač nije dobio udarac od navijača, pa još iz prvog reda, niti ga je neko vukao za dres i tako to... Znaju oni da to rade oni sami, zapravo, a što se mene tiče, 'ladno mogu da urade što i cigani, da ni ne dođu, i to me zabole... :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Pamte Podgoricani kako ih je po parketu jurio Nesa S. T. R. A. H. :D
Ima tome skoro 20 godina.
Ipak, ono iz finala aba lige prosle godine je nevidjeno. Bruka i sramota mutanta i ultra kopa.
Mi da smo pametni, kao sto na zalost nismo, treba da ostavimo i politiku i veru po strani, jer im na utakmici nije mesto.
Interes Partizana je iznad svega. Interes Partizana je puna dvorana, i navijanje isključivo u sluzbi Partizana.
Posto organizovane predvode veliki Srbi, patriote, ne sumnjam da ce nam repertoar pesama biti posvećen Milu, siptarima, solunskom frontu, crkvi, pravoslavlju... Kao i transparenti. Tipujem da junaci sa juga uveliko citaju Gorski vijenac, i biraju koje ce se Njegoseve mudrosti naci u hali. Partizan ce biti u drugom planu. Pretpostavljam da ce se patriotska osecanja forsirati sa Mars na Drinu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Pobedićemo Budućnost, ispravićemo nepravdu...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nadam se da necu biti pogresno shvacen.

Ovi su pogresili adresu.
Partizan nije Srpski klub, Partizan je Evropski i Svetski klub! :pfc:
Partizan samo geografski pripada Srbiji i to je sve i tako treba da ostane.

Nacionalizam i "branenje Srpstva" ostavicemo za neke druge, to nas ne sme da zanima!

:napred-partizan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Oni neka igraju van terena a mi cemo da igramo na terenu.

Pobeda je nasa !!!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ovo vec preti da postane (ako vec nije) ozbiljan cirkus. A tek sledi PO.

Ako, ako, samo nasilje, otrov, krvljenje, vatra, super...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.332
Reaction score
37.528
Sezona 2019/2020 je možda jedna od najbitnijih sezona u istoriji KK Partizan. Ne možda u rangu one magične 1992, ali svakako jedna od bitnijih.

Mi ove sezone imamo priliku da sa 7 pobeda kod kuće prejebemo sve domaće i regionalne valjače u blatu. Sa 7 domaćih pobeda u EC, mi se vraćamo tamo gde nam je mesto i oni na to ne mogu da utiču. A jednom kada smo nazad u EL imamo samo jednu trku u dvoje za mesto u TOP8. Samo taj jedan rival iz EC i borba za prvih 8 u EL ispred njega i eto EL i naredne sezone, ništa više. Ovakva prilika će nam se ko zna kada ponovo pružiti. Da smo dobili WC za EL ove sezone, trebalo bi nam čudo da kroz ABA dođemo do iste i dogodine. Ispade da nam je katalonsko govno učinilo uslugu kada je pozvalo Zenit da se bruka.

Dokle god ovaj format popunjavanja EL iz EC ostane na snazi, nama govna iz ABA ne mogu ništa, mogu samo da gledaju i crkavaju, ne trebaju nam. Zato ih i boli, zato su se i uzjogunili i jedni i drugi. Bilo bi idealno spojiti ih u 1/2 finalu, čisto da još malo vežbaju.

P.S.
Mi treba gospodski da okrećemo glavu na drugu stranu i gledamo svoja posla, a imamo još mnogo bitnijeg posla od ovog mulja na Jadranu Ali, ako nam baš budu mnogo počeli da guraju prst u oko, treba videti sa šefom struke da li u porodičnom stablu ima nekih veza na Siciliji... :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Nicim izazvani ,poceli su igrice prema nama.To je samo znak da su svesni da smo bolji od njih.Dok smo bili statisti u kukuruzu,nisu nas cackali.Ovo samo treba iskoristiti kao dodatnu motivaciju,kako za ekipu,tako i za publiku da dodje u sto vecem broju,i da ne nasedamo na te igrice,jer kad se spustis na nivo budala,pobedicete na iskustvo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.332
Reaction score
37.528
Kad smo kod toga, nisam mogao a da ne primetim da nam predsednik nije bio nešto posebno veseo posle pobede u Bolonji, bar po ono nekoliko kadrova kod Tegija koje sam ja uhvatio. Šta je tačan razlog ne znam, imam nekoliko ideja:
  • Razmišlja o ribanju i berbi ušiju koja sledi kada se vrati kući zato što je razočarao velikog vođu
  • Računa koliko neplaniranih premija mora da isplati
  • Jednostavno mu prešlo u naviku pa se vodi Mutinom parolom: Šta se radujete? Ovo je sve normalno!
  • Pokvarila su mu se kolica pa je besan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
guzva za karte u tiketline-u je nenormalna.. nivo 200 odavno rasprodat, nema loza...za nivo 400 ima još karata, ne znam koliko još.
savet svima za nedelju da se propisno porani...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.332
Reaction score
37.528
Ja juče odradio online kupovinu, PDF karta na mail, sve gotovo za dva minuta bez problema.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
ma mene ne pogađa gužva pošto ne čekam ja u redu :buhaha

jutros kad smo se definitivno prebrojavali za utakmicu, konstatovali smo da nas ima za omanju navijačku grupu: iz naše dve kuće: 6 odraslih +3 dece stalni na utakmicama :buhaha i još po koji komad povermenih
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top