Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dobar poraz, bolje sad nego kasnije.
Očekivao sam više od klinaca.
Raduju igre Madara i LeDeja.
Fali nam pravi šuter bez Pantera.
Da se skupimo da svi budu zdravi i našpanujemo šut s distance, biće to okej.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.942
Ako ste ocekivali dan nakon zavrsetka priprema neku lepotu od igre i sutersku formu onda ne znate nista o kosarci.Teske ruke,teske noge,ogromna neuigranost.Ne moze da se igra bez centra,otuda i onakva partija onog Brankovica kod Cibone Za sve ima opravdanja,ali me mnogo iznervirao Mur i za to nema opravdanja.Suter koji ne sutira...Sta se bre ustrucavas,i onda uvalis sut Zagorcu koji ima sut 13%...Dobro je sto smo ovo izgubili,igrom nismo ni zasluzili nista drugo.
Bice to dobro sa centrom,Smajlijem i Panterom,ali mora mnogo da se radi na uigravanju,a u tome nas mnogo ometaju povrede...
Ovo je i neki moj utisak, ali ne samo za njega nego i za ostale, kao da se boje da sutnu
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Brankovic iz Cibone ima 20 godina, nista stariji od naseg Koprivice. Daj boze da Mosley moze da nastavi da igra. Rano je jos da se sudi, ali msm da on ne moze biti drugi centar u nasoj ekipi, kao sto ni Miletic ne moze biti treci.
Zeljko zna sta treba da radi, tako da bice to ok. Ceka se Mosley i jos jedan centar, Miletica ce negde na pozajmicu i to je to.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Al se zato ne boji Zagorac, ni da sutne a ni da promasi... Ocajna predstava, kao sto je nama pocetak sezone tako je i njima, i njima su teske ruke i noge... Da su igrali Panter i Smajli, siguran sam da bi ih dobili ali svakako ovo mora mnogo bolje, ne bih volio da sam im u kozi sad u svlacionici.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Nadam se ovoj ekipi tek sledi zatezanje jer ovo večeras nije ličilo ni na šta.
Kakvi promašaji nekoliko puta, po ceo koš ili kad se odbije lopta i ode u pičku materinu.
Ne znam možda je do obruča ali baš slabo izdanje...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Koliko su pripreme ostavile traga na tela, vidi se po tome što je Mur najživlji, i to je dobro.
Brine me Lidej sa kilažom, ako ga je neko gledao ranije neka kaže ima li viška..

Što gore sad, to bolje posle.. Rilex
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Slabo, slabo oba pleja kao muve bez glave se zabijaju u igrace, a ni Avramovic nista bolji, i po meni nam trebaju 2 centra, i Koprivica kao treci. Naravno ipak je ovo prva zvanicna pripremna utakmica, ali i dalje nije bilo prijatno ovo gledati
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Polako gubimo trku u borbi za titulu "pripremnog perioda". E sranje... bolje sad da se desava ovo i ispravlja u hodu nego kada pocne ono najbitnije. Malo da se spustimo na zemlju svi i da se radi jos jace. Docice i taj centar valjda. Vratice se Panter i Smajli. Uigrace se ekipa jos bolje. Zelimir je tu. Ne brinem.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Uzasno je falio jedan Vil Mozli danas u reketu. Ogroman broj poena smo primili iz kontri nakon nasih glupo izgubljenih lopti, al to je sve posledica nedostatka hemije u ekipi, bice bolje vremenom.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Samo proveren play. Madar potencijal, Moor nije plej, verovatno bi se snasao kao klasican suter dosta bolje... Dati mu slobodu, ali kao plej nikako.
Madar mora na fizikaliji da radi dosta, ne moze da probije na prodor, ali svidja mi se energija.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mur- u kao da je zabranjeno da sutira tj kao ma hoce da napravi od njega organizatora i podseca me na situaciju kada je lendejlu trinkijeri zabranio da sutira za 3 i ako je kao centar imao jako dobar sut,zagorac po starom i za njega nema nade...madar ima prodor ali kao da se uplasi,zapetlja kad treba da zavrsi,koprivica zbunjen,uplasen...bice prilike da se uigraju moze ovo dosta bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top