Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Nije prosao lekarske ali Zeljku tek treba da jave lekari sta je problem
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Savićeve reči o wellness banja pristupu pretpostavljam miškove Mege, iliti liga bez briga priatup, kao i rezultatima i ličnom napretku i trofejima(kojih nema čast izuzecima) tih igrača ...bukvalno je, na kraju, onako na fin način potkačio statistika pristup i neka je.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Ja se brinem da Bogdan nije nešto naljutio Željka pa da ga ne otera na sklekove ili tako nešto!
ili možda pregovara sa njim da dođe i uzme tu kapitensku traku... :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dragi Željko,

Tebi i našoj ekipi želim sve ono što sami sebi poželite. Ne ide brate da se sretnemo. Kolena bi klecala, ruke bi se tresle, brada bi se tresla i na kraju bih briznuo u plač. Pošto imam 40 godina i malo kusura, ovo se verovatno ne bi završilo sa pozitivnim nalazom lekarskog tima /psihologa svakako/. Ako misliš da preterujem, ni slučajno!

Sve opisano sam upravo preživeo i baš tim redosledom doživeo kada konačno pročitah da si toliko hrabar /i lud/ da nam se vratiš! Pitao sam se zapravo ko je luđi ti ili ja? Veruj mi, mrtva trka. Neki kažu možeš više da izgubiš nego da dobiješ. Ne slažem se! Ti si kralju sve dobio i ništa izgubiti ne možeš. Ovim je Partizan već ŠAMPION EVROPE ponovo sa tobom a da ni kročio na parket nije!

Tvoj povratak, dragi Žoc pobeda je Partizana i pre nego što je sezona počela. Da li ćeš ispuniti svoje ambicije? /pošto naše, bar moje već jesi/ - Iskreno, ne znam ali navijaću da ih ostvariš, zbog sebe /ne zbog mene ili zbog Partizana/. Partizan /i ja/ smo već na krovu Evrope zbog tvog povratka! Po drugi put zbog tebe, jednom formalno a drugi put danas, suštinski!

Tvoje su ambicije veće od ambicija svih nas i samo se nadam da ćeš ih ispuniti. Veliki si Žoc i slobodno reci igračima da si NAJVEĆI PARTIZAN i najviše poštovani živi čovek na ovoj planeti od strane navijača!

Neka vam je momci srećno u novoj sezoni! :partizan-fan:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Dragi Željko,

Tebi i našoj ekipi želim sve ono što sami sebi poželite. Ne ide brate da se sretnemo. Kolena bi klecala, ruke bi se tresle, brada bi se tresla i na kraju bih briznuo u plač. Pošto imam 40 godina i malo kusura, ovo se verovatno ne bi završilo sa pozitivnim nalazom lekarskog tima /psihologa svakako/. Ako misliš da preterujem, ni slučajno!

Sve opisano sam upravo preživeo i baš tim redosledom doživeo kada konačno pročitah da si toliko hrabar /i lud/ da nam se vratiš! Pitao sam se zapravo ko je luđi ti ili ja? Veruj mi, mrtva trka. Neki kažu možeš više da izgubiš nego da dobiješ. Ne slažem se! Ti si kralju sve dobio i ništa izgubiti ne možeš. Ovim je Partizan već ŠAMPION EVROPE ponovo sa tobom a da ni kročio na parket nije!

Tvoj povratak, dragi Žoc pobeda je Partizana i pre nego što je sezona počela. Da li ćeš ispuniti svoje ambicije? /pošto naše, bar moje već jesi/ - Iskreno, ne znam ali navijaću da ih ostvariš, zbog sebe /ne zbog mene ili zbog Partizana/. Partizan /i ja/ smo već na krovu Evrope zbog tvog povratka! Po drugi put zbog tebe, jednom formalno a drugi put danas, suštinski!

Tvoje su ambicije veće od ambicija svih nas i samo se nadam da ćeš ih ispuniti. Veliki si Žoc i slobodno reci igračima da si NAJVEĆI PARTIZAN i najviše poštovani živi čovek na ovoj planeti od strane navijača!

Neka vam je momci srećno u novoj sezoni! :partizan-fan:
Ala brate @Spalding meni je sekunda falila da krenem u plač kad sam pročitao ovo svaka čast majstore :pfc:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Šta bi sa onim stavovima, iznetim na ovom forumu, da Željko ne treba da se vraća u ovakav Partizan, u ovakvo okruženje, i tako to...
I zastupnicima tih stavova?
Ja sam zbog toga završio sa onom jednom temom do kraja sezone...
Jer, bio sam uveren u to da Željko itekako treba da dođe, i nisam hteo da tupim tastaturu i sjebem živce objašnjavajući zašto...

DakleM, jeste se predomislili da Željko ipak treba da dođe i ostane, ili niste? :D
:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top