Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Samo napred momci, žao mi što ne mogu da se pridružim ali podržavam!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ajde procitajte opet lepo sta sam napisao. ZA OVO VECERAS, dakle za vecerasnju agoniju su iskljucivi krivci igraci. Ovakva partija i odnos prema dresu je sramota. Za transfere, trenere i ostalo limarsko govno naprednjacko, ali veceras su klub obrukali igraci svojom partijom i tacka


Edit: @Oplenac idi leci se druze
Dobro sam procitao post... nesto slicno sam citao kada je otisao trinkjeri... u fazonu zabar ustasa, hteo parking u beogradu na vodi, sram ga bilo... mislim na kontekst... riba truli od glave. Ko je pravio tim, ko je doveo i pocetnika za trenera, ko je dovodio igrace? Ima tu jos pitanja oko toga da li su igraci placeni, da li smo podeljeni na vise klanova unutar kluba, da li je tim zasticen od toga, kakva je generalno atmosfera?! Ubijeni smo u pojam. Ostoja limar i interesna grupa lesinara oko svetinje su razlog svemu, osnovni razlog svega.... a ti i dalje prozivaj igrace...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Ovo veceras nije bio kosarkaski poraz. To je bilo kosarkasko ponizenje. Od najtezih momenata ostali su mi u sjecanju Nolan Smit, pa Cildres i ona trojka Trifunovica sa centra devedesetih, ali ovo je bio proboj dna.
Pomislim desavaju se sranja, idemo polako gore kad ovaj sok veceras.

Nemoc koju su ispoljili nasi igraci protiv Krke ne smije proci nekaznjeno. Veceras Partizan nije igrao kosarku i krivi su svi, uprava, igraci i trener i njegov stab.

Sramota..
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
i kad nas jebu. Sad su nam ga malo jace zavukli, ali od sledeg kola ce opet dozirati.

A protest? Necemo se ciganisat more. Ajmo mi ono grobarski pljuvati po Ostoji odje, posto ce se on jako zabrinut od vasih upisa odje.
Spreman sam da snosim troskove tvog puta i smeštaja, pod uslovom da povedes protest posle kog cemo smeniti ostoju i dovesti normalnu upravu.
Uopšte se ne salim, smestaj, hrana i prevoz su ti obezbeđeni.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
To je ono sto nekima treba da se crta.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ostoja je debil, nebitni debil kog sutra moze da zameni bilo ko i da radi sve isto. Ne razumem opsesiju tom pojavom.

On jeste debil ali je za razliku od drugih nama dostižan debil! A to treba ispoštovati kao što se i lopta mora poštovati ako nećeš da gubiš. Teranje dostižnog (dostupnog) debila će bar kratko uticati na dostojanstvo i poslaće kakvu-takvu poruku manje dostupnim i "važnijim debilima.

Ima da se osećam kao govno ako Stojko ode sam bez da smo ga mi oterali. To će nam tek biti pišanje u lice isto koliko je sranje ako ostane a mi budemo ćutali! Bitno je, sve je bitno!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
za pocetak dostojanstveno treba prestati sa kukanjem po internetu
ne moze taj ostoja nista da uradi sto ce da utice na tvoje dostojantvo ako ne dozvolis.
ne ocekujes apsolutno nista od poslusnika i ne moze da te pljune direktno u facu.
a da ga otera nema ko jer vecinu boli kurac
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Trinkieri je debeli prasac koji je tražio telohranitelje, penthaus, 3 kurve dnevno, limuzinu 14 metara, platu milion evra i budžet 30 miliona za tim.

Sve ide po planu ljudi, opustite se.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ali sta smo docekali da nasem prvom pleju igrac se odmakne 3m ,jer ovaj ne moze da pogodi ništa spolja.
Ovaj njihov trener postavio taktiku kao da igraju protiv kadeta,svi stali u reket a naši cigle bacaju.

Krki je ovo bio 6 meč u 13 dana.
Sto je još veća bruka i sramota.

Očigledno da nemamo ni rep ni glavu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Veoma inteligentan post... Ajde da pričamo o ciglama umesto da najurimo onoga ko je navukao gomilu cigala... Što jes, jes bolje da se bavimo "košarkom" makar ona ličila na bejzbol. Izvinjavam se ako nisi namerno ali jednostavno je moj stav da se o košarci priča onda kada budemo igrali košarku. Kada nema košarke, onda se priča o krivcima koji su do toga doveli.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Сплит, Борац, Будућност, ФМП, Цедевита.
Све осим ФМП играмо на страни, какав тек пакао нас очекује. Надам се да имају образа и да добију барем ове три да нам се ситуација додатно не закомпликује. Јер ово шта гледамо из кола у коло је брука и срамота.
Sta vise da se zakomplikuje?Sanse za plej of odavno nemamo,ispasti iz lige necemo,sta to moze jos da se zakomplikuje?Digli smo ruke od Aba lige i od ove sezone definitivno.Ne ocekujte pojacanja i kome je stalo do zdravlja neka zaobidje prenose kosarkaskih utakmica.
Ovo veceras je bio horor,Krkin skauting nase igre je bukvalno bio odaljite im se i pustite ih da bacaju cigle,smeju ti se bukvalno u facu i ti nemas odgovor.Ne secam se da sam ikada gledao nemocniji i gori Partizan.Nema dalje,dotakli smo dno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Bolje forsirati igrace iz Mladosti Admiral koji klub planira da ih angazuje nego neke igrace koji igrom ne zasluzuju da nose dres Partizana.Stojko ipak je najveci krivac otkako je otiso italijan rasturila se hemija i igra da je ostao mozda ni bi se ponovio proslogodisnji uspeh ali sigurno ne bi bili kanta za punenje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Sta vise da se zakomplikuje?Sanse za plej of odavno nemamo,ispasti iz lige necemo,sta to moze jos da se zakomplikuje?Digli smo ruke od Aba lige i od ove sezone definitivno.Ne ocekujte pojacanja i kome je stalo do zdravlja neka zaobidje prenose kosarkaskih utakmica.
Ovo veceras je bio horor,Krkin skauting nase igre je bukvalno bio odaljite im se i pustite ih da bacaju cigle,smeju ti se bukvalno u facu i ti nemas odgovor.Ne secam se da sam ikada gledao nemocniji i gori Partizan.Nema dalje,dotakli smo dno.
Прије свега треба гледати макар 5ти да имам још који адут за WC. Али да играмо за образ. Јер евентаулни порази од Сплита, Борца или ФМП2 би били само још једне шамарчине и срамотњ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top