Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Apsolutno zasluzena pobeda Mege, nasa igra ne zasluzuje ni da se komentira jednostavno katastrofa ali nece izgleda ovo biti ni poslednji poraz u ABA ligi sa ovim pristupom u igri mi tesko cemo doztici zeljene ciljeve. Mucno je bilo gledati utakmicu u Podgorici u subotu ali lepo je bilo gledati u utorak ovo danas je bila KATASTROFA i to od decurlije koja je bila u nekompletan sastav.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Loša utakmica, ali smo na kraju mogli da pobedimo da smrad nije svirao faul u napadu Smajlagiću iako je on prvi dobio udarac u glavu. S druge strane, FMP kada ima lošu utakmicu, kao protiv Krke, opet ga sudije poguraju do pobede. To su sitnice koje rešavaju ko će na kraju imati prednost domaćeg terena u ovoj lakrdiji od lige.
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Ух, како сам лупио о славски сто кад је оно говно досудило Смајлију бесмислени фаул у нападу. :banghead: Кад нам је онај скучи мучи утрпао тројку, само сам угасио ТВ. :gaah:

Јебено мрзим овај осећај кад изгубимо утакмицу. Једино што ми даје утеху јесте то што заиста верујем да ћемо се на крају ипак окитити трофејима.

Огрејаће, обасјаће! :pfc:
 

Sale Kapiten

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
15
Reaction score
5
Локација
Beograd
35 bacanja smo imali , dosli su bez pola tima i vi trazite izgovor u faulu Smailagica koji se rita kao riba na suvom ??
Sa Panterom i Lidejom i ostalima ovo ne sme da se desava... Prvo mesto izgubljeno, za drugo jos imamo sanse ali treba pobediti u Ljubljani i Podgorici.. Provlacili smo se par kola, danas nije moglo..
Sto se tice umora kako mislite da igramo Evroligu i duplo kolo a bunimo se za Hamburg i Megu i to obe kod kuce ?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Smailagiću bi za ovaj kraj utakmice Dule delio ispisnicu...

Voleo bih da shvatimo da ne može sve preuzimanjem da se rešava.
Mur i Madar se nisu pojavili danas, ne mogu Panter i drugi da prenose loptu.

Izgubiti od ovog tima bez petorice je veliki kiks, ne može sve da se vadi na mladost i koncentraciju.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Реприза утакмице са Студентским центром. Не можемо ништа да радимо сем шаку бенседина да сунемо.

Смајли кој курац брате? Буди добар иначе ће Жељко да пусти Родија на тебе.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zaslužen poraz. Ne verujem u happy end ove sezone u Aba. Ne shvatam ni kako Željko dozvoljava 40 minuta anarhične igre u napadu i indolentne u odbrani.
Ovi i šta nisu ubacili, uhvatili su pa ubacili.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Dva poraza kod kuci a nije ni pola liga odigrana to je za sada nenadoknadiv gubidak polako gubimo korak za prvo mesto. Mene nije jasno kako odigras jako sa Trentom i Hamburgom a useres se na Studentski centar i Megu ili je ova ABA liga jaka ko evrokup ili nasi biraju utakmicu i dodaju gas. Cekamo tutule vec nekoliko godina valjda nece i ova da bude prazna.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
plitkog smo pamcenja... bas, bas... niko se vise ne seca duletovih poraza od raznih mzt i krki... sve je ovo normalno, dovesce to zeljko u red ali mi mnogo ne prija koliko se idirektno proseravamo po zocu....mi kao znamo a on ne zna...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Stvaranjem ekipe letos odmah se videlo da pravimo Mutin dream team a takve ekipe mogu da dobiju svakoga i takođe izgube od bilo koga. Ne može tek tako da se sprovede Žocova zamisao treba imati ekipu koja može da skapira i sprovede to na parketu.

Porazi su normalni jedino što živimo ovde pa retko ko sme da zapne protiv državne kurve u svim sportovima i protiv svih njenih mutiranih reinkrenacija pa se stvara utisak da se ne sme izgubiti. Skoro pražnjenje u EK nam sigurno nije pomoglo iako smo bili domaćini u oba slučaja.

Takođe ABA boranija i razni Tauersi koji su daleko od organizovane košarke pružaju lažnu sliku kako imamo neki NBA tim na okupu a gubili smo ili tesno pobeđivali protiv svake organizovanije ekipe.

U dobro vođenom klubu ovakve utakmice služe za nauk tako da bez brige. Ima tu još dosta da se radi jbg tako je kako je.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Nema šta da se bunimo za faul Smailagića kad je bio, zveknuo ga (slučajno) Smajli laktom po faci usled pokušaja popularnog flopinga - ovaj ga pipnuo, a Smajli trese glavom i barata rukama kao da ga je odgurnuo iz sve snage.

I opet, iako smo odigrali očajan meč, a oni najbolji u sezoni, umalo da ih dobijemo da nije faking Skuči Smit pogodio onaj težak šut iz desnog step beka preko ruke. Ali realno nismo ni zaslužili danas.

Kontam ja da Mega igra maksimum na svakoj utakmici, klinci napaljeni, pogotovo protiv nas i cigana, ali me jako boli što njih nikako da drknu već godinama. I zbog toga, sasvim spontano, počinjem da stvaram sve veći animozitet prema svetlo plavo, roze dresu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Meni je ova naša ekipa tako komponovana da bili mi prvi ili šesti pred plej-of doguraćemo do cilja.

Rekao sam i pre sezone - Željko je tu, svaki komentar igre ovog tima za mene je nepoštovanje njegovog lika i dela. Apsolutno mirno verujem najvećem među nama, a kada vidim da se i Dule muva tuda i sigurno razmene po koju ideju - nema jače impresije!

Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Sve razumem i imam ogromno poverenje u Žoca ali postava sa početka četvrte četvrtine...
Voleo bih da mogu da shvatim...kakav je bio plan? Bilo je -10 ko je trebao da postiže poene?
Kad je ušao Panter krenulo je na bolje ali kasno, mislim da su bačena četiri napada...
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne verujem sta citam.. Jel' realno da poredite ovaj Partizan sa Mutinim stilom kosarke..? Mutin nivo znanja kosarke je za Dinamik, a ovo je najbolji trener svih vremena. Dozovite se pameti sto bi rekao Zeljko
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Nema šta da se bunimo za faul Smailagića kad je bio, zveknuo ga (slučajno) Smajli laktom po faci usled pokušaja popularnog flopinga - ovaj ga pipnuo, a Smajli trese glavom i barata rukama kao da ga je odgurnuo iz sve snage.

I opet, iako smo odigrali očajan meč, a oni najbolji u sezoni, umalo da ih dobijemo da nije faking Skuči Smit pogodio onaj težak šut iz desnog step beka preko ruke. Ali realno nismo ni zaslužili danas.

Kontam ja da Mega igra maksimum na svakoj utakmici, klinci napaljeni, pogotovo protiv nas i cigana, ali me jako boli što njih nikako da drknu već godinama. I zbog toga, sasvim spontano, počinjem da stvaram sve veći animozitet prema svetlo plavo, roze dresu.
To što njih nikako da dobiju nije slučajno i ne igraju svaku napaljeno nego protiv nas igraju napaljeno. I generalno su jadnici i bez ikakvih takmičarskih i sportskih ambicija inače nikad ne bi ni igrali tamo. Neće nikad ništa da osvoje ni u roze dresu ni u nastavku karijere.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top