Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Uh jbt al sam glup!!! :buhaha :buhaha :buhaha "Kori" :D:D:D Volden Udovički!!! :buhaha:buhaha:buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Zanimljiva najava, nisam znao da se razmatra u ovome pravcu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Srecno sampionima Evrokupa i Aba lige iz prosle sezone, neka ponovo gaze sve redom, pa za koliko to bude dovoljno videcemo...
Puno srce nakon odgledane ove video reportaze, nedostajale su mi.....SJ i ND napolje iz svetinje!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Predlazem jednu ideju a to je da se igracima pruzi podrska na primer sad pre puta u Vrnjacku banju ili po povratku iz nje. Ipak nece biti publike pa bi dobro bilo da osete novopridosli kosarkasi a i stari da se podsete za koga igraju i kakvu armiju iza sebe imaju. Mislim da bi im to dosta znacilo. Ako neko moze to da organizuje bilo bi super.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Gledam ove Tegijeve snimke i lepo mi bas. :)
Vidim ove momke kako imaju do jaja hemiju. Novica i dalje tu. Par klinaca koji nesto obećavaju. Amerikanci kao da su tu 100 godina.

Znam da su na drugoj strani tasa Ostoja i ekipa. Ali kad vidim ekipu i sklop iste, moram da budem optimista.

Da nam je normalna uprava, to ipak ne bio Partizan.
Bar ne onaj za koji mi znamo. Da nam jede džigerice.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Srecno sampionima Evrokupa i Aba lige iz prosle sezone, neka ponovo gaze sve redom, pa za koliko to bude dovoljno videcemo...
Puno srce nakon odgledane ove video reportaze, nedostajale su mi.....SJ i ND napolje iz svetinje!
Vidi, ne bi bilo prvi put da neko ko se u FMP-u proglasi netalentovanim pa da POKIDA i proigra upravo u Partizanu. Dobro, nije baš da je bilo često al je bilo skoro obavezno onda kada se već desi. Ipak, Stefan Janković je izrazito limitiran i ne bi mogao ni u svom dvorištu da proigra a ne u nekoj profi ekipi. Tako da što se njega tiče, moram da se složim. Gore od toga će biti samo ako na poziciju centra dovedu Gagića (pu, pu, pu, daleko bilo - onda bi bilo očigledno da nas zajebavaju).

Što se Dangubića tiče, nisam srećan što je tu ali nekako meni bude drago kada od propalog projekta i prosečnog igrača Partizan napravi zdravog košarkaša. Mislim, da je po proceni FMP-a valjao, danas ne bi ni bio u Partizanu. Isto kao što ni Voldena nema iz tih razloga jbg. Njemu recimo želim sve najgore u karijeri. Jedva čekam da mu vidim izraz lica kada skapira da je kupljen samo da bi Partizan bio slabiji a ne zato što je vedeta. Verovatno tamo ima "ugovorenu minutažu" jer je agencija navodno zbog EL odlučila da ode od nas ali svejedno - usrao se dao Bog!

Ne bismo trebali da se ljutimo na igrače. Kriv je Partizan što je takav odnos snaga sada. Mi služimo kao nezvanična ekipa za razigravanje igrača FMP-u 1 isto koliko i FMP 2 to radi. Razlika je samo u tome što se za Partizan to ne sme reći naglas! Dakle, sve što bude smetnja za FMP biće kupljeno i prebačeno u njihov pogon. Sve što može da igra u EL ide u FMP (jer Partizan EL videti neće). To je O'Stojkova politika.

Možemo samo da se nadamo u njihovo neznanje i košarkašku glupavost da se odriču igrača koji mogu nešto da vrede a da od nas uzimaju neke koji kasnije ili neće imati sreće sa zdravljem (povrede i sl.) ili se neće nikako UKLOPITI u ekipu koju su oni kupili. U takvom spletu okolnosti Partizan ima neku šansu. Za Partizan mnogo više ljudi može da skautira počev od Željka pa da ne nabrajam. Oni tu i takvu mašineriju nikada neće imati. Samo Partizan može da dovede igrača iz Češke pa da isti postane NBA ili da jebe mamu po EL.

Samo je naša izdajnička uprava problem. Kada bi uprava radila za klub a ne fingirala da radi za klub - Partizan bi se odavno vratio tamo gde pripada. Međutim, takva uprava se ne bi mogla dugo zadržati na takvoj poziciji jer bi nam hitno doveli novu... I tako u krug. Al zajebaće se oni negde već nekako...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Odgledah i ja fotke. Zapade mi za oko koliko je Trifa radio na tijelu, pa u odnosu na ove svoje vršnjake izgleda kao supermen.
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top