Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.606
Reaction score
30.015
Локација
Novi Sad
ljudi, da su Zek (5p) i Panter (6p) dali svoj doprinos sa po još 10poena svaki,ovo bi bila skroz druga priča - a zato su i dovedeni.
Ovo ti je prica kao ono da baba ima kurac bila bi deda... :icon-biggrin: uhapsili su ih, nisu mogli da se vide i to je to. Nisu dali Panteru da dise bukvalno, Zeka su isto drzali skoro celu utakmicu. Nema sta, dobili su nas i sta sad, imamo mi jos da se uigravamo ali izgleda da neki hoce kao Knele sve sad i odmah. Ne ide to tako u sportu. Svetlo na kraju tunela je Zeljko koji ovo nece shvatiti kao kraj sveta nego ce im dati jos jaci gas, jos vise taktike, treninga, motivacije....
Nek ga puse sekundarci, vidimo se sl.put!!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Dangubic sinoc odlican,Zeljko ga zaboravio. Zeljko u prvom poluvremenu Dalasu dao 1 minut.. Neke nejasne njegove odluke, po mom misljenju glavni krivac za poraz. Naravno podrska Zeljku, samo kazem za sinoc. Nista nije gotovo, al mnogo fali neki organizator igre kao sto je Renfro.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Da li će se prestati sa komentarisanjem Željkovih odluka, šta je uradio i kako?
Čovek se vratio ovde iz čiste ljubavi, da iz pepela izdigne svoj klub na najviši mogući nivo (za čega je potrebno vreme, naravno), a već sada se spamuje sa porukama tipa: "ovo je njegov poraz", "zašto je zaboravio ovog ili onog na klupi"...
Mislim stvarno, gospodin Željko Obradović nas je toliko zadužio, da svaki komentar jednostavno MORA biti samo u duhu podrške, a ne jebenog spamovanja sa mračenjem i bespotrebnim analizama, zapažanjima i sl.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.090
Локација
NbG
Sramota je da Zagorac nasledi Novicinu kapitensku traku. I nije to samo stvar kosarkaskog znanja i umeca vec borbe, nacina kako izadjes na teren, utices na saigrace, sudije, navijace... On bi jadan, ovako lepo vaspitan da se svakome udvori, od protivnickog igraca do sudija, a sto da ne i protivnickim navijacima. Dobar momak, elokventan, moze da izbori super uslove za sve (jednokrevetne sobe na gostovanjima, carter letove...) prava sindikalna borba za bolja prava svih. Samo mukica ne radi nista od onoga sto bi trebalo ni na kosarkaskoj poziciji koju pokriva, a jos manje na ovoj ljudskoj, liderskoj u ekipi.
Drago mi je da je sa druge strane Zeljko koji mu krv pije svaki dan i psuje ga, cedi, userava mu se u zivot. Jer ako Zeljko ne uspe tesko da ce iko ikada uspeti da u njemu raspali tu iskru i probudi ga iz ucmalosti u koju je upao. Ja da se pitam odavno bi bio bivsi pa nek nabija brojke u Megi i vodi svoju borbu se za jednaka prava svih. U istom pravcu bi poslao i bivseg ciganina, na nasu nesrecu vec drugu sezonu igraca Partizana.
To bi onda otvorilo dodatnu temu da su nam pored centra i pleja potrebni igraci i na toj poziciji al kad mogu ovi kukakvci iz predgradja, koje pas nema za sta da ujede, valjda mozemo i mi milioneri tako nesto sebi da priustimo...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Da li će se prestati sa komentarisanjem Željkovih odluka, šta je uradio i kako?
Čovek se vratio ovde iz čiste ljubavi, da iz pepela izdigne svoj klub na najviši mogući nivo (za čega je potrebno vreme, naravno), a već sada se spamuje sa porukama tipa: "ovo je njegov poraz", "zašto je zaboravio ovog ili onog na klupi"...
Mislim stvarno, gospodin Željko Obradović nas je toliko zadužio, da svaki komentar jednostavno MORA biti samo u duhu podrške, a ne jebenog spamovanja sa mračenjem i bespotrebnim analizama, zapažanjima i sl.
Prijatelju, svaka mu cast, ali imam pravo da prokomentarisem sta mi se nije svidelo jer smo izgubili. Meni se to nije svidelo, ne razumem sto odma govoris da ja umanjujem njegovu ljubav i njegov rad. Samo to nije bilo dobro i kraj price.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nisam konkretno mislio samo na tebe, nego generalno.
Ne kažem ja da umanjuješ njegov rad, ali zbog svega što sam naveo u prethodnom postu, smatram da bi Željko morao biti izuzet od suvišnih komentara, koji dovode do toga da se preispituju njegove odluke.
Njegove namere su jasne, on priča delima, želi i čini sve najbolje za klub.
Opet, naravno da svi ponekad greše, ali je on najkopetentniji čovek za posao koji trenutno radi.
Što se tiče igrača, druga priča, može se polemisati do sutra o svakom od njih.
To je neko moje shvatanje.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
215
Reaction score
1.358
Nego, pogledah spisak reprezentativaca koje je Pesic pozvao za kvalifikacione utakmice...
Sest igraca Partizana (Koprivica, Dangubic, Zagorac, Smailagic, Trifunovic, Avramovic), samo 3 iz FMP (Uskokovic, Dobric, Davidovac)... Nije pozvao kalinica, Mitrovica, Kuzmica itd.. Sada ne znam, da li to samo meni upada u oci, ali je fakat da nam se vezuju ruke sto se uigravanja i treninga tice za vreme ove pauze, a u isto vreme FMP-u se omogucava da moze komotno da radi...
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ovo ti je prica kao ono da baba ima kurac bila bi deda... :icon-biggrin: uhapsili su ih, nisu mogli da se vide i to je to. Nisu dali Panteru da dise bukvalno, Zeka su isto drzali skoro celu utakmicu. Nema sta, dobili su nas i sta sad, imamo mi jos da se uigravamo ali izgleda da neki hoce kao Knele sve sad i odmah. Ne ide to tako u sportu. Svetlo na kraju tunela je Zeljko koji ovo nece shvatiti kao kraj sveta nego ce im dati jos jaci gas, jos vise taktike, treninga, motivacije....
Nek ga puse sekundarci, vidimo se sl.put!!
vidi, ako jedan od najboljih šutera prošle godine u EL nema onu stvar onda ko treba da je ima. Dovedeni da trpaju protiv cigana, milogoraca i sl.
taj kalibar igrača mora da 10-15 poena, a ne da ćoškari i neiskusnijima da uvaljuje vruć krompir.
Ako si baja ti ćeš svakome da isporučiš svoju porciju.
ali kao što rekoh ovo je tek prvi derbi, a biće ih ove godine podosta. Bitno je da su videli šta ih čeka - pa nek se spreme i naoštre za sl tekmu koja će se igrati pred našom publikom.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.606
Reaction score
30.015
Локација
Novi Sad
Razumem ja tebe ali ti ne razumes izgleda mene.
UHAPSILI COVEKA tj Pantera, ZATVOREN, si gledao utakmicu boKte, nisu mu dali da dise. Koja god da je akcija bila pored njega 1 ne da mu da dise, cim lopta krene, ne njemu nego samo u njegovom pravcu eto ti 2 nekad i 3 cigana okolo. Pusti sebi reprizu i gledaj samo kretanje Pantera a i Zeka. Gde oni, tu svi crveni. Pa kako mislis da je Smajli ostajao sam na sutu za 3 nekoliko puta, pa Avramovic, pa Trifunovic.. svi na ovu dvojicu, oni su pokretaci igre. Mur je isprangio te trojke jer je mogao nekako da ostane sam i da se izvuce, ovi nisu mogli bas nikako.
Nisam neki kosarkaski strucnjak ali ovo je svako mogao da primeti ako je pratio desavanja i pored onih sa loptom. Bas su flaster igrali na Pantera, nesto slicno su probali ja mislim i ovi iz Andore proslu utakmicu ali im se izvlacio i dao 13 poena ali nije imao asistenciju ni jednu jer nije bilo moguce. Sinoc je uspeo 2 asistencije da napravi ali zato samo 6 poena.
Budi siguran da ce to od sad biti uvezbano da kad je Panter zatvoren imamo drugo resenje slicno njemu ili nekako da probamo da ga oslobodimo pritiska.

Evo imamo ovde i kosarkasa, i trenera pa ukoliko sam ja to pogresno ispratio ili objasnio nek oni to pojasne ali mislim da je sustina jasna.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
pesic je zvao uskokovica i davidovca koji i nemaju nikakvu ulogu i blizi su fmp 2 nego fmp 1 ... jer cigani moraju da nastave da igraju EL nemoj da pati stub srpstva i interes srpske kosarke...

Sto se tice Pantera i Ledeja..

Pantera napadaju iskakanjima i udvajanjima, i to je slucaj vec neko vrijeme. Rijetko moze da se oslobodi lopte na vrijeme pa da mi napravimo visak. Uglavnom gubi dribling i onda ide dodavanje iz skoka ili slicno, sto je uvijek blize izgubljenoj lopti nego necemu drugome. Ledeja su zatvorili na niskom postu, kad je lopta kod njega odbrana se skuplja u reket. Tako da ne moze uz aut liniju do kraja na obruc a niti moze na onaj svoj pluhorog. Kad izgubi dribling onda krene udvajanje i tu je kraj.

Ako hoces da dobijes utakmice kao sinoc, onda moras da rudaris poene. Uci u reket, iznijeti loptu na obruc, ubaciti poene ili uzeti slobodna bacanja, ici na taj skok. Problem je taj sto nemamo cime uci u reket a niti ga imamo cime branit. Koliko sam vidio jedino je Smajlagic sposban za to, dangubic je spreman za tucu al ne zna igrati basket. Kuruc je jedan od igraca koji mora vise, uzmi tu loptu druze zakucaj nekome na glavu, sutni tu trojku kad imas prostora, kreni na skok. Aleksa gdje taj ulaz? bojis je faula hmm

Siguran sam da ce svaka sledeca utakmica biti klaonica, pusticemo im krv kad tad. Medjutim ako hocemo da osvojimo ABA ili EK moramo neke stvari da menjamo, prije svega da shvatimo kako se teske utakmice igraju i dobijaju.

Note: centar i plej sa poenima su pod moranje.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.810
Reaction score
23.065
Локација
Beograd
Uz sve loše strane juče, mi smo poklekli zbog kriminalnog šuta i nerealno velikog broja izgubljenih lopti, kada kažem loš šut, lopta je lepo išla i pravili smo sasvim ok situacije, ali smo ispromašivali Boga oca. Dva puta kada smo pogodili i vezali(čitaj pod Mur), odmah smo bili na priključku za neizvesnu završnicu. Mnogo zicera, Ledej, Koprivica, Dangubić koji otme loptu, pa im vrati u ruke (mada je on juče bio sasvim ok), Zagorac ne gleda u loptu i slično.
Nije to uopšte toliko loše, ali je škola i mora da se plati. Jebemo mi ovo do kraja sezone...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.393
Reaction score
2.216
Локација
Gde god ti da igras...
Nama treba plej koji ce ostale saigrace praviti boljim igracima. Zeljkova produzena ruka na parketu, to mi trenutno nemamo u ekipi a Zeljko je to imao u svim timovima koje je vodio...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni je u celoj priči nedostajalo tuče i besa... Nekako smo suviše mekano prešli preko tekme. Trebalo je da se neko pukne po nosu da se napravi neki više nesportski faul, malo tuče i volje. Pa ne mogu da te flasterišu tek tako ako im polomiš noge. Išlo je sve po principu "šta bude biće" i "ako može - može"....

Malo se igralo bez muda a to nikako nije bila odlika Partizana. Uvek je bilo da se prvo muda iz gaća puste da se vuku po parketu, pa se namunji besan fejs, pa se potučeš i onda kako bude. Mnogo slabije naše ekipe su odigravale ovakve tekme "na jednu loptu", čak i dobijali. Ovaj poraz je jedino dobar u toliko što je došao u najboljem trenutku /ako je ikada najbolji trenutak da se izgubi/.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Uzme covek lepo i pogleda statistiku.... 21/10 odnos u asistencijama. Realno mi nemamo pleja kao sto je Markovic, koji krene ka sredini i onda samo zavrljaci loptu u ruke igracu na trojci, a da ga pritom i ne pogleda. Takav je i Walters i Ivanovic do neke tacke. Mi takvpg igraca koji stvori visak i koji je siguran u dodavanju nemamo.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Uzme covek lepo i pogleda statistiku.... 21/10 odnos u asistencijama. Realno mi nemamo pleja kao sto je Markovic, koji krene ka sredini i onda samo zavrljaci loptu u ruke igracu na trojci, a da ga pritom i ne pogleda. Takav je i Walters i Ivanovic do neke tacke. Mi takvpg igraca koji stvori visak i koji je siguran u dodavanju nemamo.
Markovic je kesa od igraca.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
997
Локација
JNA
Sad dosta ljudi pise kako je dobar ovaj poraz , dosao u pravom trenutku i tako te fraze . Ne , apsolutno nijedan poraz nikada nije dobar , pogotovo od cigana , i to na ovakav nacin .
Sta nam je pokazala ova utakmica sa njima (ma da imalo je utakmica gde se primetilo isto)?
Mi nemamo pravog prvog plejmejkera , igraca koji moze da izdrzi jak kontakt i stvori poene , napravi poene drugima , Madar to nije i svesno nam je pokazao Zeljko to i njegovom minutazom i vidi se da je on projekat koji se razvija kod nas ove sezone .
Centar koji moze ledjima da odigra , koji moze da rastereti spoljnu liniju , koji zma na kos , a moze i da izbaci loptu nekom od nasih spolja kad se skupe . Vise nam treba u napadu nego u odbrani , ok evidentno je da i skok trpi bez centra pravog u odbrani ...
Mi smo , tj. Ja licno bio ubedjen da smo mi napadacki potentnija ekipa od njih mnogo , a da su oni kamenjari klasicni , evo videlo se juce ali i u jos nekim utakmicama da mi nismo bas neka sjajna suterska ekipa , da li je do forme , da li je istrosenost igranjem odbrane , ili jednostavno ne znamo treba da se vidi u narednom periodu .
Sada mozemo da otvorimo i jos jedno vrlo interesantno pitanje koje mozda potiskujemo svesno , a to je broj domacih igraca kod nas i kod cigana , mnogim strancima je ova utakmica u fazonu ok derbi je , ali on nije rodjen ovde , nema pojma sta to znaci nama kroz zivot ceo , ne zna apsolutno 5% rivaliteta i odigra kako moze i ono spava mirno taj dan sta god bilo , vidimo kako je Smajli odigrao , samo na zelju i na motiv zato sto zna sta znaci ova utakmica , oni su odigrali sa mnogo vise zelje i agresivnosti nego mi . Da li je utisak zbog prevelikog ocekivanja mog , ali mi smo sa mnogo losijim sastavima odigrali mnogo bolje derbije, bar sa vise zelje i agresivnosti .
Zeljko Obradovic je legenda , sigurno mu treba vremena , on zna sta radi i mi svi treba da uzivamo i pustimo coveka da radi , ja mislim da Zeljko i ne juri sve ove sezone , na zalost mislim da je nama cilj sledeca sezona gde ce da se pokaze sav potencijal ove ekipe , za instant uspeh ako zelimo da uradimo nesto ove sezone potrebna je doselekcija . Videcemo , ja uzivam iako boli ovaj poraz , ljudi svi u halu , mora da se da podrska maksimalna , idemo dalje , volimo Partizan !
Zeljko hvala sto si se vratio !
Partizane hvala ti sto postojis !
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.935
Reaction score
10.276
Nikom nije palo na pamet da Zeljko namerno forsira neke igrace da vidi dokle mogu, a neke da oni vide dokle mogu? Ili stvarno mislite da mi vidimo bolje desavanja :D

Svaka utakmica sa gurbetima je bitna, ali ova ubedljivo najmanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top