Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
KK Partizan je veliki klub, ovenčan mnogim trofejima. Zacementiran u hall of Fame evropske i svetske košarke.
Klub koji mi je doneo najviše radosti, čiji su mi porazi bili najbolniji.

Povratkom Željka na početku sezone opet mi se vratio neki elan. Gurnuo sam na stranu i Ostoju limara I smrdljivo stanje u državi. Jer jebiga, Željko.

Jebe mi se za Evroligu iskreno.
Igrali tamo ili ne, ja znam da ću biti uz TV i sledećih sezona. Kad već u halu ne mogu.
Znam da neću propustiti sreću i privilegiju da gledam najboljeg trenera ikad, kako se bori za naš Partizan.

Igrači su pokazali da mogu, da znaju, da hoće.
Večeras nam fali samo malo sreće i biće sve kako treba. Mora. Tako je upisano, siguran sam.
Siguran sam da ćemo na terenu biti bolji. E sad, da li će biti dovoljno za pobedu? Videćemo.

Pamet u glavu!
Borise Davidoviću, ne dajte se pasjim sinovima!
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Da se vratimo tamo gde nam je i mesto, i ujedno da vratimo "one što niko ne može da im zabrani kako će da se zovu" tamo gde im je mesto!
Ajde bre!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Pocetna kvota na pobedu kurve je bila 1,73, sad je spala na 1,42, kladionice ih vide kao "sigurni" pobednici danas, ali imaju i oni propusta i to jako cesto.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Pocetna kvota na pobedu kurve je bila 1,73, sad je spala na 1,42, kladionice ih vide kao "sigurni" pobednici danas, ali imaju i oni propusta i to jako cesto.

Odlično se sećam, 2002 godina, finale španskog kupa. U finalu Real Madrid, koji tada slavi sto godina postojanja i Deportivo La Coruna. Finale se igra u Madridu, na stadionu svadbarska atmosfera, Real "mora" da dobije, ista situacija na kladionicama, kvote padaju...i bam! Sergio 6', Tristan 37'...utešni za Madriđane Raul 58'.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.671
Локација
Beograd
Mocart je i dalje 1.6 kvota i na nas +3,5 u hendikepu, ne menja se...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nazalost necu biti u prilici da gledam veceras, ali cu mislima biti svim srcem uz momke i Zeljka i pratiti na telefonu sta se desava ako uhvatim vremena.

Sto bi rekao Mima Karadzic u Montevideu Bikovicu kao ocinski savet "Jebite im nanu naninu"!

Dace bog da se radujemo veceras i zgazimo gamad!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Info od ABA sudije - što se tiče suđenja i regularnosti, nemamo čemu da se nadamo. Svi su spremni za nas.

Kao da to i nismo znali. Moraćemo da ih jebemo sve na gomili.

Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Jebem li ga onda, nakon prvog nepostojećeg faula odvaliti im lakat po sred face i zaraditi isključenje, isto tako posle drugog i posle trećeg, dok ne prestanu da nas jebu u mozak ili dok ne ostanemo bez igrača i izgubimo službeno 20:0.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Da li su te sudije cule za nesto sto se zove "gepekovanje"? Mozda bi jedan gospodin mogao da im to objasni... :D
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Posle 9 godina u finalu plej ofa Aba lige…
Majstorica…
Na nasoj klupi najbolji trener u Evropi…
Napaljenost je prisutna s obzirom kako smo ih razmontirali prosli derbi
Veceras samo jako, u meso, u facu, po facama!
U inat svima, uprskos svemu…
Ostati mirne glave, pustiti stoku sa tribina da lece svoje frustracije koje im je nabijao General Dusko Vujosevic svih tih godina…
Sudije ce biti protiv nas to je sigurno, medjutim, ako budemo odigrali bar 70% kao u petak, dzabe im sve sudije sveta
Vratice se evroliga, vratice se stari sjaj!
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Pretućiće nas nerealno, a sudije ništa neće svirati. Ako se to zaista bude ostvarivalo, Željko treba da povuče ekipu sa parketa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Otprilike oduvek u ovim domaćim mečevima domaćin pobeđuje u petoj, bilo da smo mi protiv beočina, mi protiv originalnog fmpa, budućnost protiv nas, mi protiv romuljaga itd, nismo ni pobedili u gostima ne pamtim, ovi su spremni na sve zbog titule tako da je realno sve protiv nas.
Slabi smo u neizvesnim završnicama ali smo nezaustavljivi ako presečemo protivnika u prvoj, drugoj četvrtini.
Oni su kvalitetniji pre svega na iskustvo domaćih igrača u el, to je ono gde se pravi razlika, obično njima prave razliku dobric i davidovac, a kod nas u poslednje vreme Avramović, pre njega Jaramaz, i generalno najčešće ista grupa igrača budu protagonisti derbija tako da tu nema velike filozofije. Da li će biti košarke videćemo na početku pošto ne smeju da uđu u neizvesnost, tako da možemo očekivati izbacivanje Pantera i Ledeja ličnim.
Al svakako sve što vidimo mi vidi Željko mnogo bolje i ako bude do nas mi ćemo se pobiti do kraja. Al svakako miriše negde na ono zbacivanje budućnosti početkom 2000ih da li sada da li za par meseci, samo treba imati strpljenja za proces bez obzira na veceras. Željkov proces selekcije obično ima dosta grešaka ali na kraju se naštimuje. Opet treba reći da od Nolana Smita nismo bili bliže tituli.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pocetna kvota na pobedu kurve je bila 1,73, sad je spala na 1,42, kladionice ih vide kao "sigurni" pobednici danas, ali imaju i oni propusta i to jako cesto.
To samo znaci da je dosta para uplaćeno na 1.
Što je dobra stvar.
Jer kladionice ne gube.
Samo nek oni stavljaju dobru lovu na 1.
To automatski povećava šanse za 2.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top