Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Svi smo mi na strani Partizana il ovako il onako.
Ako zivim u Srbiji gdje nas vlast jebe, da li cu ko picka da zivim i da mi neko ponizava porodicu i one koje volim, ili cu da se borim za svoje po svaku cijenu? Ja biram ovo drugo.
To je moje razmisljanje. Boli, ali od kako znam za sebe nije nikad bilo lako.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Човјек је успио да буде гори од тројке ВВВ што заиста треба умјети.

Што се шута тиче овако је срамота шутирати и за клинца од 10 година.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Svi smo mi na strani Partizana il ovako il onako.
Ako zivim u Srbiji gdje nas vlast jebe, da li cu ko picka da zivim i da mi neko ponizava porodicu i one koje volim, ili cu da se borim za svoje po svaku cijenu? Ja biram ovo drugo.
To je moje razmisljanje. Boli, ali od kako znam za sebe nije nikad bilo lako.
e pa nismo svi na strani Partizana, da jesmo ne bi nas banda od zvalavka ovako unistavala
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ocenu ovoga sam doneo svojim ocima gledajuci ovu agoniju na terenu, o cemu ti pricas covece

Kada izgubis od krke 20 razlike naravno da mozes da nagrdis igrace i trenera jer su oni bili na terenu.
Ali poenta je Partizan kao klub. Ko je oterao trenera koji je bio jedina slamka spasa. Prodaju Voldena necu ni da spominjem.
Kada su ti transferi zavrseni imas propalu sezonu u aba ligi, losu sezonu u evro kupu gde gubis od nekog burga 2 utakmice.
Zato je taj koji nas je doveo u ovo stanje glavni krivac. Slicno je i u drugim sportovima.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Sramota me je njihove sramote.

Odvratan osjećaj.
Kad imam utisak da bi nas 5 random forumaša postigli bolji rezultat tamo, šta dalje reći. Obrukali su klub, svi redom!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Tacno tako. Mi imamo po jednog ostoju u svakom klubu sportskog drustva.

I po par ostoja na terenu u svakom sportu.


Na Jugu pa posle i na istoku kao i u hali imam trocifren broj utakmica, kao srednjoskolac sam bezbroj puta cekao jutarnji voz u pola 5 ujutru posle utakmice u 20:45 ili 21:00 i tako dalje. Kao nekoga ko je svasta prosao zbog svog kluba mene apsolutno vredja ovakav odnos prema dresu i ovo je ogromna sramota. Bazzile je lepo rekao. Ovom sto oce da mi se posere u usta javi se u inbox pa da organizujemo nesto.

Sto se pravdas jadan nebio? Kome?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Vidim, pojedinim ovde logika ne da nije jaca strana, vec su u neprijateljskim odnosima sa istom.
Nije vucic kriv za stanje u Srbiji, vec narod jer nije dovoljno marljiv, vredan, napredan... Taj rad!
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ajde procitajte opet lepo sta sam napisao. ZA OVO VECERAS, dakle za vecerasnju agoniju su iskljucivi krivci igraci. Ovakva partija i odnos prema dresu je sramota. Za transfere, trenere i ostalo limarsko govno naprednjacko, ali veceras su klub obrukali igraci svojom partijom i tacka


Edit: @Oplenac idi leci se druze
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
KK efektivno pratim od 96 god pokusavam da se prisetim neke vece sramote od ove veceras al ne mogu.Ovo nije pitanje PO,EC ili EL, vec igranja sa grbom, istorijom,tradicijom, nesto sto su generacije radile i stvarale.SRAM DA BUDE SVE U KLUBU.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Sram vas bilo picketine jedne, kako mozete da zivite uopste posle ovoga, da sam na vasem mestu u zemlju bih propao od srama. Ne mogu da verujem sta sam doziveo, ne u smislu poraza, vec u smislu htenja, odnosno nezainteresovanosti, ne mogu da prihvatim da je ovo moj Partizan. Banujte me zbog psovanja, ne zanima me.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Da li je moguce organizovati se i otici ispred hale i nalupati samare ovim manekenima i skinuti im dresove?
Ti si promasio klub za koji navijas druze ? To na sever pa skidaj dresove igracima , lupaj samare i tako to . Samo si me dodatno zapalio ovom izjavom ! Da su za kritiku apsolutno , za kazne , otkaze , ali nemoj da se ciganisemo ovde . Ako nekom treba da se lupaju samari to je onaj sto je izdao ove momke i preso kod cigana a ne nasim igracima koji su prosle sezone toliko srece i radosnih dana nam doneli. Toliko .
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde procitajte opet lepo sta sam napisao. ZA OVO VECERAS, dakle za vecerasnju agoniju su iskljucivi krivci igraci. Ovakva partija i odnos prema dresu je sramota. Za transfere, trenere i ostalo limarsko govno naprednjacko, ali veceras su klub obrukali igraci svojom partijom i tacka


Edit: @Oplenac idi leci se druze

Riba smrdi od glave, a naš Stojko izgleda umočen u pogrešnu rupu a plus se nije oprao godinama pa smrdi! Ništa ovde igrači ne mogu rade tačno ono što Partizan želi da rade...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Сплит, Борац, Будућност, ФМП, Цедевита.
Све осим ФМП играмо на страни, какав тек пакао нас очекује. Надам се да имају образа и да добију барем ове три да нам се ситуација додатно не закомпликује. Јер ово шта гледамо из кола у коло је брука и срамота.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Статус
Затворена за писање одговора.
Top