Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Tek sad mi se upalila lampica. U Andori su Kodi Miler-Mekintajer i Mario Nakić...

Sin-titulo-1_0001_Morabanc-Andorra-ACB-21-22-Martin-Imatge-1614-600x900.jpg
Sin-titulo-1_0003_Morabanc-Andorra-ACB-21-22-Martin-Imatge-1411-600x900.jpg


... i Banđa Si je tu bio do prethodne sezone, sad je u Metropolitansu, takođe u našoj grupi EK...
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
To je neka suptilna razlika izmedju onog Partizana koji je vodio general Dusko Vujosevic, i ovog, politicki korektnog Partizana. Drazi su mi Duletovi porazi sa tri igraca na terenu, nego ovo lozenje na eurokup gde predsednik ne sme da ide na utakmicu svog kluba zato sto se poklapa sa terminom stranackog skupa. Ko je bio u Pioniru protiv Turk telekoma i Jouventuda mogao je da zamisli kakva bi atmosfera bila u hali da se pevala jedna pesma koja se svake druge nedelje peva sa Istoka stadiona Partizana. Brzo smo zaboravili kako je oteran Dule i pod kakvim pritiskom je radio? Nismo valjda sada zahvalni sto su nam dopustili da napravimo iole normalan tim? Stokholmski sindrom u pravom znacenju.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad

– Znalo se da će Huventud biti najteži protivnik Partizana do sada. Jednostavno poklopio se raspored tako da se išlo od slabijih protivnika ka jačim, kao naručeno, da se izbrusi forma i stvori hemija. Partizan je na čelu sa Obradovićem to dobro odradio i spremno ušao u meč. Znao sam da će to biti težak meč koji će biti rešen u finišu, a tu je odlučilo nekoliko faktora.

– Pokazalo se da Panter vredi velikog ugovora koji dobija i koji očigledno zaslužuje svojim igračkim kvalitetom. Preuzeo je odgovornost u momentima kada se lomio meč, ima karakteristike lidera. Podsetio me je malo i na Kićanovića koji je u stanju da razigrava saigrače celu utakmicu, ali onda na kraju kada se lomi uzme loptu u svoje ruke. Ono što me ipak pre svega raduje je emocija koju je Panter pokazao posle meča, ta radost. Vrlo je bitno kada se čovek raduje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Jasno je meni da su FMP-ova saopštenja i žalbe samo ,,medijski spin,, u korist C.zvezde, ali šta je uvredljivo reći FMP-u da je ,,mala zvezda,, kao što ne bi bilo uvredljivo reći Teloptiku da je ,,mali Partizan,, - u oba slučaja radi se o očiglednoj saradnji između navedenih klubova...toliko očiglednoj da je nema potrebe ni dokazivati...

Malopre sam baš ,,otvarao, ,,stranice,, 60 i 62 na temi o ŽKK Partizan da se malo podsetim kako iznutra izgledaju FMP-ove hale u Železniku i na Čukarici...ko dosad nije bio unutra, a interesuje ga...nek pogleda...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
E to je već druga, treća i četvrta stvar, mislio sam na to da se sadašnji FMP nešto kao buni zbog sadašnje C.z...

A ko je tu kome šta i kako se pre zvao, e to je tek posebna petljancija - koja opet samo pokazuje koliko su svi ti Fmpovi i sve te Zvezde u svim svojim inkarnacijama međusobno neraskidivo zapetljani...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Jasno je meni da su FMP-ova saopštenja i žalbe samo ,,medijski spin,, u korist C.zvezde, ali šta je uvredljivo reći FMP-u da je ,,mala zvezda,, kao što ne bi bilo uvredljivo reći Teloptiku da je ,,mali Partizan,, - u oba slučaja radi se o očiglednoj saradnji između navedenih klubova...toliko očiglednoj da je nema potrebe ni dokazivati...

Malopre sam baš ,,otvarao, ,,stranice,, 60 i 62 na temi o ŽKK Partizan da se malo podsetim kako iznutra izgledaju FMP-ove hale u Železniku i na Čukarici...ko dosad nije bio unutra, a interesuje ga...nek pogleda...
ova SADAŠNJA "Crvena zvezda (2011)" domaćin u ŽELEZNIKU! PAMETNOM (sa one strane RETKA sorta) dosta! :picka-ciganska: Kao što rekoh, ovo je ćokija SMIŠLJENA akcija (da nam se eliminiše jedan od najboljih trojkaša)! Obiće mu se to o glavudžu!:angry-smiley-002:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sta se mi koji moj palimo na cokijeve spinove. On je majstor svog posla, kao sto je I vucela udbas I vesic kreten na primer. Profesionalni spijuni, saradnici, preletaci, manipulator. Sve osim ljudi, jbg.
Zeljko he is neke druge price, ali vrlo dobro zna sta radi.
Ovim umirivanjem je prebacio lopticu kod malog stakora na teren. Ocekujem da u prvom minut krene neka pesma cigana protiv Zeljka, da onda coki proseta lagano I mahne rukom I smiri ih, da bude kvit sa Zeljkom.
Gluposti udbaske .
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Gledano iskljucivo sportski aspekt, Zoc je igrao taman toliko koliko treba da pobjedimo mali fmp.
On jednostavno ne zeli da se valja u blatu koje se zove srpska kosarka i koje je napravio najbolji srpski student difa. To mu pomaze da povlaci racionalane odluke i trezveno razmislja. Problem je u nama koji iskonski preziru oba frankenstajna iz Zeleznika. Nama bi vjerovatno i 50 razlike bilo malo.
Opet se pokazalo da igramo prosjecno protiv prosjecnih ekipa i da jos uvijek losije reagujemo na visoki presing. Mada je bilo mnogo bolje nego protiv Hamburga. Mali fmp ima dobre rezultate zbog dobrih stranaca, ali njihovo stvarno mjesto je neka sredina tabele(iza Mege i Igokee) i nadam se da ce tu ubrzo prispjeti.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Gde docekujemo Buducnost 20-og, u areni?
Na isti dan igramo sa Vojvodinom na JNA pa mislio da iskombinujem.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Za derbi, ocekivano :

Zbog meča u nedelju u hali "Aleksandar Nikolić" održan je sastanak bezbednosti, sa svim predstavnicima službi u organizaciji, policije, klubova i ABA lige i odlučeno je da neće biti dozvoljeno prisustvo gostujućih navijača, u ovom slučaju Partizanovih.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Oni su i počeli sa tim da nema gostujućih navijača... i onda su im naši pre dve god nudili da dođu na onaj derbi u sezoni koja je prekinuta zbog korone u Areni i došlo ih 30... jednostavno ja mislim da se oni plaše podrške i sto naših navijača, da ne pričam o većem broju... malo je izgubio draž derbi otkad nema gostujućih... al sami su tražili jbg ove sezone čekalo bi ih vrv u Areni 20 hiljada ali ovako će biti 8 i po u Pioniru... jedino bi za Lokomotivu tamo za pet meseci i cigane malo priželjkivao Arenu jer bi otišle sve karte bukvalno... ali opet i puna Arena uvek pomalo kaska za punim Pionirom. :) Eto nadam se da im Ostoja neće opet nuditi da dođu, jer bukvalno su od vremena promene imena FMP u CZvbgd uništili tu draž. Oni bukvalno ni posle povampirenja pokojne Czv nisu dozvoljavali naše gostujuće i kad smo bili baš baš nekvalitetni tamo 2016. pa nadalje ... strah, ne znam kako to drugačije da opišem, a i lakše im je da kradu kad su samo oni u hali. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top