Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Nemojte se ni vracati iz NM.
Sram vas bilo sve do jednog.
A ti Filipovski posle ovoga ako ne podneses ostavku goni se u tri...
Covjek krece sa postavom koja ne bi dobila ni Primorsku (u ovom trenutku), i posle mu nista nije jasno.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
50 poena protiv jebene Krke. Sezona je završena, ja ovu ekipu u ovom sastavu ne bi više zadržavao. Očekivati da nešto urade u Evro kupu mogu samo mazohisti. Ostaje nam da čekamo pozivnicu za Evro kup 2021/22. Po tom pitanju sam optimista. Još jednom bruka i sramota.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.644
Локација
vaginamandibularia
1608400109254.png
Kad igras kao picka, kad te apsolutno boli kurac, kad si nesto uvredjen i mislis da vredis a ustvari ti je domet neko 5-6 mesto u ABA po realnom kvalitetu, e onda dobijes ovo.

Gledah utakmicu sa drugarom, ovaj preimenovao Zagorca Zakurac. Na zalost mnogi u ovoj ekipi nisu ni za kurac.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Trenutak utakmice koji mi je ostao urezan jeste negde u trecoj cetvrtini ono prikazivanje zadnjeg rezultata u Novom Mestu izmedju Krke i naseg KKP-a. Na sta smo mi spali samo godinu dana kasnije.

Da li postoji bilo ko u klubu a da ga je bar, ali bar malo sramota? Da li smete da se pogledate posle ovakve bruke? Pa bilo koji tim da ima katalog i da stiklira neke paramatre protivnika i kakvog zeli, ne bi mogao da sklopi ni u snovima ovakav cirkus od ekipe.

Trener? Simpatican neki covek. Da li to treba ovoj ekipi i ovakvom Partizanu?

Strasno je na sta ova ekipa lici. Ali karma je cudo nazalost. Ova ekipa ne zasluzuje PO i sto pre to svi shvatimo, bice nam lakse.

Prvo sto bi pozeleo ovoj ekipi jeste, da sedi jedno 11 sati u guzvi izmedju Slovenije i Hrvatske pa posle jos nekih 5 sati izmedju Hrvatske i Srbije. Tegi nemoj da zaboravis da snimas, da budemo up to date.

More mars svi iz kluba!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Puna podrška svakom igraču grobaru koji sabotira, bilo "naš" klub ili reprezentaciju.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
trebalo bi zabraniti da se ova utakmica komentarise
 
Последња измена:

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Da smo se ugasili onda kad je ova agonija pocela, ponosnije bih se osecao.
Ovako, danas, tuga, cemer, jad.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Prvi put u zivotu sam ugasio tv, toliko....
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Jaramaz dečko kao da je počeo pre 15-dana da igra košarku.Prosto neverovatno na šta on liči posle izlaska iz povrede.
Neka mi neko košarkaški pismeniji objasni ona kapitenova iskakanja na centru i pravljenje apsolutno bespotrebnih faulova koje čini već duži vremenski period.
Ostale ne bih opisivao,jer jedva sam smogao snage i da ovo iskucam.
Osećam se večeras kao poslednje govno i još jednom sram Vas sve bilo!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top