Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Sve dok najpopularniji klubovi JSD Partizana postaju partiski plen svake vlasti bice ovako, a kada dodje do privatizacije klubova u sta ne verujem onda cemo mi navijaci znati na sta smo . Ne mogu da verujem sta nam se danas desilo dno.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
A bitno i da ce neko opet da menja svoje stavove kako vetar bude duvao..
Daj Boze da svi promenimo stav, meni je Partizan bitniji nego da li sam ja u pravu ili nisam, nemam ja te komplekse da kazem da sam pogresio samo da ovo bude uspesna sezona i da nas Vlada ubedi u suprotno... Ovo ne mirise na dobro... Mozli ako nije povredjen onda je to tek katastrofa, Mika kao da je Entoni Dejvis licno pa ovaj sedi na klupi... Nema blokova za Pejdza, individualzam primetan, iz pika lopte idu centru u noge :krsti: ali za te finese u igri ima ovde i strucnijih pa ce svakako oni reci svoje misljenje...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.934
Reaction score
21.698
Rešiće se isto kao što će da se reši kukanjem.
Meni kukanje ni ne smeta nego to što je sve isto.
Hvalimo se da smo različiti inače.
Tačno znaš posle pobede ili poraza šta će se pisati, po šablonu.
Nego, na pogrešnoj temi pišem ovo tako da neću više.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Auuu kakav dan pred nas rodjendan. Kakva dva samara smo popili danas. Nesto nije kako treba. Ja razumem Ec i novu ekipu ali da te Borac onako oduci od kosarke kao da je Miami to nikako nije dobro.
Nisam pametan sta dalje...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Ja i dalje tvrdim da imamo dobar tim. Ako ima neko ko se malo bolje razumije u kosarku, ajde neka pojasni malo, ima li trunka neke logike u ovom vodjenju utakmice? Ja i dalje mislim da sam glup ko kurac i da je to neka taktika sa ovim izmjenama i zaboravljanjem igraca, samo sto ja to ne razumijem.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
75 godina Partizana, 40 godina Grobara, 10 godina grupe JNA... U goroj situaciji ove praznike za nas nismo mogli docekati...Metalac, Borac? Pa i Sarloa, Huventud? To nisu porazi koje institucija sme sebi da dozvoli. Teska je sezona pred nama, zivci su nam svima na izmaku a tek je poceo oktobar. Poruka svih nas je UPRAVA NAPOLJE, a poruka za sve vas SUTRA SVI NA JNA!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
šta ne valja, šta valja, šta treba popraviti, neku zanimljivost koju je uočio...
Kad oteraš Trinkijerija i kada ti Volden pojača konkurenciju (valjda nije dovoljno što je otišao)... Ako dovedeš Dangubića i Stefana Jankovića, onda baš ništa ne valja.
Treba dovesti TRENERA, oterati ovu dvojicu pomenutih i Miku Hakinena.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@Nemanja-950

Druze, pa sta da napisemo posle ovakvog sramotnog poraza? Sta? Ja nisam strucnjak pa da pisem sta ne valja niti sam placen za to. Eto Scepanovic neka vidi i objasni kako sta jer je ovo veceras bio jezivi horor od igre ili bolje reci ne-igre.

Kukamo? Pa sta drugo da radimo? Da se veselimo nakon onakve jeze i to od Borca? Sta cemo tek kada naidju ove mnogo jace ekipe?

Evo utorak je sve blizi pa cemo ubrzo saznati i taj odgovor.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.934
Reaction score
21.698
@Spalding
Dobro, čoveče, ništa ne valja, to je najlakše reći jer nije potrebno nimalo truda da se dođe do tog zaključka.
Ipak ovde ima i onih koji vide malo bolje i mislim da moderatori treba da im oboje upise nekom tamno zelenom bojom.
Nego prvo da prođe prvi talas originalnih upisa.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jedan od tezih dana u poslednje vreme...Ne zbog toga sto smo izgubili i u fudbalu i u basketu, toga je bilo i bice, nego zato sto smo izgubili od potpunih autsajdera i nismo prikazali borbu.
Da, jasno je svima da Scepa nije trener na nivou Trinkijerija, ali odbijam da poverujem da je samo on problem. Stavise, ubedjen sam da je nama nedostatak publike veci problem.
Jel mislite da AT ne bi imao ovakve utakmice da je igrao kroz sezonu bez navijaca? Garantujem da bi imao. Mi smo igrace razmazili nasom podrskom i oni su navikli da smo uvek tu za njih. Kad je frka pojacamo glas, izvrsimo pritisak na sudije i protivnika, skocimo na dobar potez. Gomilu utakmica su igraci dobili iskljucivo zbog faktora publike, bukvalno smo cupali pobede zajedno. Znam, svi cete reci da su oni profesionalci i da moraju da se prilagode, ali sport se oduvek igrao za publiku. Nije se na to lako navici, a pogotovo kad iza sebe imas jednu od najboljih i najpismenijih kosarkaskih publika na svetu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Borac je u jednom trenutku delovao kao CSKA.
Svaka čast,nema šta.
Ko nije gledao ovo bio je blagosloven u ovom teškom danu za nas.
Koliko mi je teško da gledam KK sa danGubicem resio sam da drzim prst preko njega na laptopu....Sreca pa se nije mnogo kretao.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Aj što ništa ne ume, ali nekako smo navukli lošu karmu sa Dangubićem.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.934
Reaction score
21.698
Druze, pa sta da napisemo posle ovakvog sramotnog poraza?

Ne znam, nisam pametan.
Znam samo da ne treba sve isto.
Mozda nam se razlikuje misljenje o tome kako forum treba da izgleda.
Neko napise nesto argumentovano i onda neko odgovori svojim argumentom, ne da se cisto iznosi misljenje koje je vec izneto 100 puta pre toga.
Pisati bruka, sramota, to mi je kao da na temi kuda ides Srbijo svi pisemo "au al je los vucic", "sns krade pare", "andrej drzi celu vojvodinu"
Svi znamo da je bruka i sramota, nego je l moze nesto izvan toga da se napise ili je to maksimum, udarismo u zid i nista vise ne znamo?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sad ti je jasno? Ne bih rekao... jedino je jasno da ti REALNO nisi trener i da REALAN ne može biti na klupi Partizana!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top