Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Zašto bi npr. plejmejkeri timova koji jure rezultat puštali loptu da se kotrlja sve do pola terena dok je ne uzmu u ruke? Mislim da je ovo odgovor na pitanje kad kreće vreme za napad, bez čitanja pravila.

Ne znam ni zašto se uopšte polemiše o tome, nije ovo forum domaćih tabloida.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Evo Tegi šta je okačio... A sve treba da bude sramota što pljuju Vladu. Isto kao što i naše igrače treba da bude sramota za prikazano u prvom poluvremenu. Samo pobeda je dobra, eventualno karakter da se digneš. Ali to nije dovoljno. Ne za Partizan.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Evo screenshot. Lopta je u kontaktu sa parketom 1.0 sekund i tada bi trebalo da je stalo vrijeme. Ljudi nisu masine i ne mogu da reaguju brze od 0.2sek. jbg nisu vozaci formule. Siguran sam da cak nisu cekali ni na sudijin znak da bi se bilo regularno.

Druga stvar, kada se YT klip pusti na 0.5 ili 0.25 brzine jasno je da Raso odreagovao munjevito i da je sve cisto.
S druge strane, drago mi je zbog 0.6 simbolike :) :) :)

Ova brza analiza je za nas forum, a na javnim mrezama guram Partizanov lobi, Ostoja uspjeva kroz institucije, ocite napravilnosti na meginu stetu :D cisto da malo zezam ganferiju.

1607854388548.png
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
da je samo do njih mozda bi i bilo svasta, ali kako je i do uprave plasim se onog nista...

Tako je. Uprava im brani da igraju i cera ih na toliko gresaka da prave. Sram ih bilo nisu im ni uslove za trening obezbijedili. Niti im daju plate. Nista bre. Upava kriva za sve, nije do limitiranih igraca i trenera koji je za malo bolji od Scepanovica pocetnika.

Zabolje me k za upavu ne volim ih ni malo...ali vise se citat vase pljuvanje po njima ne moze.

Vlado Jovanoviću, pusi ga

Mene bi bilo sramota ovo da napisem. Tebe nije?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sramno je da se vredja Vlada Jovanovic. Bas sramno. A i neverovatno mi je da se bilo ko na nasem forumu preispituje da li je kos Tomasa regularan i da u opravdanju aludira na domacinsko sudjenje...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Mnogo se mučimo iz utakmice u utakmicu. Evidentno je da se ništa mnogo nije promenilo na bolje što se igre tiče. Juče smo ostvarili pobedu zahvaljujući Novici. Jaramaz pokušava na silu da se vrati u formu pre povrede, ne ide to tako srljanjem. Kodi preuzeo odgovornost, ali može još puno bolje. Mozli i Tomas rade ono što najbolje znaju i svaka ima čast za borbu. Janković je zalutao u košarku, o Miki da ne pričam. S obzirom u kakvoj smo formi, treba da budemo zadovoljni sa ovih 5-5 u Aba.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nismo ostvarili pobedu zahvaljujući Novici, on je bio okidač i voda tog preokreta, tj odluka trenera da proba da raširi igru sa njegovim šutem, dok je Tomas imao svoje crne minute na obe strane.
Ako se o nekome može pisati kao o odlučujućem faktoru to može biti samo Mozli.
Najjezivije što je Milenko koji nije više za ozbiljnu košarku, objasnio ovoj dvojici naših plejeva koliko košarka može lako da se igra za nekih 5 minuta.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Vređate bivšeg trenera koji je iz onog svinjca u Železniku izašao upljuvan i ispišan od strane ciganske gamadi?

Pa on je tom utakmicom vise uradio za Partizan nego svi mi zajedno ovde.

Šta treba kad igra protiv nas, da nam se sklanja? Da se smeška i vuče ručnu? Da postanemo veći cigani od cigana, sa 20 satelita u svakom sportu.

Jel on kriv sto nas klinci koje on vodi ponize i strpaju 50 poena za 20 minuta.

Vlada Jovanović je gospodin čovek i solidan trener. Vodi utakmici kako treba da se vodi. A ne kao neki puvanjak koji statira pored terena.
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Partizan-Krka
Subota 17 časova (TV Arena Sport 1)

Do sada smo u Aba ligi odigrali 20 utakmica protiv Krke i skor je 16-4 za nas. U Beogradu 8-2 u Novom Mestu takođe 8-2.

Ukupno utakmica: 20
Pobede Partizana: 16
Pobede Krke: 4
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top