Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne ide to kada smo mi u pitanju. Korona prekida sezonu samo kada je nama u korist.

Ako nam ne bude islo, kako je krenulo, ima da je nema u roku od odmah.

Argumentovano i pametno nakon ovakvog poraza - tesko da iko sta moze da kaze.

Eto, culi smo trenera.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ljudi,kakva je ovo igra...kakva je ovo odbrana,koja su ono preuzimanja,ne gradi se skok,ne trci se u odbranu....kakve su ono rotacije,izmene...
Ja nista ne razumem.
Ekipa 85% ista a nama kao da su se juce skupili,ne zna se ni rep ni glava,kako to?
Au ....
Ko je nama prvi plej,prvi centar,prvi skorer?

Mozda se jos nismo poslozili od ove velike pauze,ali zasto,ista nam ekipa,kako drugi?
Dal postoji odgovor?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
@mvp postoje igrači koji više daju na utakmicama nego na treninzima i obrnuto.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bese ovde na forumu ekipica koja nas ubedjivala kako je "danguba" pojacanje.

Neka bude i da jeste pojacanje, ali dovesti clana bas one ekipe koja nije znala kako se zove i na kojoj adresi stanuje, koja je tih godina napravila najvece skrnavljenje ovog sporta u kosarkaskoj istoriji na "jugoslovenskim" prostorima i igraca koji je svrsavao na madjije moralnog gmizavca iz Zeleznika, za mene je skandal veci od dovodjenja onog nesrecnog Miljkovica, koji je kriv samo zato sto ne zna da igra sport kojim se bavi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dajte ljudi da se ne zajebavamo odmah dovesti Željka. Čovek je rešio da se odmara ali ga možda možemo ubediti. On zna koliko para nemamo pa mu to ne bi ni bio prioritet ako je već rešio da žrtvuje sezonu. Verujem da bi došao volonterski samo kad bi ga neko zvao.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Rez na pripremama su ovo govorili. Bilo je lako za procitati ih ako malo vise pratis.
A jos lakse za procitati slusajuci izjave Duleta posle one dve pripreme na pitanje sta misli o nama. Cak je i ludi Lukovic bio dovoljan.

Prosle sezone nije bilo 10sek ovakvog raspada na obe strane terena.
Udzbenicki primer uticaja trenera, isti tim i kakvu sliku daju dva trenera.

Ali bitno da su oni ispustali price kakav je AT i da su jedva cekali da mu vide ledja.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
Najbolji evropski trener svih vremena bi dosao volonterski da mu ne sviraju 4 koraka u finalu, i da vodi ekipu koju nije on selektirao, sa duplo manjim budzetom od zvezde? Ne bi dosao ni za 3 miliona po sezoni nazalost... Dajte Dzileta stvarno, snasao bi se brat nas.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Od svega što si nabrojao najviše sumnjam u ovaj deo kada kažeš nije on selektirao. To jeste problem. Sve drugo bi ŽOC prihvatio 100%
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Treba dovesti TRENERA, oterati ovu dvojicu pomenutih i Miku Hakinena.

U ovom košmaru od dana, ova forica sa Hakinenom bar za trenutak razbije tmurne oblake koji su se nadvili nad nama. Kao naš igrač se preziva Mika a tako se isto zove i bivši prvak formule 1 Hakinen pa onda mi ovog našeg nazovemo Mika Hakinen he he he. Još jače bi bilo da ga zovemo Finac he he he, pa ko razumije shvatiće
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.843
Локација
Beograd
Evo momak, došao onaj garbaN i opet ti kaze da si košarkaški neobrazovan i nepismen. Pročitah sad neke tvoje postove iz KK tema, pametniji si kad ćutiš.
Iz glave ti mogu objasniti 2 akcije za Pejdza koje ti ne bi izvalio ni da ti ih nacrtam na tabli.


Ako je za poene/ban, nema problema, ne mogu na lepši način od ovoga. Dovoljno je pročitati par njegovih ranijih upisa, pa da se vidi koliko poznaje košarku. Bolje mu stoji uloga šatro nekog insajdera, nego da meni soli pamet sad kad je dočekao posle 3 dana da mi odgovori
Aj molim te nacrtaj, bavio sam se kosarkom 20 godina i opet nikako da provalim te dve akcije. I ne reče jel se oporavio Mozli ili je i dalje "povređen"?
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Lose pocetak sezone...

Ako izgubimo i od venecije i buducnosti, Vlado mora biti smijenjen i to je jasno...

Najbolja opcija, da se nekim cudom probudimo i dobijemo sledece dvije i sve krene uzlaznom putanjom...

Po meni najgora, da jednu nekako dobijemo.i da Vlado nastavi po sistemu toplo-hladno i da izgubimo ogromno vrijeme...

Da vidimo sta ce biti sl sedmice, mada moze se naslutiti da je Dzikic blizu...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne stigoh da pogledam utakmicu al izgleda da je i bolje sto nisam pa je ne mogu komentarisati..da li je umor od puta iz Spanije ucinio svoje ili je nesto drugo po sredi ne znam medjutim ono sto znam je da uz blage izmene imamo mozda cak i bolji tim nego prosle sezone (licno mislim da je za Voldena Mekentajer klasa) i da na terenu treba da izgledamo besprekorno, medjutim nije tako jer na klupi nemamo trenera koji ima iskustva iza sebe..Vlado ima jos dosta da uci i da napreduje, mozda jednog dana postane vrhunski trener ali za sada on je dobar samo za pomocnika i nista drugo. Mislim da utakmice i tajmaute ipak bar dok ne pronadjemo nekoga (verujem da se Scepa nece dugo zadrzati kao glavni trener ako ovako nastavi) treba da vodi Androic koji uz ZOC-a ima prilicno vise iskustva i verujem zna da postavi stvari na pravo mesto...
 

Ivy_starr

Početnik
Учлањен(а)
22.12.2019
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Atreia
Uh, tezak dan je za nama. Jos pred Partizanov rodjendan, bas je zabolelo sve ovo danas. Procitala sam neke komentare sa teme i o fudbalu i o kosarci, ljudi, previse se bavimo trenerima, premalo pravim krivcima. Da, mi nismo krivi sto je stanje u zemlji kakvo jeste i sto postoji miljenik kom se povladjuje. Ali ovo napadanje jedni drugih ne vodi nicemu. Vlado je realno okej lik, ali neiskusan, momenat i iskustvo nisu odgovarajuci, videcemo kako ce biti. Slazem se da je ceo tim rastimovan, pogubljeno izgledaju nekako. Od svih sam ocekivala vise jer su nas navikli na mnogo bolje od ovog. Pejdz je bio mnogo slabiji nego inace, Tomas deluje ozbiljnije nego pre, bar nesto pozitivno. Ostaje nam da se nadamo da ce se osvestiti gde su i ponovo dati sve od sebe, a mi bismo mogli da se pozabavimo realnim problemima u klubu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@mvp @garbaN

obrisao sam vam postove zato sto to nije nacin komunikacije koji praktikujemo ovde.
ili resite problem preko pm ili nemoj da blatite ovde temu i svadjati se..
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: mvp
Статус
Затворена за писање одговора.
Top